Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, january napisał:

Jak miałem lepszy niż obecnie i przez przyszły tydzień dostęp do neta to nie znalazłem takiego zakazu. Ale jak ktoś kiedyś znajdzie to Ci deal DMC po wykorzystaniu DPE nie przejdzie i nie ma tu jakiejś decyzji Rady, Twoje ryzyko. 

 

3 godziny temu, SlaKB napisał:

Czekam na oficjalną decyzje rady :)

No ja przejrzałem dokładnie CBA i żadnego zakazu nie znalazłem, więc skoro nie jest napisane to raczej można. No i tak jak January napisał musisz brać pod uwagę, że ktoś może coś wykopać jak będziesz chciał sprzedać Boogiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Misie? Oferty wysłane? Aby nie było dram, to sam sobie zrobiłem listę na co trzeba uważać i się nią dzielę. Może ktoś znajdzie u siebie jakiegoś byka to sobie zdąży poprawić:

  • oferty dla RFA muszą być przynajmniej dwa lata gwarantowane, czyli minimum to 1+1PO lub 2+1TO
  • oferty dla RFA muszą być rok po roku rozpisane ile w którym będzie zarabiał
  • nie ma obowiązku rozpisywania kontraktu przy UFA
  • jak używasz wyjątku do przekonania gracza, koniecznie dopisz przy jego nazwisku z jakiego wyjątku korzystasz ( room, full, taxpayer, bae )
  • a jak z cap space to nic nie musisz pisać
  • zgłoszenia są do jutra do Julka do 21:59
  • swojemu RFA możesz dać 8% co rok podwyżki liczone od pierwszego roku ( Jasio ma to fajnie u DLO rozpisane. 8% od pierwszego roku, czyli od 13M to dokładnie 1.040.000 i o tą wartość ma rosnąć kontrakt w kolejnych latach )
  • a obcemu RFA dać możesz 5% raise
  • pamiętać, że ROOM MLE to tylko dwa lata ( sam się tu złapałem )
  • BiAnnual ( inaczej zwany BAE ) możecie wydać raz na dwa lata. Do tego może go wydać team który jest powyżej cap a poniżej apron ( przedział między 109M a 138M )
  • Rada się przychyliła do tego, że możemy wysyłać pięć ofert. Dodatkowo zerknąć na komentarz Flubera poniżej.
  • Propozycja extension nie wlicza się w liczbę ofert
  • full MLE to dokładnie 39.757.800/4. Ostatni rok może być TO lub PO
  • Jak masz zamiar z wypłatami wylądować w tax ( powyżej 132M ) to nie możesz użyć full MLE. Tax payer MLE to dokładnie to 17.989.650/3. Patrz niżej na odpowiedź CM.
  • Każdy wyjątek MLE można dzielić, czyli full MLE można podzielić na dwa i zaproponować dwóm graczom.
  • W III turze można już dawać propozycje minimalnych kontraktów, ale i tak Iguodala nie pójdzie za minimum do Lakers
  • Jak zaproponujesz extension swojemu graczowi to nie możesz zmienić jego wartości w tej turze ( pozdro Regis )
  • Nie można dawać niegwarantowanych kontraktów
  • two-way też jeszcze nie teraz
  • Złote ręce idą do OKC

Ktoś by coś jeszcze dopisał?

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Jak masz zamiar z wypłatami wylądować w tax ( powyżej 132M ) to nie możesz użyć full MLE tylko tax payer MLE. Dokładnie to 17.989.650/3.

nieprawda

NON-TAXPAYER MID-LEVEL EXCEPTION - this exception is available only when a team is below the "Apron" (see question number 20). This determination is made after the exception is used, so a team below the Apron cannot use this exception if doing so takes it above the Apron.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

nieprawda

this exception is available only when a team is below the "Apron" (see question number 20). This determination is made after the exception is used, so a team below the Apron cannot use this exception if doing so takes it above the Apron.

 

Teraz, fluber napisał:

@Eld Oferty dla wlasnych rfa nie wluczaja sie do 5 w tej turze

Wiyncj, wiyncyj Panowie takich uwag.

Im więcej wyłapiemy teraz, tym mniej płaczu będzie później.

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

nieprawda

this exception is available only when a team is below the "Apron" (see question number 20). This determination is made after the exception is used, so a team below the Apron cannot use this exception if doing so takes it above the Apron.

Racja. Nie doczytałem tego. Czyli ktoś tu będzie przepłacał :).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lucas napisał:

O kurde, dzięki Eld. Wysłałem oferty i nie pisałem że to z MLE :D

Jak ktoś nie napisze to i tak będę głosował za zaliczeniem. Byle tylko była możliwość zgodna z CBA i zasadami wyjątków.

Napisałbym, że niecałe 24H do końca deadline i słabo z ofertami, ale nie napiszę, bo znowu Tecu się zdenerwuje, że poganiam zawczasu :)

Ale na ten moment, to na 22:00 nie macie co zegarków nastawiać :)

@Principe @kolader @człowiek...morza @Tecu @Longer @kucio @cvbe @ozzy110 @RonnieArtestics @SlaKB @eMeS @fluber @tangiers @Alonzo @Sylvinho. @karpik @Regis @kungfubestia @MarcusCamby @ignazz @LeweBiodroSmoka @Qcin_69 @Eld @Ashigaru @polishllama69 @Wooden @january @BMF @Lucas @shevcu

Wzywam Was bracia! Jutro prezentacje ofert najlepszej tury gry. Każdy powinien złożyć ofertę!*

* - Inaczej GMowie wybrani drogą losowania mogą zrobić to za Was :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Jak ktos nie wie na co zlozyc oferte to zawsze moze wrzucic minimum dla rossa, ibaki lub iguodali zeby nie musiec czytac privow w sprawie ich glosowania;)

Dziwna w ogóle ta polityka z lobbowaniem na PW

Ja też wysłałem oferty. Nawet chciałem zrobić dobry grunt pod interesy i napisałem tekst do media room o swoim numer jeden, ale potem skasowałem i uznałem, że nie ma co odsłaniać kart :)

Jutro tutaj będzie wrzało mocno. Sporo osób mówi, że FA to dla Nich najlepszy okres w NBA, a trzecia tura u Nas jest tą najciekawszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.