Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

OK

 

gramy dalej

 

dwa nowe nabytki Ilyasova i Rodriguez sprawiają, że mam pełną 15 i obserwuję procedury "sercowe" z LMA

w temacie spurs wyjaśniłem po krótce kwestie jego arytmi, ze w 2007 i w 2011 miał podobne procedury które trwały odpowiednio 16 i 10 dni i gracz na PreS był gotowy

 

jednakże obecnie stało się to w srodku sezonu i zobaczymy co to jest tym razem....

 

z obozu spurs info brak.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Barnes bedzie koniem pociagowym Dallas w nastepnych latach. To musi niejako wplywac na jego odbior i uwazam, ze tu sie akurat wzmacniam. Barnes moze startowac na 3, w smallballu grac z Ibaka na 4 i jak Towns poprawi obrone to w sumie z nim tez. Fanem Dienga nie bylem, nie jestem i nie bede, umowe moze i ma spoko, ale czy to gracz robiacy roznice? Raczej nie. Rezerwy na centrze. Licze ze Henson predzej czy pozniej zostanie gdzies popchniety w wymianie, ma dluzszy kontrakt a Kosta ma krotsza umowe. Mi to nie wyglada az tak tragicznie. Picki. Nie widze jakos goscia z 13 ktory zmienia moj team. Wyprzedalem sie z pickow, ale niczym Dallas swego czasu robie ekipe na tu i teraz. Patrze na brak ruchow w OKC, ruchyvw Memphis i po prostu za rok musze byc juz w top8 Zachodu. Jeszcze jak Jazz straca moze Gordona to ich dopadne. W drugiej rundzie tego draftu sa gracze ktorzy moga byc dobrym uzupelnieniem skladu wiec nawet ten glupi pick mi sie przyda :-) a co do zamiany Batum na Kent. Sportowo trace ale Kent moze jeszcze sie ogarnie. Batum mam coraz wieksze wrazenie ze bedzie pikowal w dol i dlugosc kontraktu w ewentualnym handlu mnie przerazila. A Bazemore ma jeszcze 3 lata umowy i teoretycznie jego ostatni rok bede mogl handlowac z pickiem z 19 roku. Dla mnie to akurat dobra perspektywa.

Ja właśnie dlatego byłem otwarty na trejd Barnesa, bo mam wrażenie, że będąc tym koniem pociągowym Mavs będzie postrzegany gorszym niż faktycznie jest. No chyba, że ktoś patrzy na ppg, to będzie lepiej. Barnes to nie jest materiał na 1. opcję i może to wpłynąć negatywnie na jego odbiór. No, ale to wciąż dobry gostek na trzecią opcję, nie wiem tylko czy nie dubluje się przypadkiem z Wigginsem.

 

Ten Henson zamiast Kofousa to akurat moim zdaniem dobry pomysł, bo mówimy o gostkach na 10 minut gry. Henson dla Wolves akurat dobry kontrakt, bo Minny będą mieć mega ograniczone opcje na FA w najbliższych latach, dlatego kontrakt Hensona, który w ostatnim roku będzie wynosił <10 baniek, jest do przełknięcia, a na pewno do puszczenia dalej.

 

Ja z kolei mam co chciałem, ale czy wyjdę na tym dobrze, to zależy kogo wybiorę z siódemką.

 

I mam jeszcze prośbę, żeby nie robić burdelu w temacie z wymianami. Tam powinny iść tylko dogadane deale, potwierdzenia i informacje o dostępności.

 

aha, tylko jeszcze jedna rzecz do sprecyzowania z tymi trejdami na draft - ustalamy w takim razie, że upubliczniamy je już teraz i nie czekamy, ale za to uznajemy, ze deal odbywa się w dniu draftu i nie wolno już do czasu draftu obracać drugi raz tymi samymi assetami, tak?

