Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Alonzo napisał:

 

co bylo kontrowersyjnego w tezie, ze nie odrozniales sie w swoim dzialaniu od innych?

swoim jakże ciekawym streszczeniem jedynie ją potwierdziłeś. 

  •  

wgl ciekawe

kazdy twoj ruch ma jakies drugie dno.

transferujesz kuzme, dajesz mu szanse u innego gm'a, ktory ceni dystansowych grajkow 

okres z luerem to swietna zabawa

haslem=budowanie kultury

leuer=mentor (masz u mnie za to dodatkowe 5W )

heh

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

co bylo kontrowersyjnego w tezie, ze nie odrozniales sie w swoim dzialaniu od innych?

swoim jakże ciekawym streszczeniem jedynie ją potwierdziłeś. 

A dlaczego nie zacytowałeś dwóch wyższych zdań z tego cytatu? :)

Głównie do nich się odwołuję. 

Każdy z nas ma jakieś plany i je realizuje. Nie ukrywam, że jestem bardzo zadowolony ze świetnej pracy jaka tu wykonał Dnc. 

Real Heat nigdy nie budowali na drafcie (Wade to był wypadek przy pracy) i tego mi zawsze u nich brakowało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

 

no moge ewentualnie zacytowac jeszcze fragment o prozniaczych oszczerstwach.

bo w sumie nie wiem o co chodzi

Proszę bardzo:

2 godziny temu, człowiek...morza napisał:

a co niby kulturalnego jest w magic?

 

2 godziny temu, człowiek...morza napisał:

nawija makaron jedynie.

 

2 godziny temu, człowiek...morza napisał:

no rozumiem.

ale jakies kryteria chyba przyjales.

a magic za alonzo wykonali wiele wymian

chyba ze cie te bujdy o haslemie przekonaly.

ahh jacy my podli, ze nie dalismy awansu magic pomimo mentorowania wielkiego unodisa. dobre to bylo haha 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Kuzma mial w rookie season 36% za 3 przy 6 probach per game. Przeciwko rezerwowym i duzo lepszym spacingu niz mial w rl nba powinien odzyc. 

no i?

ja tylko mialem beke z tego, jaka otoczke alonzo tworzy wokol transferu kuzmy

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

no i?

ja tylko mialem beke z tego, jaka teorie alonzo dorabia do transferu kuzmy

A co w tym dorobionego? 

Będzie Fluberowi idealnie pasował pod grę Westbrooka.

Natomiast Prince mi się bardziej przyda w drużynie. 

20 minut temu, człowiek...morza napisał:

co bylo kontrowersyjnego w tezie, ze nie odrozniales sie w swoim dzialaniu od innych?

swoim jakże ciekawym streszczeniem jedynie ją potwierdziłeś. 

  •  

wgl ciekawe

kazdy twoj ruch ma jakies drugie dno.

transferujesz kuzme, dajesz mu szanse u innego gm'a, ktory ceni dystansowych grajkow 

okres z luerem to swietna zabawa

haslem=budowanie kultury

leuer=mentor (masz u mnie za to dodatkowe 5W )

heh

Nasza gra opiera się w dużym stopniu na przedstawionej narracji. 

O co Ty się do tego Haslema przypierd%$#%sz bo ja naprawdę tego nie rozumiem???

Chyba kiedyś już to wałkowaliśmy. Nawet - chyba Tobie, ale nie jestem pewien - konkretny cytat o roli Haslema wklejałem. Miałeś w Knicks Pau Gasola - niby w jakim celu? 

Mówi się jaka to mógłby mieć KAT etykę pracy.. juz sobie przypomniałem - teraz Twoja kwestia nabijania się z Whitesidea.... wywarzamy otwarte drzwi. Nie mam na to czasu C_M. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

zajebiscie

dalej nie rozumies o co mi chodzi

Raczej ja nie rozumiem o co chodzi Tobie:) jak do tej pory Alonzo jak na standardy begm trzymal stabilny sklad. Ilu gm-ow konczylo sezon z wszystkimi graczami ktorzy zaczeli sezon w s5 rok temu? Magic, sixers, cavs, lakers? Ilu gm-ow zacznie najblizszy sezon ta sama piatka co rok temu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Eld napisał:

Mój subiektywny TOP3 w budowaniu kultury organizacji w beGM:

1. 76ers

2. Magic

3. Pistons

Gdzieś blisko topu chcąc nie chcąc Lakers.

 

Bottom 3 sobie daruje ale podejrzewam, że nie trudno się domyślić kogo miał bym ostatniego ( nie, nie Knicks ).

W sumie po zastanowieniu się to na trzecim miejscu dał bym wszystkie te kluby, które miały ciężki start przez ogólna RL sytuację jeszcze sprzed dwóch lat czyli Nets i Dallas. I pewnie jeszcze o kimś zapomniałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mavs handlowali wszystkim jak na bazarze, nawet Dirk Nowitzki i innymi wartościowymi weteranami. Faktycznie, kultura organizacji ogromna.

Cały splendor jaki spływa na Karpia to dostanie Ziona w szczęśliwym losowaniu. Nie mój GOAT

Pels powinni być wysoko. 3/4 GMów spakowałoby już dawno Blake Griffina i John Walla na moim miejscu. Ja jednak graczy o takim prestiżu w lidze nie sprzedaje. Davis zażądał trade request w późniejszym terminie. Nawet Solo Hill i Etwaun Moore byli przez pierwszy sezon zakończony PO ważnymi graczami rotacji. Teraz Tyus dostaje dobrą umowę.

Szanuje te Pelicans!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Mavs handlowali wszystkim jak na bazarze, nawet Dirk Nowitzki i innymi wartościowymi weteranami. Faktycznie, kultura organizacji ogromna.

Cały splendor jaki spływa na Karpia to dostanie Ziona w szczęśliwym losowaniu. Nie mój GOAT

Pels powinni być wysoko. 3/4 GMów spakowałoby już dawno Blake Griffina i John Walla na moim miejscu. Ja jednak graczy o takim prestiżu w lidze nie sprzedaje. Davis zażądał trade request w późniejszym terminie. Nawet Solo Hill i Etwaun Moore byli przez pierwszy sezon zakończony PO ważnymi graczami rotacji. Teraz Tyus dostaje dobrą umowę.

Szanuje te Pelicans!

Jak pisałem, nie znam wszystkich faktów sprzed Lipca 2019 ale to oddanie Dirka to rzeczywiście brzmi słabo na pierwszy rzut oka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, panie ignazz, ja nie jestem w żadnej Spóldzielni. Jeszcze.

Po drugie, ja to bardziej myślałem żeby rozwinąć alternatywny interes, nazwijmy go roboczo Syndykat - ale wtedy nasz biedny Marcus zszedłby w stresowych momentach na begmowy zawał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze nie jesteś. Cytat twój i mój komentarz to nie był błędny identyfikator Członka. Pamiętaj ze jestem autorem tej nazwy i się znam na sprawach Spółdzielni niezgorzej jak sam Prezes. Byłbym idealna Prawa Ręka jakby mnie Rodzice dobrze nie wychowali. 

Dawno myślałem o alternatywie. Trzeba znaleźć przeciwwagę bo nie może być tak ze przed dyskusja Prezesunio otwarcie pisze jak głosować i się nie kryje ze nawet nie zamierza wysłuchać argumentów bo są dla niego koszykarsko nieistotne 

Zanim odpisałem już przeczytałem na kogo idzie głos. 

Po 23:00 padło info na kogo Prezes głosuje ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.