Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, LAF napisał(a):

no spoko tylko Ja już widzę, że pierwsza wymiana nie bardzo bo albo Milwaukee ma za dużo albo San Antonio więc efektem domina resztę się anuluje. Owszem można anulować wszystkie wymiany i zrobić jeden duży multiway, ale po co ?

I tak aktywność w tej zabawie jest coraz mniejsza a jak jeszcze będziecie dokręcać śrubę to już wkrótce każdemu nie będzie się chciało robić trade. To, że jedna osoba okupuje się niezmienny składem i robi trade od wielkiego dzwonu nie oznacza, że ma utrudniać to innym.

Jak chcecie zaostrzyć rygor to proszę bardzo , ale to wtedy już kompletnie zabijecie fun tej zabawy a o to w tym chodzi bo nikt z nas nie jest GM na pełen etat.

Ja uważam, że do końca okienka jest termin aby dokonywać wymian i tyle, jeżeli ktoś po okienku będzie miał za dużo graczy to wtedy będzie niezgodne z regulaminem i trzeba będzie powziąć jakieś kroki.

To jest moje zdanie i zdania nie zmienię a to, że mam rację niech świadczy fakt, że sam @Qcin_69 w jednym okienku robił 20 multiway a teraz 0.

Wyjeb do tematu WeiverWire Whitesidea

a później dwa kolejne kasztany - bo nas ten moment masz przynajmniej 3 graczy za dużo.

Nie możesz handlować graczami z grupy np 18 na kontraktach i patrzeć kogo gdzie możesz upchnąć w wymianie bo to zaprzeczenie podstawowych zasad!!!!

Fun z wymian jest super - nie czepiam się tego - ale przestrzegajcie przy tym fundamentalne zasady zabawy!

3 minuty temu, Szulim napisał(a):

Możliwość moderowania ma również @karpik i @Reikai i są Radnymi ;) 

 

@karpik @Reikai zrobicie z tym coś, czy obniżamy dalej poziom gry stosując zasady wybiórczo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Alonzo napisał(a):

Wyjeb do tematu WeiverWire Whitesidea

a później dwa kolejne kasztany - bo nas ten moment masz przynajmniej 3 graczy za dużo.

Nie możesz handlować graczami z grupy np 18 na kontraktach i patrzeć kogo gdzie możesz upchnąć w wymianie bo to zaprzeczenie podstawowych zasad!!!!

Fun z wymian jest super - nie czepiam się tego - ale przestrzegajcie przy tym fundamentalne zasady zabawy!

@karpik @Reikai zrobicie z tym coś, czy obniżamy dalej poziom gry stosując zasady wybiórczo?

Poruszylem temat na grupie, bedzie git :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, LAF napisał(a):

 

To jest moje zdanie i zdania nie zmienię a to, że mam rację niech świadczy fakt, że sam @Qcin_69 w jednym okienku robił 20 multiway a teraz 0.

każda moja wymiana była regulaminowa od pierwszego ruchu do ostatniego, nie było nigdy sytuacji że w danym momencie miałem za dużo/za mało zawodników, zawsze było to rygorystycznie przestrzegane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LAF napisał(a):

Dobra a więc zaczynam z 15 graczami okienko.

Przed 1 trade wywalam Hassana, przed kolejnym multiwayem gdzie biorę czterech a oddaje dwóch wywalam Bol Bol i Devonte' Graham, później już idą trade po równo a po ostatnim trade wywalam Kai Jones i mam 14

rozpisz wszystko po kolei jak Pan BÓG PRZYKAZAŁ, a nie w takiej formie że nie można tego weryfikować- poza tym jak chcesz wywalić Ból Bolą jak on idzie w wymianie 

Godzinę temu, człowiek...morza napisał(a):

a to finansowo nie jebnie? xd

do końca przyszłego sezonu powinno być git, potem się zaczną czary mary :P nie z takich sytuacji wychodziliśmy cało :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Qcin_69 napisał(a):

Adebayo będzie ok? Czy dalej mam się prosić o Mo Bambe? @LeweBiodroSmoka

Jok go uwielbia, więc luzik 

a serio to sroga cena jednak, jestem w szoku, nie poznaję

no i, że tak łatwo się starting SG na wypasie pozbyłeś, to też dziwne 

kordełka dalej kruciutka i modły o zdrowie każdego jednego grajka 

powodzonka niemniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Jok go uwielbia, więc luzik 

a serio to sroga cena jednak, jestem w szoku, nie poznaję

no i, że tak łatwo się starting SG na wypasie pozbyłeś, to też dziwne 

kordełka dalej kruciutka i modły o zdrowie każdego jednego grajka 

powodzonka niemniej

Poniekąd jesteś ojcem tej wymiany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał(a):

