Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

miło, że z klasą zacząłeś pisać o czarowaniu w opisach, a gdy odpisałem szerzej to schowałeś głowę w piasek, najlepiej napisać bzdury o elitarnym rolsie Jonasie, drugich Raptors, sobie pójść i jeszcze oczekiwać, że Ciebe będę głaskał po główce

Weź chłopie poluzuj wreszcie majtki.

Jonas Valanciunas gra bardzo dobry sezon, więc nie wiem w czym masz problem. Pewnie lepszy niż Twój ubiegłoroczny Grant, którego tutaj sprzedajesz za legitną trzecią opcje.

Wszystkich twoich cudaków z opisów to mi się nawet wyciągać nie chcę, bo dziś były jakieś podśmiec***ki z postów Jaśka, a ja pamiętam jak pisałeś, że Royce O'Neale z podań Jokica to by na pewno trafiał, mimo że miał fatalną skuteczność na open rzutach. Było tego więcej.

Dla mnie EOT, jeśli chodzi o dyskusje z Tobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Wszystkich twoich cudaków z opisów to mi się nawet wyciągać nie chcę, bo dziś były jakieś podśmiec***ki z postów Jaśka, a ja pamiętam jak pisałeś, że Royce O'Neale z podań Jokica to by na pewno trafiał, mimo że miał fatalną skuteczność na open rzutach. Było tego więcej.

w sensie, że fakt, że Royce grający w s5 moich Nuggetsi w ogóle będący w drużynie czwarty bodaj sezon, ceglił by całe PO, tak jak to się działo w Nets bez żadnego legit kreatora, gdzie on tam musiał robić za 3-4 opcje z braku talentu? rzeczywiście strasznie ludzi nabrałem

dawaj tego więcej, do wszystkiego się mogę zawsze odnieść, bo wiadome jest, że Jasiek w ogóle nie podrówał formy Lebrona czy Curry albo swojej zajebistej ławki, wiadomka :)

8 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Jonas Valanciunas gra bardzo dobry sezon, więc nie wiem w czym masz problem. Pewnie lepszy niż Twój ubiegłoroczny Grant, którego tutaj sprzedajesz za legitną trzecią opcje.

Grałby lepszy gdyby umiał bronić obręczy chociaż powyżej średniej, a tak jest po prostu solidnym centrem, który w PO niczego nie gwarantuje, to raczej wie każdy, ale jak zwykle musisz przereagowywać wrzucając jakieś nazwisko z czapy, co jest samo w sobie romantyczne, ale nie wiem po co wciskać Kubie coś, co po jednym trymestrze nie ma żadnego przełożenia, cały rs nie ma przełożenia na PO, powinieneś to chyba wiedzieć

6 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Dla mnie EOT, jeśli chodzi o dyskusje z Tobą.

to świetnie, choć szkoda, bo przynajmniej jest jakaś dyskusja, a Ty jak zwykle obrażasz się za jakieś pierdoły jakbym Tobie wielce naubliżał

11 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

moku lepiej byś policzył skrupulatnie rotację Philly :) Czekam na Twój bilans dla 76ers, na pewno sporo powie o poziomie eksperckim Miszcza z Gwiazdą 

po co szczujesz na innych bałwanie?

nie usprawiedliwiaj tej swojej żenady w opisie innym drużynami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

to świetnie, choć szkoda, bo przynajmniej jest jakaś dyskusja, a Ty jak zwykle obrażasz się za jakieś pierdoły jakbym Tobie wielce naubliżał

Nie obrażam się. Ale obecnie kluczowe dla mnie jest zajmowanie się analizą i czytaniem opisów po pierwszych trymestrze. Już widać, że dymów nie zabraknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

 

po co szczujesz na innych bałwanie?

nie usprawiedliwiaj tej swojej żenady w opisie innym drużynami

uuu styczki przepalone :D Gratuluję, pięknie się pan przedstawił tutaj, przed dziesiątkami forumowiczów :) 

Widać, że boli :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

uuu styczki przepalone :D Gratuluję, pięknie się pan przedstawił tutaj, przed dziesiątkami forumowiczów :) 

