Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Mam coraz bardziej nieodparte wrażenie, iż nie czytasz treści wymiany, która tak żarliwie komentujesz i straszysz karami. Latem nie oddam żadnego picku. Jest to niegodne przecież ze SR + CBA.

Jeśli myślisz, że se zrobicie edycję posta, a potem będziesz próbował ze mnie robić idiotę, to na przyszłość proponuję to robić lepiej. Nie zgadza się Wam teraz, to co Ty oddajesz, a Pistons przyjmują XD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, karpik napisał(a):

Jeśli myślisz, że se zrobicie edycję posta, a potem będziesz próbował ze mnie robić idiotę, to na przyszłość proponuję to robić lepiej. Nie zgadza się Wam teraz, to co Ty oddajesz, a Pistons przyjmują XD

 

Nie byłoby całego zamieszania , gdybys, jako wszechwładny raczył odpowiedzieć na zadane przeze mnie pytanie w temacie "Pytania do radnych". 

Zarzucasz mi próbę robienia z ciebie idioty poprzez edytowanie nieswojego posta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Nie byłoby całego zamieszania , gdybys, jako wszechwładny raczył odpowiedzieć na zadane przeze mnie pytanie w temacie "Pytania do radnych". 

Nie jestem wszechwładny. Gdyby interesowała Ciebie konkretnie moja opinia, mogłeś napisać PMkę lub mnie oznaczyć. 

Niestety nie raczyłeś nawet przeczytać artykułu, który podlinkowałeś, bo nie ma w niej opisanego Twojego pomysłu na ominięcie Stepien rule.

7 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Zarzucasz mi próbę robienia z ciebie idioty poprzez edytowanie nieswojego posta?

Nic Ci nie zarzucam. Po prostu bawi mnie Twój zarzut, że nie czytam treści wymiany, kiedy macie ją aktualnie kompletnie źle rozpisaną łącznie z tym, że się strony nie zgadzają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ignazz napisał(a):

Ktoś chce nieładnie oszukać system i jeszcze robi to tak nieumiejętnie że opisuje cały mechanizm obejścia systemu. 

Tak jak w Simce - ocena obiektywna, bo postronnego obserwatora. Czy jednak jesteś aktywnym GMem po tym, jak rzuciłeś zabawki po niepowodzeniu na FA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Tak jak w Simce - ocena obiektywna, bo postronnego obserwatora. Czy jednak jesteś aktywnym GMem po tym, jak rzuciłeś zabawki po niepowodzeniu na FA?

Niepowodzenia to nic złego. Nawet Michael Jordan to wie że budują one podkład pod zwycięstwo. Które wtedy lepiej smakuje. Nie zmienia to jednak kwestii całkowicie nielegalnej próby wymiany na raty. W BeGM mamy zasady NBA i nie ma takich fikołków. 

Nie mieszaj simki do tego bo tam inne zasady. 

Nie za takie rzeczy szły kary. 

Zrobisz jak uważasz ale uparcie tkwić przy swoim zdaniu w tym przypadku do sprawa przegrana i pewna moim zdaniem najwyższa kara w historii beGM. Nawet chciałbym to zobaczyć pisze szczerze. 

Mi jedynie zostaje odnieść się do zdrowego rozsądku wspolrobiacych deal.  

Bo kara poleciałaby do innych też. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ignazz napisał(a):

Niepowodzenia to nic złego. Nawet Michael Jordan to wie że budują one podkład pod zwycięstwo. Które wtedy lepiej smakuje. Nie zmienia to jednak kwestii całkowicie nielegalnej próby wymiany na raty. W BeGM mamy zasady NBA i nie ma takich fikołków. 

Nie mieszaj simki do tego bo tam inne zasady. 

Nie za takie rzeczy szły kary. 

Zrobisz jak uważasz ale uparcie tkwić przy swoim zdaniu w tym przypadku do sprawa przegrana i pewna moim zdaniem najwyższa kara w historii beGM. Nawet chciałbym to zobaczyć pisze szczerze. 

Mi jedynie zostaje odnieść się do zdrowego rozsądku wspolrobiacych deal.  

Bo kara poleciałaby do innych też. 

Napisałeś długiego posta, ale niestety nie odpowiedziałeś na moje pytanie :(

Niczym Pereira u Stanowskiego ;)

Żartuję oczywiście.

Wspaniała postawa pełna emaptii. Nie martw nie skrzywdzę nikogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ignazz napisał(a):

A co to za wysłany pick do lakers.?

Fair deal. Jedna strona chciała pozbyć się protekcji picku, by uwolnić inny swój pick, a druga strona po prostu skorzystała dostając ten pick tym samy bez protekcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

btw @ozzy110 czemu pozbyłes sie white'a. w kolejnych sezonach przeciez bedziesz grał o wynik, a ten zwrot to nie jest oferta w stylu "nie do odrzucenia"

Bo nie mógłbym go utrzymać a potrzebuje assetów i młodych na niskich umowach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

a co w tym zwrocie jest niewystarczającego? sam Jones zyska jeszcze na wartości po offseason

Wątpię, że dostałbym lepszą ofertę, gdybym później chciał go wymienić. Realnie to są minimum 3 pierwsze rundy i 2 drugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ozzy110 napisał(a):

Wątpię, że dostałbym lepszą ofertę, gdybym później chciał go wymienić. Realnie to są minimum 3 pierwsze rundy i 2 drugie.

no ja się dziwię @Pablo81 bo tu Tyus poszedł jak filer, a ewidentnie powinien pomóc zbić cenę, zwłaszcza z tym kontraktem 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.