Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, ernie9005 napisał(a):

Postuluje, żeby wymiany i opisy były zawsze do końca dnia, a nie do 21.59.

 

3 godziny temu, Braveheart22 napisał(a):

I tak zawsze było. Ta nowa zasada miała dotyczyć FA, gdzie po prostu łatwiej jeszcze było poczekać zbierającemu oferty i od razu je wrzucić, niż robić to po północy. A podciągnięto pod to niepotrzebnie całą resztę terminów. 

Rada slucha sie glosu ludu - zapraszam do komunikatow.

Deadline konczy sie o polnocy. Wymiany po tym czasie nie beda zaakceptowane przez lige.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu jakiś blockbuster :D 

Jeszcze nie analizowałem dokładnie, ale piękny zwrot Regisa za Browna (chociaż bujanie się z Poolem przyjemne nie będzie), fajny ruch Bucks by grać o coś już teraz, solidne uzupełnienie tanim kosztem Bulls i tylko c*** wie po co Brown Knicks za taką cenę xD Ale jeszcze spokojnie trzeba prześledzić.

Co do wymiany Wizarda-Memphis to z kolei lol, za Conleya i pick pewnie spoza loterii dostać solidnego rolsa i Kesslera to jednak piękna sprawa :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LAF napisał(a):

CHA out : - 

CHA in : James Bouknight , 2rd CHI 30

CHI in -

CHI out James Bouknight , 2rd CHI 30

 

Biore tego peta za cap space a potem go wywalam

@Pablo81

Ogólnie żeby go wziąć, to pamiętaj że musisz mieć wolny slot (możliwe, że masz.. nie wiem..). ja juz dziś nie dam rady policzyć Twoich graczy :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sporo wymian, więc warto pamiętać m.in.:

16:18: Wszystkie wymiany drużyn będących poniżej progu Luxury muszą być przeprowadzone zgodnie z CBA i poniższym:

  • 200 % wartości oddanych umów + 250k$, dla wartości umów oddanych wynoszącej poniżej 7,500,000 mln $
  • Wartość oddanych umów + 7,5 mln $ dla wartości umów oddanych wynoszącej od 7,500,000 mln $ do 30,0 mln $
  • 125% wartości oddanych umów + 250k$, dla wartości umów oddanych wynoszącej powyżej 30,0 mln $

16.18a: Jeżeli drużyna wysyła co najmniej dwóch zawodników a dostaje co najmniej jednego lub gdy wysyła więcej zawodników niż dostaję nie można dołączyć więcej niż jeden minimalny kontrakt. Wyjątek to ostatnie okienko transferowe i ta zasada nie obowiązuje wtedy.

16.18b: Jeżeli są wysyłani gracze mający podpisane kontrakty tylko za minimum to wtedy można wysłać maksymalnie dwóch takich graczy w każdym okresie transferowym.

16.21: Zawodnicy, którzy podpisują za minimum dla weteranów na jeden sezon mogą podpisać bez klauzuli no trade. Taka informacja musi być zawarta w momencie wysyłania ofert a w arkuszu pojawia się specjalna zakładka mówiąca, którzy zawodnicy mają no trade a, którzy nie.

16.23: Zawodnik, który podpisał extension nie może być handlowany przez 6 miesięcy oraz nie może podpisać extension przez 6 miesięcy od momentu trade. W wyjątkowych sytuacjach okres może być krótszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

Brawo, dokladnie

Gentlemen agreement i Zach Lavine zgineli w imie stuletniego Mika Conleya.

Serio?

Zobacz gdzie jest Minnesota z Conleyem jako floor generalem i gdzie są/byli Bulls z Lavinem. 

Kubie brakowało kogoś takiego jak Conley patrząc na opis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Reikai napisał(a):

Brawo, dokladnie

Gentlemen agreement i Zach Lavine zgineli w imie stuletniego Mika Conleya.

Serio?

Ruch na ten sezon ( conley i Brown to spadające kontrakty). Po sezonie giannis zmienia zespół.

Dużo lepsza wymiana w porównaniu do oddania 1st picku za Vincenta 3 miesiące temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał(a):

Ruch na ten sezon ( conley i Brown to spadające kontrakty). Po sezonie giannis zmienia zespół.

Dużo lepsza wymiana w porównaniu do oddania 1st picku za Vincenta 3 miesiące temu

No jak Kuba poddal sie z Giannisem i wyczekuje TR to dalej c***owy ruch, bo trzeba bylo postawic na Kesslera.

Jak chce walczyc o wynik oddajac najlepszy asset(lol z okreslenia Kesslerem rezerwowym) za spadajacego Conleya, to no nie wiem o co tu chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

lol z okreslenia Kesslerem rezerwowym

on od końcówki listopada zagrał 5 spotkań w s5 w tankerze, to jak go nazwać? on ma jakieś problemy z głową czy coś przynajmniej takie były sygnały

niemniej za Kesslera Richardsona 2 pick i TPE można było postawić lepsze zasieki pod Giannisa, trochę ciężko mi sobie wyobrazić szczęśliwe zakończenia przy tej konkurencji na Zachodzie, zwłaszcza, że Brown w Pacers większej różnicy póki co nie robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Reikai napisał(a):

No jak Kuba poddal sie z Giannisem i wyczekuje TR to dalej c***owy ruch, bo trzeba bylo postawic na Kesslera.

Jak chce walczyc o wynik oddajac najlepszy asset(lol z okreslenia Kesslerem rezerwowym) za spadajacego Conleya, to no nie wiem o co tu chodzi.

Ja generalnie nie rozumiem co się tam dzieje. Np dlaczego 2 najlepszy gracz w zespole - Michael Porter jr gra tylko 24 minuty w 1 trymestrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

on od końcówki listopada zagrał 5 spotkań w s5 w tankerze, to jak go nazwać? on ma jakieś problemy z głową czy coś przynajmniej takie były sygnały

 

Still, zapewniam ze mozna bylo za niego wyciagnac wiecej niz jebanego Conleya.

Plus s5 Jazz co mecz jest inne I dziwne. Jazz tankuja, a Kessler dalej ma mecze po 4 bloki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

Still, zapewniam ze mozna bylo za niego wyciagnac wiecej niz jebanego Conleya.

Conley to obok Whitea chyba najlepszy niski rolas w lidze, na pewno nie jest jebanym Conleyem, jak to ująłeś

problem jest tylko taki, że spada, a bez wyniku na poziomie zaciętego półfinału konfy nic to Grizz raczej nie da

Kessler miał wartość jednego picku po tym co prezentuje do tej pory w Utah, przypomnę, że ja dałem 2 za Brogdona, a tu narracja jakby Kessler czymś wielkim się wyróżniał, gdyby tak było to już dawno zostałby wymieniony, tylko nie wiem czy Kuba ogarnia zależności typu spadający kontrakt itd. w należyty sposób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.