Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

nic nie przyniesie, bo nie ma nazwisk, które zrobiłyby z Memphis realnego contandera. Z pogranicza all-stara jedynie Murray, przy czym nie jest nawet powiedziane, że do Ciebie przyjdzie. 

Także jak na moje to trade-request powinien pójść już w okienku lutowym, jeżeli w aktualnym nic się nie zmieni. Na lato nie ma co czekać, bo to zwykła strata czasu.

Celtics, Suns.

Wolves, Mavs, Lakers, Magic, Clippers.

Kandydaci z ofertami są.

Suns? Niby co mają Suns czego nie ma w Memphis? Dalej drugiego allstara tam brak o którym piszesz a też jakoś dużo tych assetow nie zostanie po ewentualnym transferze Giannisa 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, kuba2419 napisał(a):

Suns? Niby co mają Suns czego nie ma w Memphis? 

yyy 3 lepszych graczy w postaci Bane'a, JJ'a (obaj pogranicze all-star) i Murray'a? 

To jest support ktory tworzy contandera.

A do stworzenia paczki beda mieli:
- a.thompsona
- 5 pickow 1-rundowych
- swapy
- kisperta, agbaji
- 6 pickow 2-rundowych

 

imo twoim szczesciem jest to, ze ww. druzyny mogą stworzyć dobre paczki, wiec moga sie troche policytować. natomiast zwrotu na poziomie ktory dales i tak nie ma co sie spodziewac. 

24 minuty temu, Reikai napisał(a):

Murray zostaje z Victorem, chyba ze dostane oferte ktorej sie nie odrzuca. Ale na pewno na ten moment czeka supermax od Hawks.

ja bym nie dal murrayowi supermaxa

33 minuty temu, człowiek...morza napisał(a):

Celtics, Suns.

Wolves, Mavs, Lakers, Magic, Clippers.

Kandydaci z ofertami są.

OKC jeszcze maja 5 pickow, wagnera, simonsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Człowiek morza zrobi wszystko, by nie być jedynym GM w historii, któremu gracz złożył TR 🤭

Jak ten Eubanks to jedyne 'wzmocnienie' Wolves to zaraz tu szybciej Tatum od Giannisa złoży TR, bo drugiego z rzędu sezonu w bottom10 ligi i trzeciego bez wygranej serii w PO to Jayson nie zdzierży :)

Edytowane przez january
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

yyy 3 lepszych graczy w postaci Bane'a, JJ'a (obaj pogranicze all-star) i Murray'a? 

To jest support ktory tworzy contandera.

A do stworzenia paczki beda mieli:
- a.thompsona
- 5 pickow 1-rundowych
- swapy
- kisperta, agbaji
- 6 pickow 2-rundowych
 

Murray przepłacony na poziomie mojego MPJ a daje impact na poziomie Bogdana.

Co do Bane czy JJ, to jeden z nim musiał by iść w paczce do tego te picki to wszystkie PHX były by wtedy bardzo dalekie i średnio atrakcyjne😉 sam to przerabiam przy negocjacjach 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał(a):

tak tak Jasiu tak tak :D 

 

Zupełnie szczerze - z wielką ciekawością czekam na te zapowiadane wielkie ruchy Wolves :) Myślałem, że jakiś multiway na 22 teamy zrobisz, a tu jakiś Eubanks, także chyba mnie nie rozczarujesz takim małym deszczykiem z wielkiej chmury:) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał(a):

Zupełnie szczerze - z wielką ciekawością czekam na te zapowiadane wielkie ruchy Wolves :) Myślałem, że jakiś multiway na 22 teamy zrobisz, a tu jakiś Eubanks, także chyba mnie nie rozczarujesz takim małym deszczykiem z wielkiej chmury:) ?

zgadzam się w zupełności, wymiana była zupełnie inna i dużo szersza- taka która robiłaby z nas pewnie faworyta do tytułu, niestety / na szczęście Kuba pokazał że honoru zarzucić mu nie można, stąd center który w zamyśle miał być naszym 3min do gry na kilka minut na mecz, teraz jest póki co jedynym wzmocnieniem - trochę lipa i się z tym wykłócać nie będę, niemniej pisanie o jakimś bottom5 ligi jest nieprzyzwoite :P dalej jesteśmy w top6 całej ligi na pewno, więc zachowajmy oboje umiar w ten świąteczny czas a skoro już na nowo jesteśmy odblokowani to można chyba powrócić do złotych czasów naszej wirtualnej przyjaźni i pokazać kapiszonom jak wspomniany Kuba, jak się gra w beGM :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

zgadzam się w zupełności, wymiana była zupełnie inna i dużo szersza- taka która robiłaby z nas pewnie faworyta do tytułu, niestety / na szczęście Kuba pokazał że honoru zarzucić mu nie można, stąd center który w zamyśle miał być naszym 3min do gry na kilka minut na mecz, teraz jest póki co jedynym wzmocnieniem - trochę lipa i się z tym wykłócać nie będę, niemniej pisanie o jakimś bottom5 ligi jest nieprzyzwoite :P dalej jesteśmy w top6 całej ligi na pewno, więc zachowajmy oboje umiar w ten świąteczny czas a skoro już na nowo jesteśmy odblokowani to można chyba powrócić do złotych czasów naszej wirtualnej przyjaźni i pokazać kapiszonom jak wspomniany Kuba, jak się gra w beGM :D 

Ciężko powiedzieć, masz oczywiste podwaliny na contendera, ale bez choćby niezłego centra to zdecydowanie w  top6 Cię nie widzę w lidze, także oby to nie był koniec ruchów.

A jak chodzi o sam bilans po 1T, to tak mi wychodzi, że z między innymi wspomnianym GMem Grizzlies (plus mającymi podobne problemy co Wolves z INJ Clipps i Thunder) powalczysz o 6 seed, ale zachodu i bliżej Ci bilansem do bottom10, niż top5 ligi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

zgadzam się w zupełności, wymiana była zupełnie inna i dużo szersza- taka która robiłaby z nas pewnie faworyta do tytułu, niestety / na szczęście Kuba pokazał że honoru zarzucić mu nie można, stąd center który w zamyśle miał być naszym 3min do gry na kilka minut na mecz, teraz jest póki co jedynym wzmocnieniem - trochę lipa i się z tym wykłócać nie będę, niemniej pisanie o jakimś bottom5 ligi jest nieprzyzwoite :P dalej jesteśmy w top6 całej ligi na pewno, więc zachowajmy oboje umiar w ten świąteczny czas a skoro już na nowo jesteśmy odblokowani to można chyba powrócić do złotych czasów naszej wirtualnej przyjaźni i pokazać kapiszonom jak wspomniany Kuba, jak się gra w beGM :D 

Powtórzę to jeszcze raz. Bardzo mi przykro że popsułem Tobie tego multiwaya :(

Mea cupla!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał(a):

Ciężko powiedzieć, masz oczywiste podwaliny na contendera, ale bez choćby niezłego centra to zdecydowanie w  top6 Cię nie widzę w lidze, także oby to nie był koniec ruchów.

A jak chodzi o sam bilans po 1T, to tak mi wychodzi, że z między innymi wspomnianym GMem Grizzlies (plus mającymi podobne problemy co Wolves z INJ Clipps i Thunder) powalczysz o 6 seed, ale zachodu i bliżej Ci bilansem do bottom10, niż top5 ligi :) 

Cenilem Clippers przed sezonem, ale po tym do czego prowadzi RL Pistons Cade, kontuzji Garlanda, fatalnemu po niezlym poczatku sezonu Washingtonem, slabszym niz ostatnie 2 lata Looneyem- ciezko ich miec w top6. Ja osobiscie wyzej mam np Pelicans

Nuggets Mavs Lakers Wolves Pewniaczki do top4, ale potem juz zaczynaja sie schody, ale ciezko mi tam za nimi Clippers wcisnac.

Jest Shai, Giannis, Pels. Sa lepsze druzyny Z lepsza forma imo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reikai napisał(a):

Ja osobiscie wyzej mam np Pelicans

Ja też. Mam Pels i Jazz na 4-5 miejscu.

