Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mogę xd

Czekam bo w Twojej sytuacji to małe ryzyko.

1. MIA - Dayton

2. PHX (po trade up :D) - Bagley

3. SAC (po oskubaniu BTPH) - Doncic

4. DAL - Young

5. MIA - Porter

 

się pozmienia, ale tak luźno ;p

Heat pójdą po Doncicia i Bambe z takimi pickami co byloby mi na rękę. Young w Dallas jakoś wątpię, dla mnie to koleś przy którym możesz najwięcej stracić a to nie byłoby w stylu karpika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meh. Czyli Ja nie mogę złożyć oferty np. JJ czy innym FA których nie mogłem podpisać bo byli zwaivowani, a mogą te oferty złożyć drużyny które nie mają pełnych rosterów. Trochę średnio, bo mi by się przydał jakiś dodatkowy backup na SG-SF, no ale dobra.

 

Edit: ktoś prosił o mock - proszę :D. Takie na szybko

 

1. Heat 15w - Young

2. Kings 15z - Bagley

3. Suns 14z - Doncić

4. Dallas 13z - Ayton

5. Heat  (pozyskany od Nets 14w) - Porter

6. Jazz 12z - Bamba

7. Kings (pozyskany od Pacers 13w) - Sexton

8. Memphis 11z - Knox

9. Magic 12w - Jaren Jackson

10. Hawks 11w - Mikal Bridges

11. Bulls 10w - Gary Trent

12. Dallas (pozyskany od NOP 10z) - Grayson Allen

13. LAC 9z - Douval

14. Hotnets 9w - Kelan Martin

15. Boston (pozyskany od LAL 8z) -  Miles Bridges

Edytowane przez Eryko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ogladam i czytam, to zapowiada sie na kolejny swietny nabór. Patrzac na to co wyczynia Tatum to Porter moze jeszcze podskoczyc w mockach po workoutach. Do NCAA przychodzil ze znacznie wiekszym skillem niz Jayson. Z Aytonem i Bagleyem mam troche problem, bo jak nie bronia na poziomie NCAA to watpie zeby bronili chocby przecietnie na poziomie NCAA. Mlodzi zazwyczaj rozwijaja umiejetnosci,ktore juz posiadaja niz nabywaja nowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meh. Czyli Ja nie mogę złożyć oferty np. JJ czy innym FA których nie mogłem podpisać bo byli zwaivowani, a mogą te oferty złożyć drużyny które nie mają pełnych rosterów. Trochę średnio, bo mi by się przydał jakiś dodatkowy backup na SG-SF, no ale dobra.

 

Edit: ktoś prosił o mock - proszę :D. Takie na szybko

1. Heat 15w - Young

2. Kings 15z - Bagley

3. Suns 14z - Doncić

4. Dallas 13z - Ayton

5. Heat (pozyskany od Nets 14w) - Porter

6. Jazz 12z - Bamba

7. Kings (pozyskany od Pacers 13w) - Sexton

8. Memphis 11z - Knox

9. Magic 12w - Jaren Jackson

10. Hawks 11w - Mikal Bridges

11. Bulls 10w - Gary Trent

12. Dallas (pozyskany od NOP 10z) - Grayson Allen

13. LAC 9z - Douval

14. Hotnets 9w - Kelan Martin

15. Boston (pozyskany od LAL 8z) - Miles Bridges

Odniose sie, bo kilka rzeczy mi nie pasuje:

 

#1 Miami nie wezmie Younga, chlop nie jest wart jedynki. Dla mnie smierdzi bustem, a kariera Fredette czy McDermott moze sie powtorzyc. W ncaa ma caly team pod siebie. W nba moze sie zderzyc szybko ze sciana. Obstawiam ze Miami uderzy po...Doncicia.

#2 Kings tutaj potrzeba wysokiego na gwalt. Bagley/Ayton cos sie wybierze.

#3 w zaleznosci kto pojdzie wczesniej to zostanie Ayton/Bagley.

#4 Dallas wg mnie pohandluje pickiem w dniu draftu. Karpiu znowu poczaruje i kogos wyciagnie za czapke gruszek. Czekam na deal a jak nie to Bamba lub Porter.

#5 na miejscu Miami szedlbym w Bambe albo zaryzykowal i fitowal Portera z Donciciem.

#6 Jazz poza Haywardem po wyprzedazy nie maja nikogo ale jestem w stanie uwierzyc ze tutaj moglby pojsc Young. MJ w tancu sie nie pierdoli wiec bylby w stanie zaryzykowac taki wybor, bezpieczna opcja to Jackson Jr ale stawiam na Younga.

#7 Kings tutaj Sextona nie bedzie. Za bardzo wierze w tego Smitha Jr. Wingman z trojki Bridges/Bridges/Knox lub kolejny wysoki to moze byc cos co dokoptowalbym z tym pickiem.