Tak, teoretycznie nie możemy handlować niczym z tego trejdu, bo Wolves nie mogą handlować pickiem 13., mogą za to zawodnikiem wybranym w drafcie, dlatego deal ofijalnie przejdzie dopiero po drafcie. Assetami można w sumie dalej obracać, ale znowu "z odroczeniem" do draftu.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak, teoretycznie nie możemy handlować niczym z tego trejdu, bo Wolves nie mogą handlować pickiem 13., mogą za to zawodnikiem wybranym w drafcie, dlatego deal ofijalnie przejdzie dopiero po drafcie. Assetami można w sumie dalej obracać, ale znowu "z odroczeniem" do draftu.

 

no mi głównie chodzi o to, żeby zachować realizm i żeby się nie okazało, że jeden pick albo zawodnik zmieni właściciela 5 razy albo wbijemy znowu 30 trejdów i się zespoły pozmieniają totalnie i będzie takie wesołe handlowanie jak w 2K ;)

 

zastanowiłbym się też czy podobnej zasady nie zrobić podczas trade deadline, żeby ruch nie był tak duży, a każdy trade musiał być dobrze przemyślany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee to ja w takim razie chyba jestem jakis dziwny, bo mi 40 wymian co trade deadline się nie podoba wolę większy realizm :) no i team chemistry powinna mieć znaczenie, drużyny które tak przetasowuja rostery z założenia powinny mieć mniejsze szanse na wygrywanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dlatego byłem otwarty na trejd Barnesa, bo mam wrażenie, że będąc tym koniem pociągowym Mavs będzie postrzegany gorszym niż faktycznie jest. No chyba, że ktoś patrzy na ppg, to będzie lepiej. Barnes to nie jest materiał na 1. opcję i może to wpłynąć negatywnie na jego odbiór. No, ale to wciąż dobry gostek na trzecią opcję, nie wiem tylko czy nie dubluje się przypadkiem z Wigginsem.

 

Ten Henson zamiast Kofousa to akurat moim zdaniem dobry pomysł, bo mówimy o gostkach na 10 minut gry. Henson dla Wolves akurat dobry kontrakt, bo Minny będą mieć mega ograniczone opcje na FA w najbliższych latach, dlatego kontrakt Hensona, który w ostatnim roku będzie wynosił <10 baniek, jest do przełknięcia, a na pewno do puszczenia dalej.

 

Ja z kolei mam co chciałem, ale czy wyjdę na tym dobrze, to zależy kogo wybiorę z siódemką.

 

I mam jeszcze prośbę, żeby nie robić burdelu w temacie z wymianami. Tam powinny iść tylko dogadane deale, potwierdzenia i informacje o dostępności.

 

 

Tak, teoretycznie nie możemy handlować niczym z tego trejdu, bo Wolves nie mogą handlować pickiem 13., mogą za to zawodnikiem wybranym w drafcie, dlatego deal ofijalnie przejdzie dopiero po drafcie. Assetami można w sumie dalej obracać, ale znowu "z odroczeniem" do draftu.

To wszystko to tylko teoria, czyz nie? Bo tak deal Lakers Bulls nie ma racji bytu bo Lakers nie maja picku swojego w 2017, 2018 a to analogiczna sytuacja jak u mnie. Te deale powinny oficjalnie wchodzic w dniu draftu a kasa powinna sie liczyc z nowych kontraktow. Tak byloby lepiej i nie utrudnialoby funu z tej zabawy, ktorego moze byc sporo pod warunkiem normalnego i zdrowego podejscia do sprawy. Takze to czy ozzy mi napisze ze mam wybrac gostka z #13 takiego czy innego czy sam to zrobi to kwestia techniczna. Deale sa po sezonie, liczmy juz nowe salary i nie robmy dziury w calym bo powoli sami psujemy sobie zabawe.

eee to ja w takim razie chyba jestem jakis dziwny, bo mi 40 wymian co trade deadline się nie podoba wolę większy realizm :) no i team chemistry powinna mieć znaczenie, drużyny które tak przetasowuja rostery z założenia powinny mieć mniejsze szanse na wygrywanie

Na razie wszystko jest realne bo jeszcze nie bylo gracza, ktory po sezonie wrocilby w wymianie do klubu w ktorym sezon zaczynal. Takze wezmy podejdzmy na luzie do tego bo ma byc chyba dobra zabawa a nie gestapowskie trzymanie sie regul. Chodzi o zabawe i kreatywnosc. Mamy rok gry a tu wychodzi ze robienie wymian to najlepsza zabawa. Jak to bedziemy za bardzo regulowac to gra pieprznie szybciej niz sie rozpedzula.

