Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, january napisał(a):

Byłem po alko u znajomych i nie pamietajac hasła nie umiałem się do siebie zalogować i sobie zablokowałem konto na kwadrans, czy tam na ile a że tego dnia mnie fluber z ronnim wyprowadzili z nerw to i im chciałem jakże bystrze je zablokować. Ot, głupota po%

Nie tłumacz się procentami, nie wypieraj się genów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał(a):

Nie tłumacz się procentami, nie wypieraj się genów 

Nah fluber. Przeprosiłem Cię wtedy za tą swoją nieładną głupotę (i ogólnie z jedną rzeczą miałeś rację i to był dobry tekst - trzeba uważać by nie zrobić sobie/innym krzywdy) i dla mnie sprawa (yup, żenująca z mojej strony, potwierdzam) zamknięta.

Ale rzucasz tu mocne teksty (ułom, geny) teraz w moją stronę, nie wiem - chcąc mnie chyba znów wyprowadzić z równowagi - ja wchodzenie w jakieś ad personam odpuszczam (zwłaszcza, że się budzi chochlik z marszu i chęć do ripostowania) i wychodzę, ale jak chciałbyś coś pogadać stricte o beGM to nie ma problemu, jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał(a):

Nah fluber. Przeprosiłem Cię wtedy za tą swoją nieładną głupotę (i ogólnie z jedną rzeczą miałeś rację i to był dobry tekst - trzeba uważać by nie zrobić sobie/innym krzywdy) i dla mnie sprawa (yup, żenująca z mojej strony, potwierdzam) zamknięta.

Ale rzucasz tu mocne teksty (ułom, geny) teraz w moją stronę, nie wiem - chcąc mnie chyba znów wyprowadzić z równowagi - ja wchodzenie w jakieś ad personam odpuszczam (zwłaszcza, że się budzi chochlik z marszu i chęć do ripostowania) i wychodzę, ale jak chciałbyś coś pogadać stricte o beGM to nie ma problemu, jak najbardziej.

Będę wdzięczny za ignorowanie przez ciebie mojej obecności tutaj i darowanie sobie złośliwych uwag w kierunku zespołów które prowadzę, bo i tak z trudem przychodzi mi granie w tę samą grę z kimś takim jak ty. Moim zdaniem nie powinno cię być już na forum i powinniśmy się spotkać w sądzie.

A o tym skad się wynosi chlanie do utraty kontroli nad swoim zachowaniem faktycznie może lepiej nie będę wspominał, bo zrobi się nieprzyjemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

.

Także deal wydaje się ze wskazaniem na Rockets, bo zwrot dostali spory, ale to jest ruch oznaczający, że Wolves wracają do pierwszego tieru ligi i takie kwestie zawsze ogromnie budują organizacje. Także sądzę, że bardzo dobry ruch w Twoim wykonaniu. 

potwierdzasz mój punkt widzenia, ale tak jak wspomniałem wcześniej nie zawsze trzeba patrzeć na value- ja od Bama lepszego centra nie mogłem trafić bo Embiid i Jokic są niedostępni (Jokic to dopiero od roku, żałuję trochę że jak mogłem go wziąć to poskąpiłem Lamelo :D) a lepszych chyba już nie ma? 

Brandona wiadomo, że szkoda i oferta dla Regisa była lepsza niż dobra. 

Jeszcze tylko uzupełnienie rotacji z ławki i do zobaczenia w 1 rundzie, Przyjacielu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to była kwestia tylko procentów i nieudolna akcja na blok hasła to ja już zapominam o tym. Aby jednak nie trywializować samego ogólnie problemu alkoholowego zalecam kupować i spożywać trunki z górnej półki cenowej a mniej po prostu. Lepiej smaczniej bezpieczniej. Smakujemy delektujemy się i podziwiamy piękno butelki. 
 

nie było tematu. 
A Ty Fluber już tu tez nie zajeżdżaj tym sądem w tak trywialnej kwestii jak blokada konta koszykarskiego. Jasne ze lepiej jakby się to nie wydarzyło ale trudno stało się. Ja tam zawsze te twoje składy w jaki je stawiasz z niczego doceniam wiec może ktoś dla przeciwwagi je nielubić.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał(a):

 

A Ty Fluber już tu tez nie zajeżdżaj tym sądem w tak trywialnej kwestii jak blokada konta koszykarskiego. Jasne ze lepiej jakby się to nie wydarzyło ale trudno stało się. 

