Skocz do zawartości

Trade deadline 2017 - transfery, plotki, ploteczki


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Ale przed Zubacem trochę więcej nauki. Nie mówię, że Okafor ma być naszym C docelowo. Ale jeśli sprowadzić go tanio, to można sprawdzić co potrafi dając mu na początek te +/- 30min. Zespół bardziej ułożony, z poukładana koszykówką, jakimś sensownym PG i testujemy. Przecież jak się odbuduje to można go sprzedać, a może będzie na tyle dobry, żeby zostać na dłużej. Zubac wygląda fajnie na tle mizerii Lakers, ale czy to taki super/hiper poziom to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Minnesota's Ricky Rubio remains a significant target for the Knicks today, league sources tell @TheVertical.

 

 

Jeśli to rzeczywiście prawda, że w tym dealu ma też iść Darek to oficjalnie Thibs ląduje u mnie na półce Viveka, niech jeszcze dorzuci swap picków i mi styka, tradedeadline można zamykać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to rzeczywiście prawda, że w tym dealu ma też iść Darek to oficjalnie Thibs ląduje u mnie na półce Viveka, niech jeszcze dorzuci swap picków i mi styka, tradedeadline można zamykać.

 

A może go łyknie pod czyszczenie salary i puści po sezonie?

 

Rubio to szklany chłopak z 14 bańkami w następnych dwóch sezonach. Niech dorzuci jeszcze kontrakt Pekovica ( 11,6 MLN USD ) i kasa się zgadza. NYK ma swojego rozgrywającego co lubi podawać a sotka wchodzi w następny sezon z prawie 50 bańkami do wydania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Sixers will make the best deal they can find, of course, but word is Jahlil Okafor's preferred destination on Deadline Day is Chicago.

Stein wrzucil

 

Pisałem parę godzin wcześniej że na pewno do 21:00 poleci.

 

Nie mniej przywołany Stein pisze również:

 

  • OKC chce Taja
  • Suns chce sprzedać Tysona i Knighta ale coś im średnio idzie
  • A to cieplutkie znów o Rubio:

The Knicks, sources say, are pushing for an additional piece from Minnesota in the Rubio/DRose talks and that's been the holdup this week.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rubio to szklany chłopak z 14 bańkami w następnych dwóch sezonach. 

 

Jeśli nic złego się RR nie przytrafi (oby) to w ciągu dwóch sezonów opuści całe 6 spotkań.W sezonie 13/14 grał pełen sezon dodatkowo. Trochę to już urasta do miana legendy o wiecznie połamanym Brooku Lopezie.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.