 

Panowie chetnie wyslucham ofert za Wigginsa bo chyba zainteresowanie jest. Oczekuje albo topowego picku w drafcie albo kozaka z przyjemnym dla mnie kontraktem.

 

PS. Skoro klay juz w 76ers to wiem czemu tak c***owo gra w po...ale biorac pod uwage deale Rappara i po tym jak Cavs przejada sie po Wschodzie to wcale Goldeny nie sa chyba faworytem w finale...do tego ten deal troche burzy wyobrazenie o tym cieplym i kochajacym sie kurwidolku GSW. Z drugiej strony to w koncu jest zajebisty ruch dla obu stron. DMC to bedzie sieczka w GSW, a 76ers w koncu maja powiedzmy pierwsza opcje. Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam sporo szrotu do zwolnienia:P

a powiedzcie 13 zawodników w rosterze musze mieć przed sezonem nie? wczesniej nie ma takiego obowiązku?

 

Cousins jak coś to nie liczy się w walce o mistrz dla GSW, tylko w następnym roku

Tak wiem ze od przyszlego. Smieje sie, ze teraz wiadomo skad te slabe wystepy Klaya w po ;-)

no ja mam sporo szrotu do zwolnienia:P

a powiedzcie 13 zawodników w rosterze musze mieć przed sezonem nie? wczesniej nie ma takiego obowiązku?

 

Cousins jak coś to nie liczy się w walce o mistrz dla GSW, tylko w następnym roku

Przed nowym sezonem i w trakcie sezonu musisz miec 15-17 zawodnikow. W tym byl przedzial 13-15. Od tego sezonu zwieksza sie liczba graczy w rosterach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Oczywiście, że się nie liczy. Deal jest na przyszły sezon. Dogadałem się z Tecem (tak to odmienić?) więc podaliśmy info dla graczy żeby nikt nie marnował czasu pisząc do któregoś z nas z propozycjami. Zwłaszcza, że kilka dni temu wrzuciłem info o dostępnym Kayu i pojawił się odzew. 

 

Nie wiem też Shevcu skąd Twoje agresywne wywody. Co mają tutaj relacje w GSW? Przecież wiadomo, że w prawdziwym świecie ciężko byłoby o taką szybką wymianę Klay - DMC, choć ten drugi jest dla GSW kosmicznym wzmocnieniem, a Klay dla Phily to mistrzowskie doświadczenie, na którym można budować ekipę. Tylko tam liczy się to, że Curry, Klay i Draymond zbudowali od podstaw wielką ekipę i taki ruch byłby zachwianiem czegoś. Zwłaszcza, że statystycznie wyglądają legitnie na najlepszą drużynę ever, w PO sobie jadą jak walec. U nas to tylko zabawa i relacje personalne oraz chemistry jest bez znaczenia praktycznie. Więc o jakim burzeniu i jakiego ciepłego kurwidołka mówisz? Proszę Cię, frustracja i złość po zagraniu Zazy to nie w tym temacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to wyglądało na typowy żart ze strony shevcu, a nie agresje.

 

Takie dodawanie odrobiny realizmu temu RPG :tongue:


Mój komentarz do wymian :

 

1. Pels-Magic

Nie jestem fanem Biyombo takim by pozbawiać się za niego unprotected picku 2018, więc IMO Magic wygrywają ten deal.

 

Chciałem zastrzec sobie TOP3 na wypadek kontuzji Davisa, ale Dnc nie chciał odpuścić ;)

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic do Zazy. Na jego miejscu zrobilbym to samo tak na marginesie.

 

Jedyne co mi przeszkadza w gsw to ta wypowiedz ze sa lata swietlne przed liga.