#8 Memphis poszli w tank i raczej mnie przeskocza. Wszedzie dziury w tym rosterze to tutaj obstawialbym pojscie w Knoxa lub Mikala Bridgesa.

#9 Magic maja jedna potrzebe - CENTER!!! Robert Williams, Jackson Jr lub Brandon McCoy to moi faworyci przy tym picku.

#10 Hawks przypikuja w dol. Ale spadna 1-2 miejsca. Tu talentu potrzeba tez wszedzie. Moze Sexton lub ktorys z wysokich...

#11 w Bulls pasuje mi Knox, Robert Williams a nawet Michael Bridges. Jest szansa dokoptowac kolejnego rolsa.

#12 Sexton jezeli bedzie dostepny z tym pickiem to no brainer

#13 LAC ma potrzeby na sg-sf, Diallo, Brown, Musa...?? LAF jednak do konca bedzie walczyl o PO a przynajmniej CP3&BG32 ;-)

#14 jest rozkrok ale jak jeden gm walczy o po a potem drugi przejmuje team i idzie bardziej w przebudowe to glupio stracic taki pick jak przed rokiem. Mitchell bylby obok Kemby kucio...wyczuwam branie strzelca na pozycjach sg-sf

 

Poza loteria raczej nie chce mi sie juz myslec, ale poki nie poznamy ostatecznej listy to raczej ciezko o wrozenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniose sie, bo kilka rzeczy mi nie pasuje:

#1 Miami nie wezmie Younga, chlop nie jest wart jedynki. Dla mnie smierdzi bustem, a kariera Fredette czy McDermott moze sie powtorzyc. W ncaa ma caly team pod siebie. W nba moze sie zderzyc szybko ze sciana. Obstawiam ze Miami uderzy po...Doncicia.

#2 Kings tutaj potrzeba wysokiego na gwalt. Bagley/Ayton cos sie wybierze.

#3 w zaleznosci kto pojdzie wczesniej to zostanie Ayton/Bagley.

#4 Dallas wg mnie pohandluje pickiem w dniu draftu. Karpiu znowu poczaruje i kogos wyciagnie za czapke gruszek. Czekam na deal a jak nie to Bamba lub Porter.

#5 na miejscu Miami szedlbym w Bambe albo zaryzykowal i fitowal Portera z Donciciem.

#6 Jazz poza Haywardem po wyprzedazy nie maja nikogo ale jestem w stanie uwierzyc ze tutaj moglby pojsc Young. MJ w tancu sie nie pierdoli wiec bylby w stanie zaryzykowac taki wybor, bezpieczna opcja to Jackson Jr ale stawiam na Younga.

#7 Kings tutaj Sextona nie bedzie. Za bardzo wierze w tego Smitha Jr. Wingman z trojki Bridges/Bridges/Knox lub kolejny wysoki to moze byc cos co dokoptowalbym z tym pickiem.

#8 Memphis poszli w tank i raczej mnie przeskocza. Wszedzie dziury w tym rosterze to tutaj obstawialbym pojscie w Knoxa lub Mikala Bridgesa.

#9 Magic maja jedna potrzebe - CENTER!!! Robert Williams, Jackson Jr lub Brandon McCoy to moi faworyci przy tym picku.

#10 Hawks przypikuja w dol. Ale spadna 1-2 miejsca. Tu talentu potrzeba tez wszedzie. Moze Sexton lub ktorys z wysokich...

#11 w Bulls pasuje mi Knox, Robert Williams a nawet Michael Bridges. Jest szansa dokoptowac kolejnego rolsa.

#12 Sexton jezeli bedzie dostepny z tym pickiem to no brainer

#13 LAC ma potrzeby na sg-sf, Diallo, Brown, Musa...?? LAF jednak do konca bedzie walczyl o PO a przynajmniej CP3&BG32 ;-)

#14 jest rozkrok ale jak jeden gm walczy o po a potem drugi przejmuje team i idzie bardziej w przebudowe to glupio stracic taki pick jak przed rokiem. Mitchell bylby obok Kemby kucio...wyczuwam branie strzelca na pozycjach sg-sf

Poza loteria raczej nie chce mi sie juz myslec, ale poki nie poznamy ostatecznej listy to raczej ciezko o wrozenie.

Znaczy pisałem taki mock bez patrzenia jakie drużyny co potrzebują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ogladam i czytam, to zapowiada sie na kolejny swietny nabór. Patrzac na to co wyczynia Tatum to Porter moze jeszcze podskoczyc w mockach po workoutach. Do NCAA przychodzil ze znacznie wiekszym skillem niz Jayson. Z Aytonem i Bagleyem mam troche problem, bo jak nie bronia na poziomie NCAA to watpie zeby bronili chocby przecietnie na poziomie NCAA. Mlodzi zazwyczaj rozwijaja umiejetnosci,ktore juz posiadaja niz nabywaja nowych.

