Skocz do zawartości
january

beGM - Random shit.

Rekomendowane odpowiedzi

Ignazz łapie sporego karnego minusa. Sporo ostatnio pisze, a u Nas ani opisu, ani odpowiedzi na nurtujące pytania, odnośnie jego składu.

A wiem Ignazz, że czytałeś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałem byś mi rozjaśnił tą kwestię ale mam większy mentlik niż miałem.

Rozumiem że Melo gra 13min na PF (35min Griffina) a pozostały czas gra na SF obok Blejka. Możliwe. Niemniej sądzę, iż Carmelo robi focha na drużynę i kaleczy grę pokazując swoje niezadowolenie. I żaden JVG czy nawet Pop nie wpłyną na niego (chyba że masz LBJ-a, to bym mógł przyjąć, że go przekonał).

Jakim cudem DeAndre może przejąć minuty po CP3? Już masz 50min dla 2 Jordan i Nene a dokładasz 5min przy kontuzji CP3 - krótko bo krótko ale 7mln ktoś z 2 DAJ-Nene gra na PF; to jeszcze nie jest problem ale przy wypadnięciu Griffina napisałeś "c) bez Griffina minuty przejmuje Nene Wesley i Babbitt po 10  i DeAndre 5" - mamy 35min dla DAJ-a i 30 dla Nene (17min któryś na PF) a co daje dalsze konsekwencje (po powrocie Blejka mamy 100min dla DAJ-Nene-Griffin(4min jego na SF). W dzisiejszej koszykówce to może cię bardzo zaboleć. 

Tak jak ktoś wyżej napisał, przedstaw grę bez CP3 i Griffina. 

Rozpisuje się tak bo chcę cię sprawiedliwie ocenić a mam ogromny problem bo z jednej strony masz 2 zajebistych graczy, niemniej prawie wcale nie grali ze sobą. 

Edytowane przez kolader

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może powtórzone pytanie, ale można gdzieś opisać zasady FA w nadchodzącym styczniowym okienku? Bo jest kilku fajnych graczy o których będzie pół ligi walczyło i dobrze by było gdyby wszyscy znali wcześniej zasady. Może je ogłosić w innym dziale niż tu, bo tu każda odpowiedź szybko zginie.

Z góry dziękuję.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kiedy otwieramy okienko, 1 czy 2 ?

Wydaję mi się, że 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Eryk zobacz zakładkę regulamin, powinno być i bez kitu zgadzam się z Ronnie ja w tym momencie nie mam kim grać RIP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może powtórzone pytanie, ale można gdzieś opisać zasady FA w nadchodzącym styczniowym okienku? Bo jest kilku fajnych graczy o których będzie pół ligi walczyło i dobrze by było gdyby wszyscy znali wcześniej zasady. Może je ogłosić w innym dziale niż tu, bo tu każda odpowiedź szybko zginie.

Z góry dziękuję.

Nie tak znowu wielu tych graczy^ Głównie jeden, który i tak trafia do Lakers :P

karpik gdzieś to pisał (można multiyear, kasa się liczy), ale fakt przydałby się bardzo dokładna rozpiska.

Edytowane przez january

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Laf, lepiej nam powiedz jak będzie gra bez Paula i bez Griffina wyglądała, bo razem zagrali zawrotne 4 pełne spotkania. Więc bez sensu jest pisanie o drużynie z nimi dwoma.

7 spotkań to raz a dwa jeszcze będę uzupełniał opis .

Chciałem byś mi rozjaśnił tą kwestię ale mam większy mentlik niż miałem.

Rozumiem że Melo gra 13min na PF (35min Griffina) a pozostały czas gra na SF obok Blejka. Możliwe. Niemniej sądzę, iż Carmelo robi focha na drużynę i kaleczy grę pokazując swoje niezadowolenie. I żaden JVG czy nawet Pop nie wpłyną na niego (chyba że masz LBJ-a, to bym mógł przyjąć, że go przekonał).

Jakim cudem DeAndre może przejąć minuty po CP3? Już masz 50min dla 2 Jordan i Nene a dokładasz 5min przy kontuzji CP3 - krótko bo krótko ale 7mln ktoś z 2 DAJ-Nene gra na PF; to jeszcze nie jest problem ale przy wypadnięciu Griffina napisałeś "c) bez Griffina minuty przejmuje Nene Wesley i Babbitt po 10  i DeAndre 5" - mamy 35min dla DAJ-a i 30 dla Nene (17min któryś na PF) a co daje dalsze konsekwencje (po powrocie Blejka mamy 100min dla DAJ-Nene-Griffin(4min jego na SF). W dzisiejszej koszykówce to może cię bardzo zaboleć. 

Tak jak ktoś wyżej napisał, przedstaw grę bez CP3 i Griffina. 

Rozpisuje się tak bo chcę cię sprawiedliwie ocenić a mam ogromny problem bo z jednej strony masz 2 zajebistych graczy, niemniej prawie wcale nie grali ze sobą. 

bez sensu napisałem , jeszcze raz usiądę i przyjrzę się temu.

A czy mogę przyjąć ze Paul u mnie gra więcej spotkań bo Mike nie chce go wpuszcza mimo ze jest zdrowy ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Eryk zobacz zakładkę regulamin, powinno być i bez kitu zgadzam się z Ronnie ja w tym momencie nie mam kim grać RIP

to chyba zajebiście?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bez sensu napisałem , jeszcze raz usiądę i przyjrzę się temu.

A czy mogę przyjąć ze Paul u mnie gra więcej spotkań bo Mike nie chce go wpuszcza mimo ze jest zdrowy ?