 

Stad troche zazartowalem ze ten ,,kurwidolek kochajacej rodziny" przynajmniej u nas ma ludzka twarz. To chyba dobrze, nie? Dobierasz gracza, ktory z marszu robi Twoja ekipe mocniejsza. Mi to nie przeszkadza wrecz przeciwnie fajnie ze temat wymian sie rusza bo to najfajniejsza czesc gry. Klay to dobry deal dla 76ers. Licze ze bedzie pierwsza opcja. W sumie deal bedzie po sezonie wiec Klay taka kupe moze grac i z innych powodow w naszych po. Ale skoro Woj oglasza ten deal to sources przed finalamu moga i tym trabic i chemia popsuta przed finalami to juz chyba wazny element podczas glosowania. Przynajmniej dla mnie :-)

O tym nie wiedziałem. Rozumiem, że w realnej NBA. U nas też to wchodzi?

Wg mnie musi wejsc. Liczba graczy to akurat element ktorego w mojej opinii zmieniac nie powinnismy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4. GSW-PHI

Bardzo lubie ten trade pod wzgledem value, troche mniej pod wzgledem samolubnosci, bo za rok chciałem DMC przechwycic ;/

Tak podejrzewałem :) Teraz raczej go nie wyciągniesz a Cousins w Golden to powiew świeżości i w sumie bardzo dobrze pasuje wg mnie. Taki kolejny SG, ale w ciele bydlaka :)

Klay został uwolniony a ja dostaję to co chciałem a nawet wg mnie lepiej w porównaniu do Butlera po którego też uderzałem. Ale kwestia, który z nich lepszy to oczywiście kwestia dyskusji i upodobań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAL-PHX-MIN-DET

Dallas podoba mi się wymiana, choć trudniej z Batumem i Diengiem za rok bd tankowac.

Trza było pójść na jakieś ustępstwa. Batum będzie ciężki do ruszenia, bo choć wartość sportową ma dodatnią, to kontrakt nieprzyjemny. Jednak jeśli dałem radę tankować z Barnesem, to z Batumem też se poradzę. Już teraz mogę zapowiedzieć, że Dirk będzie miał w przyszłym roku oficjalny farewell tour i będzie oddawał +25FGA. Koszulki i inne gadżety na tę okazję już się szyją w Chinach.

 

Co do Dienga, to chętnie go zatrzymam, bo uważam, że shevcu go mocno nie docenia, ale jakby pojawiła się ciekawa oferta, to rozważę.

 

GSW-PHI

Bardzo lubie ten trade pod wzgledem value, troche mniej pod wzgledem samolubnosci, bo za rok chciałem DMC przechwycic ;/

Ja jestem ciekaw jak uda się to monstrum utrzymać. Za rok tylko Curry-Durant-DMC to będzie +100 baniek w salary.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak podejrzewałem :smile: Teraz raczej go nie wyciągniesz a Cousins w Golden to powiew świeżości i w sumie bardzo dobrze pasuje wg mnie. Taki kolejny SG, ale w ciele bydlaka :smile:

Klay został uwolniony a ja dostaję to co chciałem a nawet wg mnie lepiej w porównaniu do Butlera po którego też uderzałem. Ale kwestia, który z nich lepszy to oczywiście kwestia dyskusji i upodobań.

Tylko że możliwe że polepszyłeś i tak faworyta. Jak tak dalej pójdzie to na Zachodzie ktoś inny bedzie w finale w 2026 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że możliwe że polepszyłeś i tak faworyta. Jak tak dalej pójdzie to na Zachodzie ktoś inny bedzie w finale w 2026 :tongue:

Zdaję sobie sprawę, że ja raczej do finału do tego czasu mogę nie dojść, chyba, że Embiid zdrowy i wciąż będzie się rozwijał :)

Ale wydaje mi się, że całkiem nieźle go opakowałem a mam jeszcze 3 pick i w przyszłym roku być może 3 picki.

Chyba jednak czas na play offy, ale to od Was zależy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.