To nie jest trywialna kwestia, bo mam tu wiele rozmów prywatnych i rodo to nie są przelewki. A smaczku dodaje fakt, że to administrator forum to odwalił, co w przypadku skargi mogłoby się skończyć zamknięciem forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał(a):

To nie jest trywialna kwestia, bo mam tu wiele rozmów prywatnych i rodo to nie są przelewki. A smaczku dodaje fakt, że to administrator forum to odwalił, co w przypadku skargi mogłoby się skończyć zamknięciem forum. 

Wiesz można to ciągnąć albo dać sobie spokój. Jak już wyjeżdzasz z RODO to powiem Ci srodo;) to była zawsze najgłupsza wymówka urzędników w wielu aspektach a to jak może to utrudnić pomoc chorym w szpitalu nie wspomnę. Nie masz serio życia ze dla Ciebie smaczkiem jest pewne liberalne podejście admina? Serio chcesz to ciągnąć? Niska szkodliwość czynu jakby się udało. A się nie udało bo się chlalo i na lekcji informatyki nie uważało ;) 

Zablokowanie hasła na twoim koncie buńczucznie nazywane przez ciebie włamaniem to najbardziej trywialna rzecz jaka oststnio spotkałem. 

Uderzasz w wyższe  tony aby podnieść range gowno wydarzenia. 

Wole już wizytę polityka w Kutnie lub Mosinie. Co sąm wiesz ze tez nie ma dla nas znaczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

okic to dopiero od roku, żałuję trochę że jak mogłem go wziąć to poskąpiłem Lamelo :D

z tego co pamiętam to ja chciałem Booker-Tatum najbardziej, ale nie chce mi się sprawdzać 

aha i jest Chet, ciekawe czy @Ashigaru oddałby go za ten pakiet, choć wątpie (mam nadzieję, że drużyn nie pomyliłem)

od Bama lepsi są Davis i Sab, a i Sengun też raczej nie odstaje… nie wiem jak traktować Pozingoda tu, no i jest przecież Gobert, którego nie wypada nie wymienić

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ignazz napisał(a):

Wiesz można to ciągnąć albo dać sobie spokój. Jak już wyjeżdzasz z RODO to powiem Ci srodo;) to była zawsze najgłupsza wymówka urzędników w wielu aspektach a to jak może to utrudnić pomoc chorym w szpitalu nie wspomnę. Nie masz serio życia ze dla Ciebie smaczkiem jest pewne liberalne podejście admina? Serio chcesz to ciągnąć? Niska szkodliwość czynu jakby się udało. A się nie udało bo się chlalo i na lekcji informatyki nie uważało ;) 

Zablokowanie hasła na twoim koncie buńczucznie nazywane przez ciebie włamaniem to najbardziej trywialna rzecz jaka oststnio spotkałem. 

Uderzasz w wyższe  tony aby podnieść range gowno wydarzenia. 

Wole już wizytę polityka w Kutnie lub Mosinie. Co sąm wiesz ze tez nie ma dla nas znaczenia. 

Po prostu gardzę ludźmi chowajacymi się za monitorem i robiącymi takie żenujące rzeczy. Nie zamierzam się bawić w pozwy, szkoda czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał(a):

Po prostu gardzę ludźmi chowajacymi się za monitorem i robiącymi takie żenujące rzeczy. Nie zamierzam się bawić w pozwy, szkoda czasu.

Nie sadze aby u nas w naszej grze były takie osoby. Mnóstwo świetnych wpisów każdego z nas, dobre analizy i spostrzegawczość. Pasja. Oj daleko nam do twojego opisu. Mało kto co tu aż tak kombinuje aby gardzić. Ja tam nawet polubiłem te twoje niespójne zachowania w necie bo trudno czasem to całościowo ogarnąć. Ale żeby od razu gardzić? 

Mogłeś odpuścić a wbijasz na wyższy level wciskając pogardę. Co z Tobą nie tak? 

Taka postawa to gdy Hamas jesteś. A nie u nas w pięknej Polsce. Pełnej pięknych ludzi. Kobiet. Curie Dereszowska Roxy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, january napisał(a):

Obiektywnie za to o ile Rockets całej ery Beala to był bardzo źle prowadzony team, o tyle Bam sprzedany rewelacyjnie pod kątem ceny.

Także gratki @Regis, zwłaszcza przy INJ Bama na dwa miesiące kapitalny zwrot.

