Skocz do zawartości

Trade deadline 2017 - transfery, plotki, ploteczki


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem nic z tego nie będzie, - i bardzo dobrze - ponieważ transfer JO jest równoznaczny z przymusem wymiany RoLo. 

 

Ogólnie będę zaskoczony jeśli ktokolwiek opuści Chicago.

 

Pozbycie się R. Lopeza to plus dla Was - spokojnie można go za jakiś fajny asset wysłać do 3. drużyny i dzięki temu mniej oddawać samemu do Sixers za Okafora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aldrige z NBA.com rzekł właśnie że Okafor na pewno zostanie wywalony do jednej z trzech następujących drużyn: Lakers, Indiana, Sacramento.

 

Sacramento mając WCS odwali kolejną padakę ale to w ich stylu.

Indianie nie rozumiem po co on mając Turnera przecież i z ławki Ala

LAL chyba najbardziej logiczne w tym przypadku bo Mozgov to tragedia a Zubac to dobry może kiedyś być ale z ławki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aldrige z NBA.com rzekł właśnie że Okafor na pewno zostanie wywalony do jednej z trzech następujących drużyn: Lakers, Indiana, Sacramento.

 

Sacramento mając WCS odwali kolejną padakę ale to w ich stylu.

Indianie nie rozumiem po co on mając Turnera przecież i z ławki Ala

LAL chyba najbardziej logiczne w tym przypadku bo Mozgov to tragedia a Zubac to dobry może kiedyś być ale z ławki.

Nie chcę Okafora w Lakers, do fatalnej obrony zostanie dołożony kolejny bardzo słaby obrońca, który raczej nie ma jakiś dużych perspektyw na poprawę w tym względzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co, skoro  wymiana RoLo na Okafora to jakościowy krok wstecz. 

A w jaki sposób Bulls chcą wykonać jakościowy skok naprzód? Teraz w Chicago powinni myśleć o perspektywie 2-3 lat, niekoniecznie o jutrze, bo trudno o ruchy, które mogłyby zrobić z tej drużyny prawdziwą siłę na wschodzie. Nie ma sensu jechać dalej na oparach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jaki sposób Bulls chcą wykonać jakościowy skok naprzód? Teraz w Chicago powinni myśleć o perspektywie 2-3 lat, niekoniecznie o jutrze, bo trudno o ruchy, które mogłyby zrobić z tej drużyny prawdziwą siłę na wschodzie. Nie ma sensu jechać dalej na oparach.

Np. wyciągając Beverley'a z Houston. W perspektywie 2-3 lat powiem szczerze, że wolę by pod koszem "gnił" Felicio, który przynajmniej potrafi dostarczyć troszkę radości. Co do RoLo to już lepiej wyrwać za niego jakiś wybór w drafcie, niż mieszać go w sprowadzenie zawodnika pokroju JO. 

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. wyciągając Beverley'a z Houston. W perspektywie 2-3 lat powiem szczerze, że wolę by pod koszem "gnił" Felicio, który przynajmniej potrafi dostarczyć troszkę radości. Co do RoLo to już lepiej wyrwać za niego jakiś wybór w drafcie, niż mieszać go w sprowadzenie zawodnika pokroju JO. 

Ja uważam, że Okafor to ciągle jest gość o niezłym potencjale i jego wartość byłaby sporo wyższa, gdyby nie wypływ talentów wśród wysokich w ciągu ostatnich 2-3 lat. Moim zdaniem warto się w niego pchać, o ile będzie chciał się uczyć (poprawa jumperka i obrony). Gość nie sprawia chyba jakichś ogromnych problemów, więc przy takiej - czytaj niskiej - cenie można w niego inwestować, tym bardziej że potencjalny zysk jest znaczny. Zresztą nikt nie mówi, że Sixers chcieliby za niego dostać RoLo, bo i po co mieliby go chcieć? Wojnar pisał, że Philly chce, aby w wymianie wziął też udział Mirotić, a to, przy tym jak "rozwija" się Niko, jest chyba warte ryzyka.

Edytowane przez Cornellius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że Okafor to ciągle jest gość o niezłym potencjale i jego wartość byłaby sporo wyższa, gdyby nie wypływ talentów wśród wysokich w ciągu ostatnich 2-3 lat. Moim zdaniem warto się w niego pchać, o ile będzie chciał się uczyć (poprawa jumperka i obrony). Gość nie sprawia chyba jakichś ogromnych problemów, więc przy takiej - czytaj niskiej - cenie można w niego inwestować, tym bardziej że potencjalny zysk jest znaczny. Zresztą nikt nie mówi, że Sixers chcieliby za niego dostać RoLo, bo i po co mieliby go chcieć? Wojnar pisał, że Philly chce, aby w wymianie wziął też udział Mirotić, a to, przy tym jak "rozwija" się Niko, jest chyba warte ryzyka.

 Czy Okafor ma szansę rozwinąć się w przyszłości, któż to wie, więc tej kwestii nie warto ruszać, bo okaże się, że każdy ma własną dupę. Co do ceny to nie wiem czy jest niska, ponieważ na pierwszym froncie pojawia się przede wszystkim 1 rundowy wybór Byków i na dokładkę Denzel/McD. Do tematu został też dokooptowany Niko, ale jest to bardziej inicjatywa Byków niż Sixers. Co do RoLo, ja również nie pisałem, że Phila go chce, a jedynie stwierdziłem, że przyjście Okafora oznacza odejście tego pierwszego, czyli byłby to strzał w stopę w kontekście PO. Tak, tak, wierzę, że Byki są w stanie odprawić Celtics! 

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okafor, pick Lakers, pick Sixers i Simmons za Russella?

 

Chodzi o prime Billa Russella?

Ostatnio mam wrażenie, że fani drużyn z Los Angeles wchodzą na nowy poziom. W ciągu dwóch dni dowiedziałem się, że wartość Russela i Griffina to pick Lakers, pick Sixers, dwa picki Nets, Okafor, Simmons, Crowder i Jokić...

 

W tym czasie Cousins zmienił klub za Hielda i pick Pelicans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mam wrażenie, że fani drużyn z Los Angeles wchodzą na nowy poziom. W ciągu dwóch dni dowiedziałem się, że wartość Russela i Griffina to pick Lakers, pick Sixers, dwa picki Nets, Okafor, Simmons, Crowder i Jokić...

 

W tym czasie Cousins zmienił klub za Hielda i pick Pelicans

 

Klasyka gatunku. I za ich kochamy. #supportKobiego #pamiętamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.