Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

piekny deal dla Heat.

choc w aktualnym momencie troche nie rozumiem @Szulim

przeciez twoim celem jest PO? a w między czasie wypadł na cały sezon Robinson. 

Kto będzie strzec obręczy?

Heat dalej jednak brakuje kogos kto będzie kończył pod obręczą. imo atuty paula i doncicia niewykorzystane

jestem człowiekiem który nie wycofuje się z gentelmans agreements ;) 

deal robiliśmy jeszcze zanim MRob miał pierwszą kontuzję, więc miało to super sens, żeby wypuścić MRoba do S5, teraz pewnie bym nie robił, ale nie jestem typem człowieka, który się wycofuje. 

Dlatego też sprowadziłem od razu Nicka jako kolejnego centra, który w zaawansowanych statystykach wychodzi na całkiem solidnego obrońcę, także nie będzie totalnie dziury pod koszem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Szulim napisał(a):

jestem człowiekiem który nie wycofuje się z gentelmans agreements ;) 

deal robiliśmy jeszcze zanim MRob miał pierwszą kontuzję, więc miało to super sens, żeby wypuścić MRoba do S5, teraz pewnie bym nie robił, ale nie jestem typem człowieka, który się wycofuje. 

Dlatego też sprowadziłem od razu Nicka jako kolejnego centra, który w zaawansowanych statystykach wychodzi na całkiem solidnego obrońcę, także nie będzie totalnie dziury pod koszem 

no coz nauczka na przyszlosc, żeby zastrzegać sobie skutek od kontuzji

imo powazna strata w sile twojego zespolu wg mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

no coz nauczka na przyszlosc, żeby zastrzegać sobie skutek od kontuzji

imo powazna strata w sile twojego zespolu wg mnie

true, choć nawet na początku kontuzja MRoba miała trwać 4-6tygodni, dopiero ostatnio poszło info, że to season ending.

Ogólnie - nadal oba deale stawiają mnie spokojnie w wyścigu do PO, a że i tak jeszcze to nie jest moment na walkę o jakieś topowe miejsca w finałach konferencji to timelinowo na kolejne sezony uważam, że teraz jestem bardzo dobrze ustawiony

dodatkowo wciąż posiadam niektóre 1sty, dużo młodzieży więc zawsze mogę zrobić jakiś większy trigger deal po gwiazdora gdy będzie to potrzebne

na razie, rozwój zespołu jest bardzo dobry i tfu tfu omijają mnie kontuzje nawet mimo tej jednej MRoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie!!!

W związku z tym, że z Wymianami zrobił się olbrzymi chaos, prośba o pilnowanie w miarę możliwości porządku w samym temacie Wymian. Już w poprzednim sezonie podczas okienek wdarły się przez to rzeczy, które nie powinny mieć miejsca jakby ktoś tego pilnował (kto wie, ten wie), zatem pilnujcie proszę porządku. W żadnym momencie podczas Wymian nie można przekraczać liczby 15 graczy na kontraktach oraz wysokości hard capu. 

Już samo wrzucanie Wymian na ileś czasu przed otwarciem okienka powoduje niepotrzebny bałagan. Zaczęło się od niepotrzebnie wiszącej wymiany Lakers - Thunder @bogans2 na początku grudnia, która została zmodyfikowane i niepotrzebnie wisi w temacie, a później od anulowanej wymiany Golden St. - Memphis.

@LAF robisz bardzo dużo wymian i jeszcze nawet nie sprawdzałem przy tym natłoku Twoich graczy, czy mieścisz się w każdym momencie w liczbie max 15 graczy - zatem oderwij się na chwilę jak możesz od planowanej 76489438784387784843 kolejnej wymiany w tym tyg. i policz w każdym momencie graczy, żeby nie było później nerwów z powodu anulowania komuś przez Twoje niedopatrzenie wymiany. 

@january Thunder nie moga przejąć Thybulle w TPA dopóki nie zwolnią slotu - gdyż mają 15 graczy na kontraktach - chyba że można równocześnie zrobić Deal 1 i Deal 2 - ale nie wydaje mi się (choć nie wiem.. @karpik ? ) bo tam jeszcze jest Charlotte w Waszej wymianie.

Ponadto @january deal Wisemana do Blazers cały czas nie wszedł w życie, bo @Ashigaru nadal nie zwolnił slotu, żeby go pozyskać.

Odnośnie pierwszego Multiwaya @LAF on też jeszcze nie wszedł w życie, gdyż @evitacre cały czas nie zrobił miejsca dla jednego dodatkowego gracz, którego pozyskuje. Widzę też, że @LAF też musi zrobić miejsce dla jednego gracza (pozyskuje 2 a oddaje 1).