Widać, że boli :) 

nie bądź głupi, piszę serio - Sixers to Sixers, co ma do rzeczy to, że próbowałeś wszystkich okłamać, nie wiem

irytować to się mogłem 2 miesiące temu, teraz to już tylko punktowanie amatora, może wyciągniesz wnioski i z tego i nikt Ci nie będzie już musiał absencji wysyłać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał(a):

nie bądź głupi, piszę serio - Sixers to Sixers, co ma do rzeczy to, że próbowałeś wszystkich okłamać, nie wiem

irytować to się mogłem 2 miesiące temu, teraz to już tylko punktowanie amatora, może wyciągniesz wnioski i z tego i nikt Ci nie będzie już musiał absencji wysyłać :)

:) Przecież ja napisałem dokładnie o absencjach :) 

większość sezonu- Robert Williams, Jose Alvarado

część sezonu (zdaje się 8 meczów)- Devin Booker

Reszta maks 2-3 absencje

WIęc jakbyś nie był tak tępą pałą to byś wiedział co znaczy "większość" :) / więcej niż połowa- w razie gdybyś nie wiedział/

No ale najfaniej się tutaj powyzywać i udawać ważniaka i w ogóle eksperta od wszystkiego kim się stałeś gdzieś od lipca, zamiast ochłodzić trochę główkę i przyznać się do błędu, lub do niedoczytania :) 

Ale tak zwykle mają osoby, które nie potrafią się skupić na całym tekście, stąd wynajdują jedno triggerujące zdanie i na jego podstawie budują całą swoją opinię (lub też takie, które nie potrafią czytać innych, a jedynie pisać to co sami myślą- dodam też, że to ostatnie jest cechą, która oznacza zalążek dyskusji i jest to cecha, której niestety nie posiadłeś w należytym stopniu- co w sumie może być też zrozumiałe, bo powinienem zwrócić uwagę na długość wypowiedzi- ciężko utrzymać koncentrację jak w zdaniu mamy więcej niż 2 czasowniki).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

No ale najfaniej się tutaj powyzywać i udawać ważniaka i w ogóle eksperta od wszystkiego kim się stałeś gdzieś od lipca, zamiast ochłodzić trochę główkę i przyznać się do błędu, lub do niedoczytania

coś Ci się stało, nie wiem, Ty jesteś jakiś inny od kilku miesięcy

wszystko co do tej pory pisałem o Socie okazało się prawdą, zrobiłeś takie ruchy tam gdzie miałeś lukę

napisałem też, że powinieneś dać rotacje z minutami jak każdy, nie tylko absencje i nie, że ktoś opuścił coś większość, bo przy tak propnowanym bilansie to jest zwykła dziadówa i liczenie, że grasz z nie wiem, botami?

6 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

Ale tak zwykle mają osoby, które nie potrafią się skupić na całym tekście, stąd wynajdują jedno triggerujące zdanie i na jego podstawie budują całą swoją opinię (lub też takie, które nie potrafią czytać innych, a jedynie pisać to co sami myślą- dodam też, że to ostatnie jest cechą, która oznacza zalążek dyskusji i jest to cecha, której niestety nie posiadłeś w należytym stopniu- co w sumie może być też zrozumiałe, bo powinienem zwrócić uwagę na długość wypowiedzi- ciężko utrzymać koncentrację jak w zdaniu mamy więcej niż 2 czasowniki).

czekam na opisy w PO na poziomie choćby zliżonej do serii z Lakers, na pewno Ty swoimi udowadniasz, że podchodzisz do tego na poważnie 

ja nie wyciągnąłem żadnego zdania tylko od początku czekałem na rotacje, bo wtedy by wyszło kim i ile zagrałeś w T1, dalej tego nie ma, za to cieszysz japę jak ktoś Ci sam absencje podeśle - trzymaj tak dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
3 minuty temu, człowiek...morza napisał(a):

ish smith jest totalną kupą

Ogolnie zestaw PG Hornets sie popisal dzisiaj

Lamelo ma chyba focha za Roziera. Wyszedl sobie z lawki do szatni w trakcie trwania meczu.

Fajny utalentowany dzieciak lubiacy grac w kosza - tak

Lider zaden. To bedzie zespol Brandona Millera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.