Skocz do zawartości

Trade deadline 2017 - transfery, plotki, ploteczki


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Sam Vlade coś takiego mówił, pewnie według Vivka to była najlepsza oferta skoro uważa Hielda za nowego Currego i to on kazał odruzcac Divacovi inne oferty. ;]

wiem o tym, tylko co to ma wspólnego z faktem, że Sixers oddali za darmo Noela? skoro nie można było nic wartościowego wyciągnąć za Okafora i Noela, to chyba mniejszym złem jest zostawienie tej dwójki, niż wyrzucenie jednego z nich za darmo. już nie wspominając, że podobno Pelicans dawali za Okafora to co Kings minus Hield. na moje wygląda to więc tak, że Sixers przecenili wartość Okafora, który jest dla nich bezwartościowy, i z tego powodu stracili Noela, którego stracić nie musieli, a który mógł okazać się całkiem wartościowy. Vlade-style.

 

miałem taką refleksję po tym wydarzeniu z Cousinsem, że w sumie trochę beka z nas, że siedzimy sobie w internecie pod przykrywką jakichś dziwnych nicków i komentujemy działania, było nie było, profesjonalistów którzy zjedli na NBA zęby  - a potem się okazuje, że ci profesjonaliści to niekiedy skończeni idioci, więc w sumie spoko, że sobie siedzimy i komentujemy ich działania. i w tym momencie znowu mam tego typu refleksję, a że dotyczy to Sixers, to ja mam dosyć.

 

go Pelicans...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem o tym, tylko co to ma wspólnego z faktem, że Sixers oddali za darmo Noela? skoro nie można było nic wartościowego wyciągnąć za Okafora i Noela, to chyba mniejszym złem jest zostawienie tej dwójki, niż wyrzucenie jednego z nich za darmo. już nie wspominając, że podobno Pelicans dawali za Okafora to co Kings minus Hield. na moje wygląda to więc tak, że Sixers przecenili wartość Okafora, który jest dla nich bezwartościowy, i z tego powodu stracili Noela, którego stracić nie musieli, a który mógł okazać się całkiem wartościowy. Vlade-style.

 

Zgadzam się z tym, tylko że jak napisałem że Noela GMowie nie cenią zbyt wysoko to wyjechales z Cousinsem, którego trejd jest jedną z dziwniejszych (najdziwniejszą?) rzeczy jaką ostatnio wydarzyła się w NBA i wartość DMC była trochę wyższa niż to za co poszedł, a w przypadku Noela nie było raczej słychać o innych ofertach co pokazuje, że nie był ceniony zbyt wysoko.

 

btw. czy pick Houston od Lakers za Noela nie byłby lepszym trejdem dla Philly? W przeciwieństwie do Okafora, Noela bym chętnie zobaczył w LAL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wstępnie Sixers wydymani.

 

DAL keeps their first if it falls anywhere 1-18, which seems likely.

 

Chociaż bardzo lubię J.Andersona i pamiętam sprawę Crowdera, który też w Dallas pogrywał...

Nikt tu nikogo w bambuko nie zrobił, widać dostali ile chcieli, a że nie każdemu komentującemu musi to odpowiadać, no cóż...ich plac ich zabawki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

analogia z Cousinsem miała służyć temu, że tak jak Kings spokojnie mogli wziąć coś więcej niż to co dawali im Pelicans, tak nie wierzę, że Sixers nie mogli za kogoś z dwójki Noel-Okafor dostać kogoś lepszego niż 24-letni typek który robi 6ppg i jakiś śmieszny pick. typuję, że było tak, że Sixers faktycznie chcieli pozbyć się Okafora - CO BYŁO OCZYWISTE - ale trochę przecenili jego wartość, i niby sporo zespołów było zainteresowanych (patrz rumorsy), ale chcieli za dużo, więc nikt nie był na tyle szalony, żeby tyle za Okafora dać.

 

no i okazało się, że mamy ostatni dzień trade deadline, to doszli do wniosku, że może by tak jednak przehandlować Noela, skoro Okafora się nie udało, a w takich okolicznościach, to trochę jak z pijaną laską na imprezie - ten kto pierwszy podejdzie, to sobie skorzysta. podszedł Cuban, a laska jest na tyle pijana że nawet nie zapamięta tego gwałtu. tzn. Sixers.

btw. czy pick Houston od Lakers za Noela nie byłby lepszym trejdem dla Philly? W przeciwieństwie do Okafora, Noela bym chętnie zobaczył w LAL.

lepszym wyborem dla Philly byłoby nawet zwolnienie z kontraktu Okafora i kupienie mu biletu do Chin.

 

więc taaaaaak, jest jakichś 23532 scenariuszy lepszych dla Sixers niż oddanie Noela za Justina Andersona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SVG on trade deadline: "From my standpoint, it's been the least busy of the three years that I've been here."

 

Reggie gdzie jesteś ?

 

i jeszcze: #Pistons SVG had a talk with players Wednesday about trade rumors and potential that any of them could be traded.

Edytowane przez Hennenberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu nikogo w bambuko nie zrobił, widać dostali ile chcieli, a że nie każdemu komentującemu musi to odpowiadać, no cóż...ich plac ich zabawki. 

 

wybor w drafcie [19-30] + filler + 5 melonow gotowki. calkiem niezly deal za przecietnego grajka,ktorego nie chcesz,i ktoremu po sezonie konczy sie kontrakt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej nie było za wiele chętnych drużyn, które chcą w wakacje wyrównywać Noela. Przede wszystkim nie chcieli robić tego 76ers. Były sygnały, że Mavericks będą chcieli zaoferować dużą umowę Noelowi w wakacje. Najwyraźniej inne ekipy bały się tego ryzyka, że wypożyczenie Noela na parę miesięcy będzie się musiało skończyć płaceniem grubych pieniędzy, albo utratą zawodnika. A skoro grube pieniądze oferowano Crabbe'owi, czy Johnsonowi rok temu, to czemu ktoś nie zaszaleje i nie da Noelowi maxa? Dwie godziny do końca trade deadline, 76ers musieli nacisnąć spust.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.