Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Clippers są jacyś przeklęci jeśli chodzi o Warriors, co oni do nich mają?

Curry im wrzucił do przerwy 29 punktów w 18 minut, a jedynym wsparciem są Livingston i West, bo reszta chyba popiła na wieść o tym, że znów Clippers na rozkładzie.

 

są przeklęci i już :P nie tylko dla GSW :P dla nich samych też - Griffin ma wstrząśnienie mózgu i kilka spotkań zapewne opuści :P na pewno nie wróci dziś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramon Sessions pobił chyba jakiś niechlubny rekord bo został w drugim roku z rzędu waivnięty przez tę samą drużynę i za każdym razem to nie był kontrakt minimalny lecz kilka baniek, dziwna historia

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko, to deal jest nieważny. Nie sprawdzałem jeszcze układu DEN-PHO.

 

ważny ważny - roczny zakaz dotyczy tylko sytuacji, gdybym go oddał w trejdzie, a ja go waivnąłem w czerwcu

 

ani CBA ani regulamin nie stoi na przeszkodzie deala imo

 

ale jeszcze sprawdzę na 100%

 

pkt 101 cbafaq

 

i pkt 2.4. regulaminu

 

żaden z nich nie ma zastosowania do Sessionsa

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do pytania o graczy, którzy zostali zwolnieni lub zostaną zwolnieni tak, że nie można wyrobić się z ofertą do 9.01 by minęły te ustawowe 48h. Jakaś dogrywka przy drugim okienku transferowym?

 

Okienko jest jak na razie mega bogate w trady, rzucamy tych graczy trochę jak worki :)

Dzieje się.

 

Ja raczej postawiłem na stabilizację, dodałem jeden ważny punkt do zespołu w postaci Ibaki i powalczę jeszcze pokornie o uzupełnienia składu z FA. Ogólnie oceniam pozytywnie i raczej już większych ruchów nie wykonam, ale zapytania można słać :)

 

Widzę, że doszedł kolejny, przynajmniej jeden, tanker a drużyny walczące o coś więcej niż pierwsza runda, wzmocniły się jeszcze bardziej. Zobaczymy co przyniesie przyszłość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam prośbe

 

w związku z faktem, że szukam wzmocnienia na tu i teraz proszę dosyłajcie oferty wysokich z uzupełnieniem info jak zawodnik gra w TYM SEZONIE szczególnie ile minut

 

mam ściśle upchane minuty i nie mogę czekać na gracza który się dopiero rozwinie lub który obecnie nie gra

 

takie oferty z zaznaczeniem dokanan gracza na tu i teraz oraz z przydatnością w grze w PO pod GSW będą lepiej po prostu przyjete


Leonard? plotka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema . Wiem ze to ma być zabawa i trochę nierealna itp ale nie przeraża was ta ilość wymian? Może pomyslelivysmy o jakimś limicie na wymiany na okienko albo limit wymienionych graczy na jedno okienko ? Albo chociaż ze jak ktoś już kogoś pozyskał to w tym samym okienku może tylko zwolnić pozyskanego zawodnika, a nie wymienić dalej...a jak chce wymienić to musi mieć to nagrane wcześniej, tak jak robią w nba. No bo kto w nba pozyskuje gracza w wymawianie po to żeby za dzień się go pozbyć w wymianie ?Sam wielu zawodników wymieniłem w kilka dni ale spójrzcie Np na takich knicks, jaki team w realu wymienia jedenastu czy dwunastu zawodników + picki w kilka dni ? Tymbardziej ze uznajemy jakby wszystkie przeszły jednego dnia i Gramy cały trymestr ze składem pod koniec okna..Przecież tam jest teraz taki rozpierdol w szatni ze trener chyba nie wie co zrobić...nie ma mnie przy kompie ale stawiam ze ze składu przed oknem został tam porzi i może c.lee jak się nie udało gdzieś spuścić ?