 

Jak co roku pompowanie balona. Zanim zaczęli grać w NCAA to każdy pisał, że szykuje się bardzo płytki draft z dobrą czołówką, a teraz to już wiadomo sami przyszli HOF, a reszta sleeperzy.

 

Mi ten coroczny cyrk przypomina naszą rodzimą kopaną, gdzie też każde dobre kopnięcie młodego gracza powoduje, że już nasi dziennikarze i niektórzy kibice widzą nowych Messi, nowych Gerrardów o których zainteresowanie będą bić się światowego potęgi.

 

Tu jest ten sam mechanizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że nie ma sensu karać Crisa.

 

Bardziej martwi jego tak długie zniknięcie. Sytuacja Nets nie wymaga jednak nerwowych ruchów, w przeciwieństwie do tej w OKC, dlatego można spokojnie czekać do końca sezonu. Jeśli Cris się nie pojawi, trzeba będzie poszukać nowego GMa. Od trzech tygodni nie zagląda na forum, więc nie wiadomo co się stało z Nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak nie ma kar to nie, dla mnie luz, ważne, że głosowanie podsumowane.

 

Ja jestem względnie zadowolony z wyniku, przed sezonem liczyłem na więcej, no ale kontuzje ważnych graczy to uniemożliwiły. Realnie patrząc, przy takiej formie Wigginsa oraz przy urazie Lonzo i powracajacym dopiero na właściwe tory Hassanie wynik pewnie lepszy nie będzie.

Ale.

 

Wymienilem CJa, który ma (już ponad) 26 lat, na prawie 4 lata młodszego Wigginsa. Uważam nadal, że lepiej wyjdę na tym w perspektywie 2-3 lat niż na kiszeniu się z CJem, który ma pewne czysto fizyczne ograniczenia i ich raczej nie przeskoczy. To świetny gracz, lubię CJa, ale raczej do bardziej gotowej ekipy(jak u nas NYK) niż do tworu budowanego na peak za kilka lat.

 

 

Więc skoro peak za 2-3 lata to po co mi jeszcze Whiteside, Bradley? Odpowiadam. Za Hassana nie było oferty, która spełnilaby moje wszystkie wymagania. A to pick za odległy w czasie, a to kontrakty za długie, that kinda stuff. A poza tym akurat w trakcie okienka Hassan był świeżo po urazie i nie grał najlepiej, jego wartość nie była największa.

 

Bradley? Bo to niezła dwójka, spoko fit do Lonzo i Wigginsa, lubię go jako zawodnika i myślałem o nim w kontekscie FA nawet. Teraz zyskuję jeszcze elastyczność. Nie mam zamiaru robić harkorowego tanku, bo co to za zabawa. W końcu wiem, jak chcę aby to wyglądalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobni bardzo.

 

 

 

Camby pogadajmy szczerze - 

 

co dokładasz do Davisa, by wziąć Dinwiddiego?

 

:grin:

 

Chciałbym jeszcze dodać, że Dinwiddie wyjaśnił zespół tego napinacza BTPH :P

 

Oj pewnie piecze go dupa... ;)

 

Ale wszystkich Nas zapiecze jak SD będzie tak grał i 29 GMów będzie z zazdrością patrzeć na ten kontrakt, gdzieniegdzie wspominając, że MarcusCamby jak zwykle miał rację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o moim małym stealu?

Tyrone Wallace?

 

I co robimy z głosowaniem na FA? Ma to sens, bo idzie jak krew z nosa? Ja mogę w każdej chwili zagłosować.

Kiedy kończy się drugi trymestr i głosowanie? All Star break?

 

Już dawno rostery w excelu uzupełniłem, a ty pytasz o głosowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko powiedzieć, że Marc Gasol jest już starym dobrym M. Gasolem już ;-)

 

W styczniu poprawia defensywę o 13.4/100 poss, a atak o 5.9/100 poss ;-)

 

Kto by się tam przejmował Marc Gasolem

 

Tu sobie poczytajcie -> https://fansided.com/2018/01/18/jrue-holiday-career-year-making-huge-difference-pelicans/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno rostery w excelu uzupełniłem, a ty pytasz o głosowanie :)

Zabrakło informacji oraz prostego pytania skierowanego do osób zainteresowanych, że się zgadzają. Mieliśmy każda taką sprawę głosować, rozumiem, że można stwierdzić, że nie warto, ale warto to zrobić elegancko. Jeżeli wszyscy zainteresowani się zgodzą to możemy nie głosować, choć mi się wydaje, że Johnson to nie jest sprawą oczywista.

Ja mogę się zgodzić bez głosowania, ale elegancko by było gdyby reszta się zgodziła z osób składających oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.