Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał(a):

ja pisałem ile wart był dla mnie obecnie, myślałem, że to oczywiste

uważasz, że Kuba miał tuzin ofert 2 picki + po czym wziął Conleya?

Nie wiem co mial na mysli Kuba, zrobil jak zrobil

Mogl dac Giannisowi sidekicka, cos co sprawi ze go utrzyma w Memphis I da szanse. Skoro poszedl all in to trzeba atakowac

Jesli nie Lavine to byli Beal, Brown do wziecia.

Tymczasem za najlepszy asset pozyskano Conleya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Conley to bezsprzecznie szef i zawodnik o impakcie porównywalnym do Jrue, ale dający lepszy fit do Giannisa.

Większy problem niż fakt, że jest kontraktem spadającym, bo przecież wciąż będą mieli do Niego pełne prawa Birda jest fakt, że w tym roku kończy 37 lat...

Grizzlies wchodzą na ten sezon do gry o mistrzostwo, jeśli zdrowie dopisze. To już na pewno nie jest gorszy zespół niż ubiegłoroczne Nuggets. Ogólnie widząc, że Lakers nie są już takim potworem jak ostatnie lata kluby chętnie inwestują w wzmocnienia wiedząc ile PO run swojej gwiazdy może dać handicapu. A Giannis może tego dokonać ponownie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał(a):

coooo xddd

No taka prawda.

Jeśli przyjmiemy założenie, że Jokic i Giannis to jeden tier superstarów, a dla mnie tak. To Grizzlies dodając Conleya nie mają gorszego rosteru niż "mistrz" z zeszłego sezonu w BeGM czy RL NBA :)

Kto był trzecim najlepszym graczem Nuggets RL i BeGM wymień proszę :)

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

To chyba klasyczne Camby Goatowe napisze cos na przekor po hipstersku :D

Dawaj argumenty, a nie pierdolisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Reikai napisał(a):

Nie wiem co mial na mysli Kuba, zrobil jak zrobil

Mogl dac Giannisowi sidekicka, cos co sprawi ze go utrzyma w Memphis I da szanse. Skoro poszedl all in to trzeba atakowac

Jesli nie Lavine to byli Beal, Brown do wziecia.

Tymczasem za najlepszy asset pozyskano Conleya.

Myślę że na Browna mnie nie stać nawet oferując taką paczkę jak Tobie a Beal to spore ryzyko jeżeli chodzi o zdrowie + co najważniejsze Conley był ugadany już wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Kto był trzecim najlepszym graczem Nuggets RL i BeGM wymień proszę

w sensie, że Jok, Brunson + cokolwiek < Giannis MPJ Conley?

Conley w ostatnich PO był za słaby, on już sezon wcześniej miał wybitny regular, ciężko się na nawet do tego odnieść 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

w sensie, że Jok, Brunson + cokolwiek < Giannis MPJ Conley?

Nie stawiałem znaków większości chciałbym zauważyć :)

Ale co by nie mówić, chyba ciężko Ci hejtować MPJ, Conley czy Bruce Browna bez nazywania się hipokrytą? 

Nadmieniłbym też bardzo dobry sezon Valanciunasa czy Bogdanovica. Żaden z Twoich rolesów nie zbliżał się do Nich impactów, chociaż różne tam czary pisałeś. 

Grizzlies na dziś zyskali dużo. Ale czy inwestycja w 37-letniego Conleya nie jest zbyt ryzykowna? Deal z serii win or die. To może być historia porównywalna do tego z Raptors z Kawhi Leonardem, ale też może być totalna porażka i właściwie utrata największego orędownika zatrzymania Giannisa w Memphis. Ostatnie assety poszły w świetnego, ale jednak dziadka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pełna zgoda z Cambym, pod względem value Kuba zrobił bardzo słaby deal, pod względem fitu Conley to lepszy gracz niż Lavine. 

Przeglądałem arkusz i nie widzę za bardzo ciekawszych nazwisk dla Memphis- imo spokojnie można byłoby tu wyciągnąć jeszcze 1st od Sylwka, ale pod względem wzmocnienia to jest bardzo fajny ruch Memphis. 

Zgadzam się też, że nie jest to gorszy zespół od zeszłorocznych Nuggets i jednocześnie lepszy od tegorocznych.

Troche brakuje tutaj ławki i assetow by się dalej wzmocnić, ale generalnie imo lepsze pozyskanie Conleya niż ładowanie hajsu w Lavina.

Takze po przemyśleniu, brawo Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

pełna zgoda z Cambym, pod względem value Kuba zrobił bardzo słaby deal, pod względem fitu Conley to lepszy gracz niż Lavine. 

Przeglądałem arkusz i nie widzę za bardzo ciekawszych nazwisk dla Memphis- imo spokojnie można byłoby tu wyciągnąć jeszcze 1st od Sylwka, ale pod względem wzmocnienia to jest bardzo fajny ruch Memphis. 

Zgadzam się też, że nie jest to gorszy zespół od zeszłorocznych Nuggets i jednocześnie lepszy od tegorocznych.

Troche brakuje tutaj ławki i assetow by się dalej wzmocnić, ale generalnie imo lepsze pozyskanie Conleya niż ładowanie hajsu w Lavina.

Takze po przemyśleniu, brawo Kuba

Ta, wiem że można było wyciągnąć więcej o ten jeden pick który mógł mi dać może uzupełnienie w postaci DiVincenzo, ale trudno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kuba2419 napisał(a):

Ta, wiem że można było wyciągnąć więcej o ten jeden pick który mógł mi dać może uzupełnienie w postaci DiVincenzo, ale trudno. 

dokładnie, DiVicenzo tutaj by ładnie siedział, ale i tak brawo za odwagę, ten skład nie wygląda tak źle, imo jest szansa podgryźć top4 także bardzo fajnie, jak się pokażą dobrze w PO to może i na coś więcej ;) 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Nie stawiałem znaków większości chciałbym zauważyć

jesteś bardzo łaskawy

5 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Ale co by nie mówić, chyba ciężko Ci hejtować MPJ

jest solidną trzecią opcją jeśli ma obok siebie najlepszego gracza w lidze + grajka top5 PO, no chyba, że akurat postanowi rzucać na 8% za 3 w Finałach to wtedy już nie jest, tu ma być chyba tą drugą opcją jak mniemam, choć to akurat ciężko zweryfikować, bo aktualnie ciśnie zabójcze 16ppg

8 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Nadmieniłbym też bardzo dobry sezon Valanciunasa czy Bogdanovica. Żaden z Twoich rolesów nie zbliżał się do Nich impactów, chociaż różne tam czary pisałeś

to są jakieś jaja Marcus, mam nadzieję, że mnie trolujesz, bo ciężko uznać, że Ty takie rzeczy na serio piszesz

po pierwsze to tylko T1, Conley Valenciunas czy Bogdanovic raczej nie mają historii przejmowania serii PO, a już na pewno nie w ostatnim czasie

to są żadne czary, to rotacja uznych nazwisk dowodzona przez dwie gwiazdy, nic w tym nadzwyczajnego, nadzwyczajne jest to jak potrafisz wyczarować równorzędny team z tych powyższych

19 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

To może być historia porównywalna do tego z Raptors z Kawhi Leonardem

Ty bierzesz odpowiedzialność za te słowa czy tak sobie rzucasz w stylu tezy, że Ish będzie ważnym rotacyjnym graczem Nuggets? gruba akcja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.