 

Chcieliśmy żeby gra była w miare realna, w miare bo wiadomo wszystkiego nie jesteśmy w stanie przelać tu, ale spójrzcie sami.. chcieliście żeby FA, czy głosowanie bad bilansem było jak najbardziej podobne do realu, w sensie po co zastanawiamy się jakie kto robi staty w realu, 'każemy' (przymusu nie ma ale wiadomo o co kaman) ludziom te statystyki prowadzić nawet, po co zastanawiamy się co zrobił by dany fa w realu, oburzamy się za to ze westbrook przyjął maxa w takim słabym zespole skoro zaraz wjeżdżamy na taki level fantazji w okienkach jakiego nie ma nawet w FB ;))

 

Nie mam nic przeciwko żeby tak zostało jak jest, ale wtedy ja tez nie będę patrzył w ogóle na to co jest w realu i polegał będę tylko na wyobraźni w głosowaniach, bo gra jednak daleko jeszcze odbiega od rzeczywistej nba. daje Wiec taki

Luźny temat do podyskutowania.. i nie naskakiwać tylko pisać co Myślicie ?

 

Moje myśli są takie ze kilku gm robi wymiany tylko po to żeby coś zrobić, każdy się napalił na walkę o champa a jak nie ma szans to idzie w czasem zbędny tank który nic im raczej dobrego nie przyniesie. I teraz mamy z 10-12 w c*** mocnych teamów, kilku strdniakow i z 10

W c*** słabych. W nba tak nie ma zauważcie...to mnie trochę przeraża ze zrobi się wielka przepaść zaraz. Taki draft jak teraz był, głęboki jest raz na 10 lat. Zwykle tylko 10-15 graczy z każdej klasy Lapie się do składów dłużej niż 5 lat w nba. Teraz mamy 7 tankowców którzy przez 2-3 lata będą mieli większość tych top pickow dla siebie i co? I każdy z nich głęboko wierzy w to ze trafi conajmniej po piec nowych top talentów ? Ja tez przytankowalem ale raczej tylko na sezon a nie na piec do przodu, bo ciężko jest przewidzieć co będzie za 1,5 roku a co dopiero za 3-4 kogo wybiorę w drafcie . Zreszta to bardziej była sprzedaż George za dobra cenę póki było można uniknąć oddania go za free..

dla mnie Np ruchy Utah w to deadline były lompletnie bez sensu. Fajnych młodych graczy (gobert, ingles ) nie rzuca się tak łatwo pod motywem tanku. Porównajmy ruchy Utah z Qcinem który w sumie nic nie stracił a zyskał dwa picki... gdyby był limit jakiś ludzie bardziej by przemyśleli ruchy i tylko do tego zmierzam ;)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema . Wiem ze to ma być zabawa i trochę nierealna itp ale nie przeraża was ta ilość wymian? Może pomyslelivysmy o jakimś limicie na wymiany na okienko albo limit wymienionych graczy na jedno okienko ? Albo chociaż ze jak ktoś już kogoś pozyskał to w tym samym okienku może tylko zwolnić pozyskanego zawodnika, a nie wymienić dalej...

To jest uważam dobry pomysł. 

 

Skoro ktoś chce handlować graczem dalej, to niech kombinuje nad wymianą wielostronną.  

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema . Wiem ze to ma być zabawa i trochę nierealna itp ale nie przeraża was ta ilość wymian? Może pomyslelivysmy o jakimś limicie na wymiany na okienko albo limit wymienionych graczy na jedno okienko ? Albo chociaż ze jak ktoś już kogoś pozyskał to w tym samym okienku może tylko zwolnić pozyskanego zawodnika, a nie wymienić dalej...a jak chce wymienić to musi mieć to nagrane wcześniej, tak jak robią w nba. No bo kto w nba pozyskuje gracza w wymawianie po to żeby za dzień się go pozbyć w wymianie ?Sam wielu zawodników wymieniłem w kilka dni ale spójrzcie Np na takich knicks, jaki team w realu wymienia jedenastu czy dwunastu zawodników + picki w kilka dni ? Tymbardziej ze uznajemy jakby wszystkie przeszły jednego dnia i Gramy cały trymestr ze składem pod koniec okna..Przecież tam jest teraz taki rozpierdol w szatni ze trener chyba nie wie co zrobić...nie ma mnie przy kompie ale stawiam ze ze składu przed oknem został tam porzi i może c.lee jak się nie udało gdzieś spuścić ?

