Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie chciałem za Mahimiego ale nie poszli na to.

Ale asik mi nie przeszkadza, fajnie że mam Twoj pick za rok.

Tobie i Bismarckowi życzę jak najlepiej i powodzenia! Jak wróci do formy z Toronto to fajnie pasuje do AD a w real nba pod Vogelem jak się pozbeda Vuca to może odzyje ;)

 

Edit:

Może chcesz go z powrotem za Foxa? :P

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie chciałem więcej picków w tym drafcie ;-)

 

Więc Leuer mi nie straszny te jego 30/3 spokojnie zjadam przy moim capspace, zwłaszcza że w niego wierzę - jak tylko wróci rzut to to jest legit stretch, podobał mi się w Pistons bardzo na początku.

 

+ Liczę, że Townsy w bottom 10 w 2020r nie będą.

Fajny deal dla Lakers ;-) postaram sie do tego czasu meldowac juz w PO :-P

 

PS. Patrzac na ceny dealow ozzy'ego chyba przecenilem i to bardzo KCP z tymi pickami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie o to chodzi - Pistons mogliby (jakby pick Soty był poza top10) nie mieć picku w 2020 i wcześniej w 2019 (stepien rule), dlatego dodałem takie (niekorzystne dla mnie) zabezpieczenie, by deal był legalny.

Czaje się z tym pickiem w 2020 na Lamelo Balla, bo coś czuje że będzie w top5  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast zyskałem 14 mln na FA :) i nie straciłem jakoś specjalnie dużo - trochę szkoda mi tych 2 picków, ale przynajmniej za #30 nie muszę doliczać do salary cap :) a #34 i #56 zamierzam dobrze wykorzystać ;) + jeszcze zobaczymy, co ten Baldwin pokaże - może zaskoczy ;) a Exum i Booker i tak by odeszli po następnym sezonie.

 

Sprowadzenie Bookera to był błąd - niby polepszenie ekipy, ale straciłem picki i dodałem do salary 9mln... - klasyczny błąd rookie GM-a ;) teraz już będę patrzył długoterminowo jeszcze bardziej ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodzeiwałem się takich opini gdy klepałem ten deal ;)

 

tak cenię wyżej rozwój Kelliego niż 24 pick, zwłaszcza że moi kandydaci do tego picku już poszli

 

poza tym to wyjdzie z 3 mln nadpłaty przez dwa sezony, a potem to kase mam

 

 

co do pozycji F to spokojnie :)

Oubre będzie grał back-up Tatum i Gordona gdy Ci będą siedzieć, także minuty są :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 pick to dla nas to jest nic. Funkcjonujemy w warunkach niepewności. W NBA jest mnóstwo bustów z tymi pickami a co dopiero u nas. Można trafić w samo sedno z niskim pickiem, ale to już jest szczęście. Tego nie przewidzisz. Także śmiech mnie ogarnia, jak niektórzy liczą, że mają rozeznanie i złowią nie wiadomo kogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 pick to dla nas to jest nic. Funkcjonujemy w warunkach niepewności. W NBA jest mnóstwo bustów z tymi pickami a co dopiero u nas. Można trafić w samo sedno z niskim pickiem, ale to już jest szczęście. Tego nie przewidzisz. Także śmiech mnie ogarnia, jak niektórzy liczą, że mają rozeznanie i złowią nie wiadomo kogo.

Nie znasz się, z 50 mam zamiar wybrać przyszłego HoFa, w końcu draft miał byc głęboki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy wymianę:

 

Indiana otrzymuje: Corey Brewer, Nemancja Bjelica, Jahill Okafor, Cole Aldrich, Norris Cole, Ben Bentil

 

Sacramento otrzymuje: Monta Ellis, Thaddeus Young, Al. Jefferson, # 46 pick 2017 od Indiany, pierwszorundowy pick Indiany 2018 niezastrzeżony

 

Czekam na potwierdzenie

 

nie czaję tego dealu z pktu widzenia Indiany, najlepszym zawodnikiem w dealu jest Thad Young a pacers jeszcze dołożyli pick? rozumiem, że chodzi o zwolnienie cap space ale oddawać pick z tego powodu? ktoś już tak niedawno zrobił i nie wyszedł na tym najlepiej bo skończyło się podpisaniem rondo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indiana chciała wyczyścić salary i to zrobiła skutecznie. Poswieciła pick pierwsza runda, to nie jest za duża cena. Dobry deal dla obydwu stron.

george odejdzie i będzie pick w czołówce, tylko że nie na własność Pacers. Powtórka z Nets :smile:

 

 

w sumie szkoda, że do mnie nie doszła taka oferta. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.