To już pytanie nie w moją stronę. Masz na to jakieś dowody (linki itp) czy to tylko gdybanie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra, czas sobie powiedzieć parę cierpkich słów, bo niektórym, to się chyba wydaje, że mogą sobie sejwy rosterów robić jak w 2k. 

GMowi Knicks już druga osoba w ciągu dwóch tygodni wycofała się z trejdu, on mi teraz pisze, że pierdoli to i odchodzi i ja się w sumie nie dziwię. Pisałem na radzie żeby się jakoś zabezpieczyć i te klepnięte deale przesyłać np. do julka, ale sprawa została zbagatelizowana. Na domiar złego ostatni trade zerwała osoba z wieloletni doświadczeniem w fantasy, to jest po prostu skandal. C-M się pewnie wypowie, a my musimy coś zrobić, bo takie działania często niweczą nie tylko jeden trade, ale też inną wymiane, która była na bazie poprzedniej planowana.

dodam jeszcze, że jeśli ta gra padnie tylko z takiego powodu, że ktoś nie miał jaj dotrzymywać słowa przy wymianach, to ja pi****le, gratulacje

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No panowie,

verbal agreement obowiązuje.

Można złożyć ofertę i ją wycofać kiedy się dealu nie klepnęło, ale kiedy deal jest już dogadany i klepnięty, to się go nie wycofuje.

I nieważne, że ktoś złożył lepszą ofertę, jakiś gracz zaczął grać lepiej/gorzej czy nawet się połamał.

Słowo to słowo. Jak się nie umie negocjować, to się wstrzymuje z decyzją do samego okienka transferowego, kiedy deal jest natychmiastowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No panowie,

verbal agreement obowiązuje.

Można złożyć ofertę i ją wycofać kiedy się dealu nie klepnęło, ale kiedy deal jest już dogadany i klepnięty, to się go nie wycofuje.

I nieważne, że ktoś złożył lepszą ofertę, jakiś gracz zaczął grać lepiej/gorzej czy nawet się połamał.

Słowo to słowo. Jak się nie umie negocjować, to się wstrzymuje z decyzją do samego okienka transferowego, kiedy deal jest natychmiastowy.

może to powinien być pierwszy punkt regulaminu

...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra, czas sobie powiedzieć parę cierpkich słów, bo niektórym, to się chyba wydaje, że mogą sobie sejwy rosterów robić jak w 2k. 

GMowi Knicks już druga osoba w ciągu dwóch tygodni wycofała się z trejdu, on mi teraz pisze, że pierdoli to i odchodzi i ja się w sumie nie dziwię. Pisałem na radzie żeby się jakoś zabezpieczyć i te klepnięte deale przesyłać np. do julka, ale sprawa została zbagatelizowana. Na domiar złego ostatni trade zerwała osoba z wieloletni doświadczeniem w fantasy, to jest po prostu skandal. C-M się pewnie wypowie, a my musimy coś zrobić, bo takie działania często niweczą nie tylko jeden trade, ale też inną wymiane, która była na bazie poprzedniej planowana.

dodam jeszcze, że jeśli ta gra padnie tylko z takiego powodu, że ktoś nie miał jaj dotrzymywać słowa przy wymianach, to ja pi****le, gratulacje

Ogólnie zgoda, ale gra to raczej padnie przez brak aktywności.

JECHAĆ Z GŁOSAMI!

Mam nadzieję, że tutaj nie będzie przedłużania czasu, bo im dalej w las tym bardziej te głosy stają się mniej miarodajne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

może to powinien być pierwszy punkt regulaminu

...

W zeszłym sezonie w sumie ktoś mi zadał pytanie, co będzie jak Butler dostanie roczną kontuzję (bo deal klepnąłem w maju), od razu powiedziałem, że to jak coś mój problem.

Deal to deal. Jeśli klepiesz go na tak długi okres przed okienkiem transferowym, to znaczy że czujesz się wygranym wymiany (bo można przecież poczekać). Jeśli coś się zmieniło to po prostu ryzyko podjęte z klepnięciem wymiany przed czasem, której czułeś się wygrany się nie opłaciło. But who cares?

Ja jestem  w stanie prosić C_M o upublicznienie PM w razie czego i skłaniałbym się ku głosowaniu nad przyjęciem już przybitych słownie umów. Inaczej ta gra nie ma sensu.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I to jest minus i to całkiem spory rozwiązania z okienkami. Niby większy klar, ale z drugiej strony w poprzednim systemie, już opublikowane wymiany miały pełną moc i tyle. Teraz sprawa jest trudna, bo nie są takie sytuacje nigdzie opisane. I któraś ze stron będzie pokrzywdzona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No, ale co ma być opisane?

"Nie odpie*alaj, klepnąłeś to klepnąłeś, nie rób sobie z mordy du*y" ?

No szanujmy się...

Ja z góry piszę, że jak ktoś by mi taką wixę wywinął i chciał cofnąć klepnięty deal to bym rozpie*dol robił ;)

Edytowane przez january

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

JECHAĆ Z GŁOSAMI!

Mam nadzieję, że tutaj nie będzie przedłużania czasu, bo im dalej w las tym bardziej te głosy stają się mniej miarodajne.

Pełna zgoda, ale dalej jestem za tajnym głosowaniem by się nie sugerować. Trzeba zrobić w Styczniu na spokojnie ankietę.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

JECHAĆ Z GŁOSAMI!

przecież każdy chyba wie, że głosuje tylko za okres pierwszych 28 spotkań!!

to też trzeba wszystkim tłumaczyć?

ja wiem, że sam zjebałem, ale raz, że podchodzenie do deadlinu jakby to był ważny projekt w robocie robi tylko spine u jednych i drugich, a już zrobić datę jednego na wigilię a drugiego na sylwka, to nie wiem czy jest gorsze combo do sprzedania ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi