Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Pablo81 napisał(a):

Żona Davisa jest byłą koszykarką, więc przeprowadzka to dla niej nic nowego. Poza tym NO>Washington.

To on w końcu idzie do pelicans czy do hornets?

5 minut temu, Reikai napisał(a):

A nie wiem, moze mieli, point is : no byl kiedys przypadek ze zawodnik majacy NTC na poziomie Bertansa korzysta z niej, bo nie chce mu sie grac i woli siedziec na dupie?

Ja nie kojarzę żadnej wymiany gracza po 6 tygodniach od podpisania umowy, który by miał klauzulę no trade w rl NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, LAF napisał(a):

No koniec końców idzie do mnie , ale przez GSW 

 

A co do przeprowadzki Bertansa, oczywiscie ze ma to sens. Z prostego powodu. Bertans otrzyma u mnie minuty po tym jak oddałem Mętu  w T2, w Wizards ich nie otrzyma.

Może mieć całkiem spore minuty, jak będziesz miał po tych wymianach te Scooty Hendersony, Coby Whitey i Ivice Zubacie w dead money po tych wymianach - gdyż przypominam, że w żadnym momencie nie możesz mieć więcej niż 15 graczy na kontraktach, a nadal nikogo nie zwolniłeś, pomimo że powinieneś już kilku graczy, a robisz ciągle kolejne wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, LAF napisał(a):

Trwają rozmowy jeszcze nad innymi graczami. Spokojnie do końca okienka zrobię z tym porządek. 

ja jak parę sezonów temu robiłem deal z Kuciem, to od razu w momencie wymiany musiała być decyzja co robię z nadliczbowym graczem i miałem Tylera Zellera w dead money przez 3 sezony i nie mogłem sobie robić tak bezczelnych rzeczy jakie kilka osób tu teraz w tym momencie robi i na bezczela robi się kolejne deale - na zasadzie zwolnie X jak go gdzieś nie upchnę w wymianie..

Charlotte, Milwaukee, Portland, San Antonio ma od kilku dni nadliczbowych graczy i robią sobie beztrosko kolejne deale z nadliczbowymi składami.

Rada @karpik @Reikai @ozzy110 nic z tym nie robi.. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Alonzo napisał(a):

ja jak parę sezonów temu robiłem deal z Kuciem, to od razu w momencie wymiany musiała być decyzja co robię z nadliczbowym graczem i miałem Tylera Zellera w dead money przez 3 sezony i nie mogłem sobie robić tak bezczelnych rzeczy jakie kilka osób tu teraz w tym momencie robi i na bezczela robi się kolejne deale - na zasadzie zwolnie X jak go gdzieś nie upchnę w wymianie..

Charlotte, Milwaukee, Portland, San Antonio ma od kilku dni nadliczbowych graczy i robią sobie beztrosko kolejne deale z nadliczbowymi składami.

Rada @karpik @Reikai @ozzy110 nic z tym nie robi.. :(

Ja dopiero jutro spojrzę na arkusz i wymiany. Także jak przy chociaż jednej wymianie jest a duża ilość zawodników to reszta upada. Czyj jest obowiązek pilnować swoje deale? Dopóki nie skończy się czas opisów i głosów nie będzie żadnych aktualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał(a):

Tylko dziwny moment wymiany 

INDvsMIA INJURY UPDATE: Bam Adebayo got banged in the hip in the 1st half of tonight's game. He will not return and probably miss 6-8 weeks. 
 

 

·
380,9 tys.
Wyświetlenia

Najwyrazniej maja mniej rygorystyczne badania lekarskie niz w innych klubach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

no to pozamiatane

w sumie duzo wyzsza bo wowczas pick rockets nie zapowiadal sie tak dobrze 

wymiana Lamelo na Bama przy naszej konstrukcji rosteru chyba ok? Jeszcze Braun pozostał z tego :)

6 minut temu, ignazz napisał(a):

Tylko dziwny moment wymiany 

INDvsMIA INJURY UPDATE: Bam Adebayo got banged in the hip in the 1st half of tonight's game. He will not return and probably miss 6-8 weeks. 
 

 

·
380,9 tys.
Wyświetlenia

życie, RS to RS, my zawsze patrzymy na PO, a z którego tam miejsca awansujemy to się okaże 

 

15 minut temu, kuba2419 napisał(a):

Prosi to się świnia 😉

 

Widzę że idziesz allin xD

Minnesota idzie zawsze allin

 

18 minut temu, january napisał(a):

Proś dla samego przedstawiania rotacji centrów.

Bam Bamba.

jakoś sobie będziemy musieli radzić z Adebayo, skoro Omer i Duop budzili wasze wątpliwości, to liczę, że Bam chociaż odrobinę je rozwieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ozzy110 napisał(a):

Ja dopiero jutro spojrzę na arkusz i wymiany. Także jak przy chociaż jednej wymianie jest a duża ilość zawodników to reszta upada. Czyj jest obowiązek pilnować swoje deale? Dopóki nie skończy się czas opisów i głosów nie będzie żadnych aktualizacji.

Ludzie potwierdzają deale, ale te potwierdzenia są z d.. jak ma się nadwyżkę graczy - czego nasi GMowie wydają sie nie rozumieć.. Później idą kolejne deale, ale one są nieważne dopóki maruderzy nie zrobią wcześniej miejsca w rosterze zwalniając kogoś, żeby ten deal który potwierdzają faktycznie mógł wejść w życie.

Jasne, że czasami chwilę można zaczekać z tym zwolnieniem i klika minut nikogo nie zbawi - ale samo potwierdzenie wymiany jest nieważne jak nie możesz jej zrobić ze względu na nadmiar graczy.

Szczerze - to przydałoby się, żeby jakiś gamoń nie zdążył ze zwolnieniem - albo źle policzył i żeby to ludziom rozwaliło iles wymian, to może wtedy by się wszyscy nauczyli.

W zależności od hard capów, czy wysokości salary (np luxury tax) różne drużyny mogą przejmować % różne wysokości kontraktów - a tego sie nie da normalnie obliczyć jak nie wiadomo jaka jest kolejność wymian, bo przy ich dużej ilości zmienia się wysokość tego salary..

To są podstawowe informacje z naszego regulaminu o wymianach, a ludzie maja na to wywalone jajca..

@Szulim dajcie im jakiś deadline ze zwolnieniami graczy np dziś do północy, chyba że chce sie to Tobie wszystko później liczyć itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.