Chyba muszę przyznać rację. Tzn. mnie się moje składy podobały, szczególnie ten z ubiegłego roku i z początkowego okresu po pozyskaniu trio Beal-Brown-Bam, ale zabrakło kropki nad i. Odrzuciłem, z różnych powodów, kilka ofert które mogły zrobić różnicę, czasem zabrakło szczęścia, czasem dziwne (dla mnie) głosowania. 

Niemniej, i tak długo trzymałem ten skład, już mnie to zaczęło nudzić. Szkoda mi było rezygnować, dlatego postanowiłem coś zmienić, poszukać sobie innych wyzwań. 

Houston to chyba jedyna drużyna (poprawcie, jeśli się mylę), która zawsze awansowała do Play-offs, mogę pozwolić sobie na małą przebudowę. 

Nie ogłaszałem Bama, bo zależało mi na moim picku'24. Dlatego zwróciłem się najpierw do Minnesoty, dogadaliśmy się (choć chciałem więcej:) na tyle, że stwierdziłem, że warto. Tym bardziej, że to taki realistyczny deal (co nie jest tu normą) , na czym mi akurat zależało. 

Życzę Minny powodzenia, nie wyobrażam sobie Bama bez pierścienia:) 

A resztę do rozmów (nie tylko w sprawie Browna), jeśli ktoś chce się wzmocnić to super okazja. Pary ciekawych graczy w rosterze mam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

 

aha i jest Chet, ciekawe czy @Ashigaru oddałby go za ten pakiet, choć wątpie (mam nadzieję, że drużyn nie pomyliłem)

od Bama lepsi są Davis i Sab, a i Sengun też raczej nie odstaje… nie wiem jak traktować Pozingoda tu, no i jest przecież Gobert, którego nie wypada nie wymienić

co ty pierdzielisz tera za farmazon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Regis na gorąco nie doceniłem paczki za BaMa z tego powodu ze wybory 1rd nie były jakieś atrakcyjne ale jeżeli pojawisz się w okolicach late lotto ze swoim wyborem to ten ruch już jest dużo lepiej oceniany. Tu w sumie oba zespoły zyskały i takich wymian więcej. 
@Qcin_69 odważny ruch i życzę szczerze aby się to opłaciło. Byłoby brzydko jakby ślepy los wmieszał się w grę wielkich 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, fluber napisał(a):

Będę wdzięczny za ignorowanie przez ciebie mojej obecności tutaj i darowanie sobie złośliwych uwag w kierunku zespołów które prowadzę, bo i tak z trudem przychodzi mi granie w tę samą grę z kimś takim jak ty. Moim zdaniem nie powinno cię być już na forum i powinniśmy się spotkać w sądzie.

A o tym skad się wynosi chlanie do utraty kontroli nad swoim zachowaniem faktycznie może lepiej nie będę wspominał, bo zrobi się nieprzyjemnie

Zwracam Ci uwagę, że to Ty cytowałeś moje posty, w których nie było żadnych złośliwych uwag, tylko ocena kolejki do tankathonu. Tym razem problem nie jest we mnie tylko w Tobie, bo to Ty wyjechałeś po bandzie z kolejnymi postami raz za razem z ad personam (i to naprawdę grubymi), które poleciały wyłącznie z Twojej strony. 

Co do tekstów o prokuraturze i sądach - i ja i Ty wiemy, że to co zrobiłem nie jest w żaden sposób karalne, ale wyjątkowo dziwi mnie powtarzanie tego przez Ciebie jak mantrę, bo jesteś z tego co pamiętam osobą, która faktycznie (groźby pobicia względem LBSa) w swoim czasie zrobiła tu coś, za co naprawdę mogłaby ponieść bardzo poważne konsekwencje.  

8 minut temu, fluber napisał(a):

Po prostu gardzę ludźmi chowajacymi się za monitorem i robiącymi takie żenujące rzeczy. Nie zamierzam się bawić w pozwy, szkoda czasu.

Siedem osób, tylko z tej gry (jeśli nikogo nie pominąłem), a nie całego forum poznało mnie na żywo, chyba troszkę mniej się chowam niż Ty na tym forum.

Podsumowując - nie mam problemu z ignorowaniem się wzajemnym jeśli sobie tego życzysz. Jak będziesz chciał koszykarsko odpowiedzieć na coś co piszę koszykarskiego (a będę pisał o wszystkich teamach jednak) to dla mnie nie ma problemu, ale też prosiłbym o ograniczenie jednak tego ad personam, którym poleciałeś w ostatnich postach.

Z mojej strony EoT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.