To samo w wymianie poniżej San Antonio - Milwaukee @ignazz musi zrobić miejsce na jednego dodatkowego gracza..

Dalej mi się nie chce sprawdzać, ale tam już lecą wymiany z graczami, którzy w sumie jeszcze nie zostali regulaminowo pozyskani.

Panowie! Ogarnijcie ten syf, bo nawet nie wiadomo jaka tam jest kolejność wymian i kto faktycznie jakim rosterem liczbowo w momencie wymiany dysponuje. 

 

Ciekawość wzięła górę i @LAF nie zawiódł..

W kolejnym Multiwayu pozyskujesz 4 graczy, a oddajesz 2..

@karpik @Reikai @ozzy110 Panowie jako Radni prośba o ogarnięcie tego chaosu.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, bogans2 napisał(a):

@Alonzo przed wymiana mam 15 zawodnikow i po wymianie tez 15. wymiana 2 zawodnikow za dwoch

Przy wymianie 2 za 2 masz rację, ale tam idą dwie wymiany - jak napisał January, gdzie najpierw pozyskujesz Thybulle, a dopiero w drugiej oddajesz 2 graczy za 1 gracza. Możliwe, że tak można - jak to się dzieje równocześnie, ale to niech lepsi znawcy w przepisach ode mnie się wypowiedzą :) 

Oczywiście jeżeli tak można - to wybaczcie January i Bogans zamieszanie, ale jeżeli nie to po prostu jeszcze macie czas na skorygowanie. 

@bogans2 ja swojego czasu robiłem kombinacje wymian no nameów i miałem dead money żeby teoretycznie proste wymiany przeszły ;) 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Alonzo napisał(a):

Przy wymianie 2 za 2 masz rację, ale tam idą dwie wymiany - jak napisał January, gdzie najpierw pozyskujesz Thybulle, a dopiero w drugiej oddajesz 2 graczy za 1 gracza. Możliwe, że tak można - ja to się dzieje równocześnie, ale to niech lepsi znawcy w przepisach ode mnie się wypowiedzą :) 

Oczywiście jeżeli tak można - to wybaczcie Januar i Bogans zamieszanie, ale jeżeli nie to po prostu jeszcze macie czas na skorygowanie. 

wymiana okc-lal byla pierwsza i czarno na bialym pisze ze jest 2na2 wiec tutaj nie ma watpliwosci

no ale decydujcie, dostosuje sie

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, bogans2 napisał(a):

wymiana okc-lal byla pierwsza i czarno na bialym pisze ze jest 2na2 wiec tutaj nie ma watpliwosci

no ale decydujcie, dostosuje sie

Pamiętam, jak mi znalazłeś info z extension Gordona - za co naprawdę jestem wdzięczny :) (nawiasem mówiąc miał w święta pecha.. :( ), dlatego w wolnej chwili jak możesz obacz w CBA jak to wygląda, bo January wrzucił Wasz deal w takiej formie:

W dniu 22.12.2023 o 12:36, january napisał(a):

Deale Lakers:

 

Deal 1

Lakers-Thunder

LAL out: Thybulle
LAL in: 5,2 mln w TPE
OKC out: wykorzystane TPE 
OKC in: Thybulle

Deal 2

Lakers-Thunder-Hornets

LAL out: Batum, LAL '30 2nd, prawa do Jalena Slawsona
LAL in: Javonte Green*, Konchar, OKC '24 1st, WAS '24 2nd
OKC out: Javonte Green, Bol, OKC '24 1st
OKC in: Batum
CHA out: Konchar, WAS '24 2nd
CHA in: LAL '30 2nd, prawa do Jalena Slawsona, Bol

 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, january napisał(a):

Kolejność dealow z OKC jest obojętna dla mnie:)

I w Waszym przypadku to rozwiązuje problem, bo żeby deale przeszły, to najpierw musi iść Batum za te dwa kasztany, a dopiero później Thybulle. 👍

Zmień jak możesz kolejność Deali nr 1 i nr2. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LAF napisał(a):

*wiem, że ma no-trade, jak ktoś chce głosować nad tym, że Davis Bertans odrzuci przejście z Washington Wizards do Golden State Warriors to niech da znać

Trochę nieczytelna ta wymiana. Bertans ostatecznie trafia do Ciebie? 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LAF napisał(a):

No koniec końców idzie do mnie , ale przez GSW 

 

A co do przeprowadzki Bertansa, oczywiscie ze ma to sens. Z prostego powodu. Bertans otrzyma u mnie minuty po tym jak oddałem Mętu  w T2, w Wizards ich nie otrzyma.

Ale po co 32-latkowi z Łotwy minuty w tankerze kosztem przeprowadzki całej rodziny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.