Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, january napisał:

Znajcie moje dobre serce.

PG : 1. van Vleet (R), 2. D.Wright (R) 3. C.Joseph 4. I.Smith 5. E.Payton 6. D.Rose
SG : 1. T.Ross 2. W.Matthews 3. K.Bazemore 4. J.Hart (R) 5. T.Johnson 6. Ju.Holiday
SF : 1. Iguodala 2. T.Craig 3. D.Carroll 4. Je.Green 5. Finney-Smith (R) 6. J.Layman (R)
PF : 1. Ibaka 2. Nance (R) 3. Portis (R) 4. Bjelica 5. Theis (R) 6. Ilyasova
C : 1. Zubac (R) 2. Looney 3. Kanter 4 R.Lopez 5. Len 6. Cauley-Stein

image.png.1461620c89a89dfaa9cee191f75caea8.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, january napisał:

Ewidentnie centra przecież 😉 

 

O Iggiego i Ibakę będzie walka. Goście z finals expirience, elegancka etyka, dużo potrafią a każdy zagra na dwóch pozycjach. PO teamy się zagryzą o nich.

Na szczęście nie leżą w interesie OKC. Jeden ma przekręcony licznik a drugi lata świetności już dawno za sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

Będzie decydować stricte łączna wartość umowy, Czyli zobaczymy przykładowo czy ktoś rzuci Iguodali MLE na 4 lata, czy jednak tylko 3 lata etc. Dopiero przy równych ofertach (np 4letnie pełne MLE dla Iguodali od kilku ekip) będzie się myśleć nad innymi czynnikami.

Oczywiście, że ten 3-4 rok to zapłata tak naprawdę za 1-2 sezon w takim przypadku.

 

Ciekawe czy ktos rzuci te 4 lata 35-letniemu iguodali:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem kto by chciał. Jasiu... aby rzucił ktoś inny. Z @januarytak zawsze. Niby idzie dyskusja neutralna a porcja codziennego podprogowego przekazu obowiązkowa. Można czasem podpuścić ale tu wyglada mi to na pełen etat extra dla GM lakers z tymi sztuczkami ... 

Jeden offseason a już sztuczki co rundę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ignazz napisał:

Wiem kto by chciał. Jasiu... aby rzucił ktoś inny. Z @januarytak zawsze. Niby idzie dyskusja neutralna a porcja codziennego podprogowego przekazu obowiązkowa. Można czasem podpuścić ale tu wyglada mi to na pełen etat extra dla GM lakers z tymi sztuczkami ... 

Jeden offseason a już sztuczki co rundę. 

Tak jak z tym TOP 3 obwodowych Matthewsem i polowaniem Lakers na centra:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Zobaczymy, ale Iggy i Ibaka to przykłady graczy, którzy definitywnie pójdą na największy TOTAL hajs, a nie żadne 1+1 PO jako korzystniejszt deal^

Tego nie wiesz, bo mają rl umowy i nie było fa, ale podpisywali je z mocnymi zespołami. Jeśli contender da dłuższą umowę to ok, ale on nie pójdzie grać za rok dłużej to zespołu, który chociaż nie będzie miał pełnych Playoffs. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

 

Jestem ze Śląska, więc ten smog przy zasłonach dymnych to nie jest przypadek, same prawdziwe i fałszywe informacje się przeplatają :P 

Twoi rezerwowi skrzydlowi to kyle korver i chandler hutchison gdy w s5 sa nimi opuszczajacy w ubieglym sezonie sporo spotkan ingram i james. Nie wiem jakie zaslony miga zaslonic Twoja desperacka potrzebe zatrudnienia skrzydlowego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.