Poniekąd jesteś ojcem tej wymiany :)

dokładnie, bardzo się cieszę, że zmobilizowałem do działania największą kutwe jaką ta gra widziała, a przecież center był tu zbędny od początku, spora cena jak za gracza one way w PO, nawet powiedziałbym monstrualna, teraz do s5 wskakuje Braun czy Dunn i mamy contendera z najgorszą możliwą ławką, ale na pewno nie życzę tu żadnych urazów, tylko niech GM się znowu nie zacznie panoszyć, bo raz, że mu to na dobre nie wychodzi, a dwa, że wciąż wszystko musi zagrać idealnie, a margines błędu mniej niż zero

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

dokładnie, bardzo się cieszę, że zmobilizowałem do działania największą kutwe jaką ta gra widziała, a przecież center był tu zbędny od początku, spora cena jak za gracza one way w PO, nawet powiedziałbym monstrualna, teraz do s5 wskakuje Braun czy Dunn i mamy contendera z najgorszą możliwą ławką, ale na pewno nie życzę tu żadnych urazów, tylko niech GM się znowu nie zacznie panoszyć, bo raz, że mu to na dobre nie wychodzi, a dwa, że wciąż wszystko musi zagrać idealnie, a margines błędu mniej niż zero

 

Dunn już u mnie, a za moment gdzieś dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

zapomniałem o Alvarado, choć niewiele to zmienia

o Braunie chyba też i Duopie 

Lawka może nie jest najsilniejsza (pewnie bottom 10 ligi) ale s5 jest najsilniejsze i to chyba żadna kontrowersja :) 

Mnie w dealu z Houston najbardziej cieszy że udało się utrzymać Jabariego Smitha.

Miller super prospekt, ale mam wrażenie c*** lepszego George na ten moment, a gram o tytuł a nie hoduję młodzież, więc taka jest cena za mistrzostwo. 

I dziwnie brzmi pisanie o tym, że nie ma marginesu na błąd, skoro samemu jest się uzależnionym od zdrowia Jokicia od bycia lottery teamem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

dziwnie brzmi pisanie o tym, że nie ma marginesu na błąd, skoro samemu jest się uzależnionym od zdrowia Jokicia od bycia lottery teamem. 

to oczywiste, tyle, że Jokić nigdy nie miał poważnego urazu, a u Cb ostatnio łamał się niby najzdrowszy Tatum (g7 z Heat) 

Brunson też jest raczej zdrowym grajkiem, ale nie o to chodzi, bo ja mogę sobie pozwolić na porażkę w tym sezonie, Ty musisz mieć zdrowe Big4 przez cały sezon i PO wygrać ligę, by nie zbankrutować lub nie popasć w przeciętność, łapiesz różnicę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał(a):

Lakers '23 > Wolves '24, także ja tam ciężko widzę szanse Soty :]

 

a to ciekawe akurat porównanie, myślę że to bardzo podobne zespoły pod względem siły - Lakers 23 imo byliby trochę lepsi w ofensywie, Sota 24 w defensywie (pisze w kontekście s5) 

Natomiast nie zgadzam się, że przez to szanse z Denver są mniejsze, już pomijając to, że Nuggets są słabszym zespołem niż przed rokiem, to przede wszystkim wątpię by drugi raz z rzędu zadziałała na tym poziomie magia Jokicia, że sam przepycha serię z super teamami.

Oczywiscie daleko jeszcze do końcowych wyników tego sezonu, ale myślę, że skończą się już żarty z brakiem centra w Minnesocie, pod kątem fitu zostało wykonane tyle ile się dało, ciężko chyba w tym momencie byłoby zrobić bardziej kompletną startową piątkę? 

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

to oczywiste, tyle, że Jokić nigdy nie miał poważnego urazu, a u Cb ostatnio łamał się niby najzdrowszy Tatum (g7 z Heat) 

Brunson też jest raczej zdrowym grajkiem, ale nie o to chodzi, bo ja mogę sobie pozwolić na porażkę w tym sezonie, Ty musisz mieć zdrowe Big4 przez cały sezon i PO wygrać ligę, by nie zbankrutować lub nie popasć w przeciętność, łapiesz różnicę?

nie jest prawdą to co piszesz w drugim akapicie- jeszcze daleko do zamknięcia okienka, być może uda się zejść nawet poniżej luxury w tym sezonie (jest nieznacznie przekroczone) a jeśli się uda, to finanse Minnesoty będą bezpieczne na najbliższych kilka sezonów - chyba że się wydarzy jakaś zdrowotna katastrofa (tego się nigdy nie da wykluczyć) - choć nawet w takim przypadku, mamy tylu graczy na poziomie allstar/superstar że nie będzie najmniejszego problemu by ich wystarczająco dobrze spieniężyć i utrzymać konkurencyjność na najwyższy poziomie - ale taka jest cena walki o mistrzostwo w naszych realiach - popatrz na Dallas np. którzy na ten moment mają 215 mln w salary przyszłorocznym- jest to naturalna kolej rzeczy, jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.