Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Zrzucając cap Hold josepha zszedłem automatycznie do full MLE, prawda ?? ;) 

 

5 minut temu, Eld napisał:

A z czego miałeś zejść? Z tax mle?

Jakby nie zrzuciłby Josepha to nie mógłby rzucać full mle bo skoczyłby ponad Apron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranking drużyn w BeGM przed sezonem na podstawie forumowego rankingu graczy NBA pojawi się dopiero po 4 rundzie FA, dlatego że na ten moment kilka drużyn walczących o play-offs ( między innymi Heat, czy Wizards) ciągle będzie daleko od optymalnej 10-osobowej rotacji i nie chciałbym im z tego powodu zaniżać miejsca w tabeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, january napisał:

 

A to powoduje niemałe zamieszanie w ofertach, nie ukrywajmy :) -> Ross do Heat, Iggy do Bux. 

Co by nie mówić nikt się nie spodziewał fluberowej inkwizycji!

W 1 roku różnica między Bucks i Heat to 1,6 miliona, więc jeżeli @SlaKB obieca w odpowiednim wątku, że za rok wyrówna Rossowi poświęcenie tych 1,6 miliona i da łącznie więcej niż Heat, to myślę, że Bucks mają tu duże szanse.

Inna sprawa, że pewnie taka deklaracja nie padnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

Chyba specjalnie Hornets o Ibakę walczyć nie muszą, bo on już w samolocie do Charlotte na spotkanie z psiapsielem Brickiem.

A to powoduje niemałe zamieszanie w ofertach, nie ukrywajmy :) -> Ross do Heat, Iggy do Bux. 

Co by nie mówić nikt się nie spodziewał fluberowej inkwizycji!

Naprawdę olbrzymi szacunek dla Flubera, jak przez te kilka miesięcy przebudował Hornets z drużyny będącej na szarym końcu Ligii bez perspektyw, w team z olbrzymimi szansami na playoffs na bardzo mocnym Wschodzie (na Zachodzie byłby to pewniak do playoffs). Do tego zebrał grupę solidnych graczy obudowując Westbrożego strzelcami, a teraz jest wg mnie faworytem po Ibakę, a więc nie tylko tak potrzebnego mu podkoszowego, a  również kumpla Westiego z czasów młodych Thunder. 

Przez dwie rundy FA nie bardzo mógł składać oferty, to teraz zaszalał ;) 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, SlaKB napisał:

Panowie, co sadzicie o moich szansach z Knicks jesli podpisze ze mną Iggy, Matthews i do tego do skladu dodam gracza z TOP50 ligi (ranking flubera) i solidny backup na PF-C?

a kogo tracisz? 

ale ogolnie nie masz żadnych szans

ps. kto chce zrobic SlaKB prezent bo cos mi sie tu "nie dodaje"? 

pachnie mi lovem i capela

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, człowiek...morza napisał:

a kogo tracisz? 

ale ogolnie nie masz żadnych szans

ps. kto chce zrobic SlaKB prezent bo cos mi sie tu "nie dodaje"? 

pachnie mi lovem i capela

Jednak troche się boisz :tongue:

Love i Capela są za drodzy i nie pasuja mi do Giannisa i Lopeza wiec az takich wzmocnien nie poczynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, SlaKB napisał:

Panowie, co sadzicie o moich szansach z Knicks jesli podpisze ze mną Iggy, Matthews i do tego do skladu dodam gracza z TOP50 ligi (ranking flubera) i solidny backup na PF-C?

Trochę słabo, biorąc pod uwagę, że zamienisz Middletona na Iggy. Przepaść między Wami się powiększyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowi Knicks są nie do pokonania, ale tutaj gra chyba toczy się o to, że w realu Bucks będą faworytami Wschodu i mogą np. zrobić b2b finały przez dwa następne sezony, i wtedy Giannis może realnie tam zostać - a że u nas ma podobny team, to i jego zatrzymanie przez Milwaukee nie jest tak odrealnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.