 

Chcieliśmy żeby gra była w miare realna, w miare bo wiadomo wszystkiego nie jesteśmy w stanie przelać tu, ale spójrzcie sami.. chcieliście żeby FA, czy głosowanie bad bilansem było jak najbardziej podobne do realu, w sensie po co zastanawiamy się jakie kto robi staty w realu, 'każemy' (przymusu nie ma ale wiadomo o co kaman) ludziom te statystyki prowadzić nawet, po co zastanawiamy się co zrobił by dany fa w realu, oburzamy się za to ze westbrook przyjął maxa w takim słabym zespole skoro zaraz wjeżdżamy na taki level fantazji w okienkach jakiego nie ma nawet w FB ;))

 

Nie mam nic przeciwko żeby tak zostało jak jest, ale wtedy ja tez nie będę patrzył w ogóle na to co jest w realu i polegał będę tylko na wyobraźni w głosowaniach, bo gra jednak daleko jeszcze odbiega od rzeczywistej nba. daje Wiec taki

Luźny temat do podyskutowania.. i nie naskakiwać tylko pisać co Myślicie ?

Tak jak shevcu napisał, zbytnie ograniczenie zabijałoby tę grę, ale zawsze możesz gorzej oceniać takie zespoły jako niestabilne, niezgrane :) Chociaż tankerom w to graj :) Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma mnie przy kompie ale stawiam ze ze składu przed oknem został tam porzi i może c.lee jak się nie udało gdzieś spuścić ?

Lee na pewno nigdzie nie spuszczam :tongue: zostali jeszcze t.johnson i winslow. Także de facto do rotacji wskoczyło 6 nowych graczy. Dużo, ale też bez przesady - działy się takie sytuacje w realnym swiecie. 

 

W moim przypadku te ruchy są o tyle realne, że przy podbiciu po gwiazdy zawsze leci masa graczy. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rada się zgodzi to może jakiś GM przejmie OKC jako drugi zespół ? Albo po prostu podczas tego okienka transferowego rada będzie przeprowadzać wszelkiego rodzaju ruchy transferowe Oklahomy ?

jest to jakis pomysł, choć moim zdaniem warto poczekać do okienka w lutym. Jeśli do tej pory nikt się nie znajdzie, to wtedy można podjąć jakieś działania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt właśnie, a jak te twoje znajomości? Jakiś piotreksuper czy inny aktywny gracz z twojej zabawy nie byłby chętny?

W tej 'mojej' zabawie właśnie mamy problem z aktywnością (tzn na propsy wymian ludzie odpisują, w drafcie i FA też biorą udział, ale mało dyskutują na forum :tongue:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shevcu tylko zgodzisz się ze niektóre z wymian były tylko po to żeby coś zrobić ? Bo inni tez robią ?

Jakis konkretny przyklad bo nie widzialem takiej wymiany? Szczerze to widze to tak skoro ktos ma parcie by kogos oddac to i tak go odda. A dlaczego mamy zabierac tym bardziej obrotnym fun z gry. Co do wielostronnych to mogloby dojsc do sytuacji ze ktos by sie wycofal w ostatniej chwili. Dla mnie jest ok.

 

Bardziej boli mnie ze nie mamy gma OKC choc maja spoko sklad plus 27/29 gmow oddalo glosy w ankiecie na bilanse i nie sa tutaj podejmowane zadne kroki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.