Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ignazz napisał:

Oczywiście ze spółdzielnia powstała w czasie tego tasiemca przy dogrywaniu i korekcie 7waya przy okazji na naszym złocie to się układało. 

Ale wiesz ze ja na tym złocie pierwszy raz spotkałem się z LBSem i Sylvinho, choć z moja prawa ręka mieszkamy w tym samym mieście ? A ten 7W mógł być nawet 29W , bo po pozyskaniu Lillarda i Horforda napisałem PM do praktycznie każdego GM żeby opierdolic Ala , w tym możliwe ze i nawet do Ciebie :) wiesz o tym, czy to Ci już nie pasuje do teorii?:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Ale wiesz ze ja na tym złocie pierwszy raz spotkałem się z LBSem i Sylvinho, choć z moja prawa ręka mieszkamy w tym samym mieście ? A ten 7W mógł być nawet 29W , bo po pozyskaniu Lillarda i Horforda napisałem PM do praktycznie każdego GM żeby opierdolic Ala , w tym możliwe ze i nawet do Ciebie :) wiesz o tym, czy to Ci już nie pasuje do teorii?:) 

Też byłem na tym zlocie, ale do spółdzielni zaproszony nie zostałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Też byłem na tym zlocie, ale do spółdzielni zaproszony nie zostałem.

Również i ja byłem i nawet z Qcinem rozmawialiśmy o biznesach w nieruchomościach. Miał się odzywać ale do dziś się nie odezwał.

Niestety na tamten czas nie miałem drugorundowca w kieszeni więc nie dość że do Spółdzielni mnie nie zaprosił to i z biznesów nici :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Również i ja byłem i nawet z Qcinem rozmawialiśmy o biznesach w nieruchomościach. Miał się odzywać ale do dziś się nie odezwał.

Niestety na tamten czas nie miałem drugorundowca w kieszeni więc nie dość że do Spółdzielni mnie nie zaprosił to i z biznesów nici :(

Hmm zupełnie szczerze to ze zlotu pamietam głównie drinki z ogórkiem , Kondzia rycytukacegk skład Pacers z 94 roku, grę w szachy z Ukraińcem czy ram Rosjaninem o 6:30 rano i to jak zasnalem w kawiarni w oczekiwaniu na sniadanie- wiem ze rozmawialiśmy o Smarcie i o KRUSie(?) ale no cóż , bez szczegółów :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

wiem ze rozmawialiśmy o Smarcie i o KRUSie(?) ale no cóż , bez szczegółów :D 

O to to. Później z KRUS przenieśliśmy się na łona biznesu lokali z licytacji komorniczych i przetargów kolejowych.

Lecz wtem do akcji wkroczył Ignaz i zrobiliście taką "dyskusję" że chyba Tecu aby Was uspokoić to siadł między Wami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

słabe jest to obracanie sprawy w zart.

a sprawa jest w pewnym sensie powazna. 

jak kiedys staralem sie wierzyc, ze gm'owie nie kieruje sie interesami w glosowaniach, tak teraz ta wiara (w szczegolnosci do qcina czy januarego)  wygasła

Nom, dlatego zagłosowałem za Leonardem w Knicks i na wygrana w serii z Bux :) pierdolisz Rybaku, ale to nic nowego - posępiłeś kasy swoim graczom a teraz próbujesz wszystko zwalić na niewidzialna (?) rękę Spółdzielni :) wiedziałeś ze Tucker dostał ode mnie 3 lata z PO, to olales temat , bo Tobie należy się zniżka LOL, serio nikt Ci tu już dobrze robić nie będzie , płac cenę rynkowa albo dalej graj Wilsonami i Dotsonami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

O to to. Później z KRUS przenieśliśmy się na łona biznesu lokali z licytacji komorniczych i przetargów kolejowych.

Lecz wtem do akcji wkroczył Ignaz i zrobiliście taką "dyskusję" że chyba Tecu aby Was uspokoić to siadł między Wami.

Było było , to tez pamietam :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

Hmm zupełnie szczerze to ze zlotu pamietam głównie drinki z ogórkiem , Kondzia rycytukacegk skład Pacers z 94 roku, grę w szachy z Ukraińcem czy ram Rosjaninem o 6:30 rano i to jak zasnalem w kawiarni w oczekiwaniu na sniadanie- wiem ze rozmawialiśmy o Smarcie i o KRUSie(?) ale no cóż , bez szczegółów :D 

A już nie pamiętasz kto z Tobą pił do końca do 6 rano, gdy podrywałeś barmankę bez głosu? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, fluber napisał:

Qcin zagłosował na Duranta w Wizards, trudno o lepszy przykład decyzji wbrew wszelkiemu rozsądkowi i interesowi głosującego:)

Co może sugerować, że to Sylvinho jest faktycznym prezesem spółdzielni, a QCin to zwykła popierdółka w tym układzie🙂

29 minut temu, człowiek...morza napisał:

słabe jest to obracanie sprawy w zart.

a sprawa jest w pewnym sensie powazna. 

jak kiedys staralem sie wierzyc, ze gm'owie nie kieruje sie interesami w glosowaniach, tak teraz ta wiara (w szczegolnosci do qcina czy januarego)  wygasła

Długo Ci to zajęło, ja wiarę w nasze FA straciłem już dawno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie info. Wyjeżdżam w delegację na ten tydzień, powinienem się wyrobić z głosowaniem ale proszę o wyrozumiałość przy pmach czy głosowaniach (ewentualne obsuwy). Postaram się nadrobić stracone tematy wieczorami przez telefon ale widzę ponad 100stron do przeczytania, więc łatwo nie będzie. Dziękuję i pozdrawiam 😊

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, kolader napisał:

Szybkie info. Wyjeżdżam w delegację na ten tydzień, powinienem się wyrobić z głosowaniem ale proszę o wyrozumiałość przy pmach czy głosowaniach (ewentualne obsuwy). Postaram się nadrobić stracone tematy wieczorami przez telefon ale widzę ponad 100stron do przeczytania, więc łatwo nie będzie. Dziękuję i pozdrawiam 😊

Lepiej nie czytaj ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.08.2019 o 17:09, człowiek...morza napisał:

Panowie, 

jak slysze .o wymianach jazz, ta z cp3 a teraz z lavinem za pj washingtona to mnie krew zalewa.

ta druzyna bedzie agrywalna w przyszlosci

te deale sa do bloku

dziwnie to teraz brzmi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.