Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga, z uwagi na rozmaite sprawy osobiste do pozałatwiania przez najbliższe tygodnie będę mniej aktywny w grze albo w ogóle nieaktywny, możliwe że również podczas trade deadline.

 

Sprawa jest obgadana z radą, ew. zaległe głosy za luty złożę w kwietniu.

 

Ale piszę oficjalnie, żeby nie było dezinformacji, no i jeśli ktoś ma jakiś biznes do mnie to zapraszam w najbliższych dniach, bo w lutym może być z tym kłopot ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie Np ruchy Utah w to deadline były lompletnie bez sensu. Fajnych młodych graczy (gobert, ingles ) nie rzuca się tak łatwo pod motywem tanku. Porównajmy ruchy Utah z Qcinem który w sumie nic nie stracił a zyskał dwa picki... gdyby był limit jakiś ludzie bardziej by przemyśleli ruchy i tylko do tego zmierzam ;)

 

nie każdy jest takim czarodziejem jak Qcin, że 2 2nd roundery wyciągnie tak sobie :P karpik zrobił to samo w drafcie ;) wiecie, co łączy te 2 podwójne wymiany? W obu przypadkach jedną ze stron był niejaki MarcusCamby - przypadek? ;)

 

Ingles nie jest taki młody (28 lat), a w Goberta nie wierzę wobec ligi idącej w kierunku small-ballu :P więc ich wymieniłem na graczy pasujących do mojej koncepcji. Ten sezon nawet w tamtym składzie prawdopodobnie skończyłbym poza top8 Zachodu, więc po co się łudzić, że jest jakaś szansa na sukces? A w przyszłym nawet w tamtym składzie nie wierzyłem w coś więcej niż 2. runda, więc wolałem zaryzykować i zobaczymy, co z tego będzie ;)

 

Każdy GM chyba ma jakiś plan na swoją drużynę, który czasem trzeba modyfikować - miałem podobną sytuację do Ciebie - najważniejsi gracze kontuzjowani i we dwójkę zrobiliśmy sporo wymian, więc czemu się mnie tak czepiasz? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak btw chwalenie, chwaleniem ale z drugiej strony...

Najgorsze ruchy.

 

Ja zacznę - oddanie Randle'a, a nie Zubaca (miałem wybór) w wymianie za Butlera.

 

Niewiele ich było ale jeden jest - Amir Johnson. Do samego grajka nic nie mam ale gdybym dał MLE / 1+1 PO to byłoby zdecydowanie lepiej. Obawiam sie tego 3 roku kontraktu

Choć w sumie myślę że gdzieś i tak zakotwiczy, nawet jako backup c przy smallballu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze ruchy.

 

U mnie to w zeszłym sezonie oddanie 1st roundera 18' i jeszcze 2nd roundera 17' za Trevora Bookera :tongue: a potem dopłaciłem trochę, aby się pozbyć Bookera :tongue: żałuję do dziś ten pierwszy trade, ale to były początki gry i każdemu się mógł zdarzyć błąd, jak sie napalił na jakiegoś gracza :tongue:

 

W FA błąd to podpisanie Hilla 63/2+1PO, ale kto mógł wiedzieć, że aż tak obniży loty? :tongue: liczyłem, że będzie grał jak w zeszłym sezonie, ale widać w Kings nie idzie mu najlepiej ;p

Edytowane przez MJ1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak btw chwalenie, chwaleniem ale z drugiej strony...

Najgorsze ruchy.

 

Ja zacznę - oddanie Randle'a, a nie Zubaca (miałem wybór) w wymianie za Butlera.

Lul.

 

Nie oddałbym ci JB za Zubaca.

 

Nie pamiętam dziś co wtedy pisałem, no ale Tecu dawał też mocną ofertę i z Zubacem by nie poszło.

 

A ze swojej stony podam pierwszy deal z Karpiem, bo patrząc gdzie dziś jest D-Will to tragedia, a Seth i Powell nie byli tego warci co oddałem (nawet samego picku)

Choc udało się spaść na 4 łapy oddając setha z Dwightem do Nets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że chcesz 2 pick i jednego z moich trzech młodych (Randle/Nance/Zubac) za Butlera+34 pick ;)

Tak jak piszę, nie pamiętam rozmów. Nance to może i bym wziął, ale do Zubaca nie byłem przekonany od samego początku i pewnie ostatecznie bym wybrał inną ofertę (zapewne 6ers).

 

I tak się mocno wachałem, ale wowczas mnie determinacją przekonałeś.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.