Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ktoś jest zainteresowany Miroticiem to zapraszam. 

 

Co mnie interesuje? jakis prospect, picki.

 

CO WAŻNE. Mogę w takim transferze przyjąć jakieś kontrakty dwuletnie kontrakty do 14.5 mln/sezon, czyli daje wam możliwość rowniez zejscia w salary. 

 

edit: istnieje tez opcja wyslania miroticia, jesli zdecyduje sie ktos przyjac ode mnie jakis niewygodny kontrakt. 

 

 

Nowego domu szuka u mnie Ish Smith, może być w pakiecie z Harrellem/Holmesem za ciekawego podkoszowego. Dorzucę jakąś 2 rd, dla mnie to nieistotny szrot.

 

 

Mi się mój skład podoba i póki co nic nie ruszam :tongue:

Czekamy na rozwój młodych

 

 

Wszystkie picki dostępne aby podwyższyć skład.

 

 

Wayne Ellington do oddania za 2nd roundera, kontrakt spada po sezonie, a on sam w tym roku notuje 2,2 trójki na mecz w 18 minut(41%!)

 

 

Jamaal Crawford, Tim Frazier dostępni za darmo, Cristiano Felicio za 2rundowy pick, Hassan za prospekta z min 2 letnim jeszcze Rookie dealem oraz max 2 letni filler/fillery

 

 

Wysłucham ofert za Paula George ;]

 

Co nie oznacza jeszcze, ze sprzedaje ale wysłucham..

 

 

Macie posty do pousuwania w TABLICY OGŁOSZEŃ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to mi :>, deal jest klepnięty, ja sie nie wycofuję.

 

Spoko, na moje mógłbyś siać plotki, a taka gra w otwarte karty to trochę słaba - w piłce była taka sytuacja, że sponsor ogłosił, że jakiś gracz zagra w tej drużynie i transfer wycofano ;p

 

Tak w ogóle weź zaktualizuj pierwszy post w Trading block i wymiany :P

 

I dzięki komuś kto mi naprawił w arkuszu wszystko, co nie działało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sources: Dzisiejszego popołudnia doszło do spotkania przedstawicieli Portland Trail Blazers i San Antonio Spurs. Pojawiają się informacje, iż celem tego spotkania było omówienie potencjalnej wymiany, w której uczestniczyliby Damian Lillard i Kawhi Leonard.

https://youtu.be/Jqn8zan9HEE

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludu jak zmieniacie coś w arkuszu, to róbcie to z głową - w wszystkich ekipach związanych z wymianą.

Jak jesteście chu*ami i zajmujecie się jedynie swoją drużyną, to druga ekipa, bądź ktoś naprawiający błędy w arkuszu (czyli np ja) się potem strasznie wku*wia, bo zamiast mieć proste kopiuj/wklej, musi szukać po zapasowych kopiach i wpisywać ręcznie, co zajmuje 10x więcej czasu.

Podpisuje się. Wczoraj chciałem ogarnąc swoje i trzeba bylo kombinować.

Akurat jednocześnie ktoś mi naprawiał arkusz więc już się nie wtryniałem i dzięki tej osobie jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: czy jak mam 14 graczy, to mogę użyć tego wyjątku na Haywarda czy najpierw muszę dobić do 15? Bo fajnie by było zostawić sobie miejsce na przyszłe okienko albo po prostu na przyjęcie kogoś w innej wymianie ;p i jeszcze pytanie, gdzie bym miał dopisać do arkusza tego gracza na wyjątek z kontuzji Haywarda? ;)


#103 Knicks - Jazz
NYK out: D.Murray, J.Bell, Mills, L.Thomas, LAC 2021 1st, NYK 2021 1st
NYK in: Gobert, Reed, Baldwin,  GSW 2021 2nd
UTA out: Gobert, Reed, Baldwin,  GSW 2021 2nd
UTA in: D.Murray, J.Bell, Mills, L.Thomas, LAC 2021 1st, NYK 2021 1st

#108 Jazz - Pistons
UTA out: L.Thomas, UTA/LAL 2020 2nd better
UTA in: M.Scott, S. Larkin,CHI 2018 2nd

DET out:  M.Scott, S. Larkin,CHI 2018 2nd

DET in: L.Thomas, UTA/LAL 2020 2nd better

 

january, do poprawy:

- wymiana z Knicks: oddaję pick 2nd WAS 21', nie GSW :tongue:

 

- wymiana z Pistons: oddaję pick 2nd TOR 20', nie UTA/LAL - lepszy :tongue:

Edytowane przez MJ1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: czy jak mam 14 graczy, to mogę użyć tego wyjątku na Haywarda czy najpierw muszę dobić do 15? Bo fajnie by było zostawić sobie miejsce na przyszłe okienko albo po prostu na przyjęcie kogoś w innej wymianie ;p i jeszcze pytanie, gdzie bym miał dopisać do arkusza tego gracza na wyjątek z kontuzji Haywarda? ;)

 

Możesz, zrobisz sobie najwyżej wiersz nr 16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Thomas będzie grał na tym poziomie co rok temu, Brown utrzyma swoją grę, George będzie dalej 2way all the way, Cousins nie zacznie czegoś odwalać, James nie zagra kolejnych (jeszcze) lepszych PO, to myślę, że jest szansa na rywalizacje fajną. Kluczową kwestią będzie maskowanie słabości IT w defensywie. To jest coś czego nie przeskoczą, a nie można go limitować w żaden sposób, bo jest zbyt ważny (w formie) dla ataku. Na plus na pewno fakt, że już nie będzie musiał sam tego ataku napędzać.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie patrzę na zaktualizowane składy i zastanawiam się czy przesadzę, jeśli powiem, że Knicks i Celtics w tym roku mogą Cavs napędzić strachu przy dobrych wiatrach?

potrzeba na pewno pg w Knicks, nie mówiąc o tym, że na dziś dzień z nowego big3 pewny PO jest tylko McCollum, a patrząc na to co robią LAC i co grają real Blazers, to nawet on w sumie nie jest. Nie mówiąc już o zdrowiu. Tak czy inaczej za rok może być gorąco jak nigdy w Nowym Jorku, tylko żeby kontuzje ich omijały.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.