Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Zapodałem opis i chyba wyrobiłem się w terminie. Też mnie trochę rozczarowuje aktywność ludzi i coś mi śmierdzi, że zabawa może jeszcze nie teraz, ale chyba już niedługo, umrze śmiercią naturalną. Aktywność podczas okienka transferowego robiła wrażenie, ale chyba coś niektórym już przeszło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najsmutniejsze jest to, że tacy userzy jak np. Kucio, PraweJądroSmoka, mac albo RappaR, którzy spędzają raczej relatywnie sporo czasu na forum nie są w stanie poświęcić tych 5 minut swego życia, żeby wrzucić tu ten głupi opis. Trzeba rozważyć założenie jakiegoś forumowego Hall of Shame.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś nie spodobała się jednak ta forma to mógł po prostu napisać, że rezygnuje i tyle, a tak to niewiadomo na czym stoimy.

nawet jak by napisał to w sumie i tak nie znajdziemy zastępstwa bo za dużo zmian było w rosterach

myslałem że odpowiedzialni gracze się zgłaszają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jak by napisał to w sumie i tak nie znajdziemy zastępstwa bo za dużo zmian było w rosterach

myslałem że odpowiedzialni gracze się zgłaszają

Zmiany w rosterach nie powinny mieć znaczenia dla nowych. Zwłaszcza, że w tych porzuconych nie było ich dużo.

Mam nadzieję, że do końca tygodnia 25 sztuk będzie obecnych opisów a z 5 nowych trzeba będzie szukać.

Może ktoś jakieś ogłoszenie dać w dziale NBA? Ja chyba za bardzo żółtodziób jestem by był do tego szacunek :)

Przynajmniej 1 drużyna już jest porzucona - Oklahoma Lwa, także ogłoszenie i tak jest zasadne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co robimy? Średnio to wygląda bym powiedział. Ja proponuję dać post w dziale NBA z prośbą o uzupełnienie opisów z deadlinem środa. Kto tego nie zrobi (lub chociaż nie odpowie) jakkolwiek to wypada z gry. Potem proponuję zrobić (ale na spokojnie - aby się do loterii wyrobić) głosowanie aby móc ustalić kolejność draftu i w międzyczasie szukać zastępstw. Jak będzie szansa znaleźć chętnych to kontynuujemy.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, od początku się obawiałem że nie nadaje się do takiego formatu, jednak za namową Jasia postanowiłem spróbować.

To był błąd, przepraszam Panowie, muszę zrezygnować. Pisałem Jasiowi już jakis czas temu prywatnie ale widzę że nie zauważył tego.

HF i wybaczcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o fakt wypisywania swoich wymian na zasadzie +-, a nie różnic między aktualnym rosterem, a tym co dany klub ma w RL NBA.

Strasznie błędny jest opis kungfu, który pominął ostatnią wymianę Cavs-Grizzlies-Suns

Czyli, jeśli ja mam team Rockets, to muszę napisać: - Lou Williams, mimo, iż on przyszedł do Houston po rozpoczęciu naszej zabawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy osoby, które zrezygnowały to niedużo, ale co z osobami, które nie zrezygnowały, ale nie wrzuciły opisów, nie odzywają się? To trochę bardziej martwi, bo jest ich sporo i są to głównie osoby, które często bywają na forum a tu cisza. Dotyczy to także ojców złożycieli tego formatu i to też martwi :(

Wydaje mi się, że trzeba przeprowadzić głosowanie, nawet bez opisów by gra się toczyła a może jakoś wyjdziemy na prostą.

Jak to tak wolno idzie (sklecenie paru zdań i wrzucenie rosterów to wg mnie 5 minut) to martwię się co będzie przy drafcie - będzie trwał pół roku?

Szkoda, bo spodobało mi się, mam wizję drużyny i można faktycznie poczuć się jak GM.

Co do osób martwiących się, że się nie znają na salary i zaawansowanych statach. Ja też się nie znam i to wcale nie przeszkadza.

Co do salary to właśnie traktuję tą zabawę by się czegoś nauczyć, poza tym osoby, które się na tym znają, pomogą, doradzą.

Co do zaawansowanych statystyk - wychodzę z założenia, że jesteśmy GMami a nie trenerami i to nie jest gra by robiś taktyki a skompletowanie zbilansowanej, ciekawej drużyny. Resztę ogarnie trener :)

 

January - dziękuję za stworzenie tej gry, ale też prosiłbym o ruszenie jakoś tych co nic nie robią a nie zrezygnowali, jakieś PW, ogłoszenie w dziale NBA, ogłoszenie o naborze. Dajmy sobie szansę. Ta gra ma sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że należy zrobić głosowanie powinno się odbyć nawet bez wszystkich opisów. Tylko dla tych co niby chcą kontynuować a nic nie robią powinny być kary - najlepiej związane z możliwościami podczas FA. Tylko niech te osoby dadzą znak życia i dalszej chęci gry. Bo za chwile bedzie brakować nie 2 a 12 osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze policzyłem to brakuje:

 

Nuggets - LBS

Cavaliers - RappaR

Knicks - czlowiekmorza

Suns  - Qooniu - rezygnacja

Hornets - Kucio

Celtics - Regis

Blazers - jack

Hawks - eMeS

Nets - Cris155s

Heat - tangiers

Pelicans - mac -rezygnacja

Warriors - Tomek9248

OKC - Lew - rezygnacja

 

Dziwne. Z częścią był aktywny temat w czasie wymian, cześć to ojcowie założyciele a większość to stali forumowicze. Nie rozumiem. 

Oprócz tangiersa, wszyscy byli na forum najdalej wczoraj. Może zapomnieli o grze i zaglądają tylko do działu NBA?

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze policzyłem to brakuje:

 

Nuggets - LBS

Cavaliers - RappaR

Knicks - czlowiekmorza

Suns  - Qooniu - rezygnacja

Hornets - Kucio

Celtics - Regis

Blazers - jack

Hawks - eMeS

Nets - Cris155s

Heat - tangiers

Pelicans - mac -rezygnacja

Warriors - Tomek9248

OKC - Lew - rezygnacja

 

Dziwne. Z częścią był aktywny temat w czasie wymian, cześć to ojcowie założyciele a większość to stali forumowicze. Nie rozumiem. 

Oprócz tangiersa, wszyscy byli na forum najdalej wczoraj. Może zapomnieli o grze i zaglądają tylko do działu NBA?

 

No bez kitu.

Rappar, Kucio, LBS czy jack są codziennie na forum to mogliby wejśc na chwilę i napisać cokolwiek.

Słomiany zapał widzę, trochę to nie poważne.

 

Edit:

 

 

 

 

 

No panowie, dajcie znać co się dzieje z Waszymi teami.

Mamy nadzieje że to chwilowe zaniedbanie i dalej chcecie z nami grać :)

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.