Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

co z OKC w ogóle? Jestem ciekawy, co byś skleił z tego składu i picków :grin:

Odchodząc od żartów, to z oladipo, sabonisa i pickow myślę, że można by sklepić team, który byłby mocnym kandydatem do WCF. 

 

trzeba znaleźć kogoś kto ich przejmie, bo szkoda by taka drużyna się marnowała. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli reasumując muszę go podpisać teraz tak? jak chce zachować mozliwosc 4 letniego kontraktu ?

 

jeszcze mam jedno pytanko: rozumiem ze jak zwaivuje gracza z team option na przyszły rok z automatu, rezygnuje też z team opt ?

 

1. tak, jak nie chcesz narazić się na niekorzystny kontrakt w wysokości MLE to lepiej podpisać teraz - moim zdaniem te zasady ze stashami trzeba troche uealastycznić bo Korkmaz to nie jest gracz na 8 mln w tej chwili, ale jak to ostatecznie wyjdzie to nie wiadomo

 

2. tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. tak, jak nie chcesz narazić się na niekorzystny kontrakt w wysokości MLE to lepiej podpisać teraz - moim zdaniem te zasady ze stashami trzeba troche uealastycznić bo Korkmaz to nie jest gracz na 8 mln w tej chwili, ale jak to ostatecznie wyjdzie to nie wiadomo

 

2. tak

Teraz, czyli po sezonie spokojnie może. Dowiadywałem się o tym kilka razy i taka była wykładnia.

Można stashowac rok jak gra w NBA a rookie scale obowiązuje u nas przez 2 lata. Z pewnością mogłem i Ronnie też może, podpisać go w offseason za rookie scale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak to jest, że nie potrzeba capspace na rookie?

Warriors podpisując McCaw czy Bella mogli im dać tylko 2 lata, bo byli powyżej salary więc chyba są jakieś ograniczenia, skoro nawet pick kreuje caphold. 

czyli na korkmaza jest za późno, skoro jest z draftu 2016 czy co znaczy to 2 lata rookie sie wyklucza ?

 

Ale on w NBA jest dopiero od tego roku. Nie liczymy od wyboru, tylko od pojawienia się na kontrakcie w lidze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest, że nie potrzeba capspace na rookie?

Warriors podpisując McCaw czy Bella mogli im dać tylko 2 lata, bo byli powyżej salary więc chyba są jakieś ograniczenia, skoro nawet pick kreuje caphold.

A to nie jest tak tylko z drugorundowcami? Na moje graczy z pierwszej rundy można podpisać na 4 lata bez względu na cap

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Bo Korkmaz poleciał z 26 wyborem

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest tak tylko z drugorundowcami? Na moje graczy z pierwszej rundy można podpisać na 4 lata bez względu na cap

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Bo Korkmaz poleciał z 26 wyborem

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

Tak, tak jest z 2go rundowcami na pewno. ja po prostu pytam, bo nie wiem i trochę mnie to zdziwiło w kontekście tego, że pick sam w sobie już tworzy caphold. 

to prosilbym kogoś o wskazanie mi jak powinienem wpisać kontrakt, (rozumiem że muszę na 4 lata i mogę na 3ci i 4ty dać team option?) jeżeli muszę w tym roku to go podpiszę.. jeżeli nie muszę to chciałbym zestashować póki co... 

 

Korkmaz jest od lata 2017 w NBA więc masz czas do startu kolejnego sezonu imho, bo wtedy tak naprawdę minie rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki. zakladajac ze go podpisze w lipcu czy tam wrzesniu (ma to znaczenie, czy musze go np podpisac PRZED początkiem FA ?

 

 

i nie wazna jaka jest odpowiedz na pytanie u gory ale zakladajac ze podpisuje go na przyszly sezon, a nie teraz, nadal mogę dać 4 lata, czy tylko 3 ze względu na rok stashowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest, że nie potrzeba capspace na rookie?

Warriors podpisując McCaw czy Bella mogli im dać tylko 2 lata, bo byli powyżej salary więc chyba są jakieś ograniczenia, skoro nawet pick kreuje caphold. 

 

 

dotyczy tylko 1szej rundy

 

ROOKIE EXCEPTION -- Teams may sign their first round draft picks to rookie "scale" contracts even if they will be over the cap as a result (see question number 47).

 

druga runda to albo za cap space na 3-4 lata albo za minimum exception na 2 lata

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedno dosc ciekawe pytanie w kwestii zasad waiver wire...

jak to jest że muszę wyłożyć tyle co zarabiali, bo tak to zrozumiałem? 

przecież w realu ludzie wywalali gości po 10 baniek nawet, a ci pozniej mogli podpisac za minimum (josh smith np)

 

moje pytanie czy można waivera młodego dość z niedużym stażem w nba podpisać na two way contract?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedno dosc ciekawe pytanie w kwestii zasad waiver wire...

jak to jest że muszę wyłożyć tyle co zarabiali, bo tak to zrozumiałem? 

przecież w realu ludzie wywalali gości po 10 baniek nawet, a ci pozniej mogli podpisac za minimum (josh smith np)

 

 

 

bo Josha Smitha nikt nie ściągnął z waiver wire

 

jak ktoś z waiver wire nie zostanie wzięty to jego salary leci do dead money, a zawodnik jest FA i można mu oferować minimum

 

jak ściągasz w ramach waiver wire to bierzesz na siebie cały kontrakt

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clippers są jacyś przeklęci jeśli chodzi o Warriors, co oni do nich mają?

Curry im wrzucił do przerwy 29 punktów w 18 minut, a jedynym wsparciem są Livingston i West, bo reszta chyba popiła na wieść o tym, że znów Clippers na rozkładzie.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.