1-3 Lakers, Nuggets, Mavs (z tym, że Mavs wyraźnie na 3 miejscu tu bez rzutu i z Zionem i Youngiem w obronie)
4-5 Pels, Jazz
6-9 Grizz, Wolves, Thunder, Clipps 
10-13 Suns, Warriors, Rockets, Kings
14-15 Spurs, Blazers

Ale może opisy mnie jeszcze oświecą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo to bedzie cos w stylu 

1-4 Mavs Nuggets Lakers Wolves - Brak centra to tragedia I Wolves beda odstawac od top3 troche I beda blizej 2 tieru

5 6 7 Pels OKC Memphis

8 9  Jazz Suns - Jazz jednak za malo firepower, Suns mam wyzej od Warriors, Rockets czy Clippers

 10 11 12 14 15 Clippers Rockets Blazers Warriors Kings Spurs - tu juz zadecyduja detale imo

Moooze Clippers Tier wyzej, ale jednak nie mam o co oprzec tego.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał(a):

Ja też. Mam Pels i Jazz na 4-5 miejscu.

1-3 Lakers, Nuggets, Mavs (z tym, że Mavs wyraźnie na 3 miejscu tu bez rzutu i z Zionem i Youngiem w obronie)
4-5 Pels, Jazz
6-9 Grizz, Wolves, Thunder, Clipps 
10-13 Suns, Warriors, Rockets, Kings
14-15 Spurs, Blazers

Ale może opisy mnie jeszcze oświecą:)

 

Godzinę temu, Reikai napisał(a):

Imo to bedzie cos w stylu 

1-4 Mavs Nuggets Lakers Wolves - Brak centra to tragedia I Wolves beda odstawac od top3 troche I beda blizej 2 tieru

5 6 7 Pels OKC Memphis

8 9  Jazz Suns - Jazz jednak za malo firepower, Suns mam wyzej od Warriors, Rockets czy Clippers

 10 11 12 14 15 Clippers Rockets Blazers Warriors Kings Spurs - tu juz zadecyduja detale imo

Moooze Clippers Tier wyzej, ale jednak nie mam o co oprzec tego.

Rl Wolves robią najlepszy bilans w NBA, dzięki najlepszej obronie, a ja tu widzę begm Sacramento z Gobertem na 13 miejscu w konferencji? No nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał(a):

 

Rl Wolves robią najlepszy bilans w NBA, dzięki najlepszej obronie, a ja tu widzę begm Sacramento z Gobertem na 13 miejscu w konferencji? No nieźle.

Mam problem z Kings tak daleko

Ale kogo dasz nad nim? Jednak atak oparty na Schroederze I Derozanie to co innego niz Edwards I Towns.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

Mam problem z Kings tak daleko

Ale kogo dasz nad nim? Jednak atak oparty na Schroederze I Derozanie to co innego niz Edwards I Towns.

No ja wolę derozana niż townsa ( zresztą ten pierwszy rzuca ciut więcej punktów). Schroeder robi career high w asystach, a na eurobaskecie miał okazję rywalizować z Edwardsem.

Wiec jeżeli piszesz że jakbym miał Edwardsa zamiast schroedera to powinienem mieć 22-6 bilans, to ja nie do końca rozumiem te tiery. Kings to jest 2 tier na zachodzie w tej chwili z Gobertem w takiej formie, k****, wolves mają pace na 65 wygranych w sezonie ze zdecydowanie najlepsza obrona w lidze.

Jakbym miał gościa który w rl NBA robi 35ppg i robi 22-6 bilans i jego team ma najlepszy orating w lidze to nikt by mnie nie wrzucił na 13 miejsce. Ale że mam gościa który robi najlepsza obronę w lidze to się tego nie docenia tak jakby obrona nie była tak samo ważna jak atak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, fluber napisał(a):

Rl Wolves robią najlepszy bilans w NBA, dzięki najlepszej obronie, a ja tu widzę begm Sacramento z Gobertem na 13 miejscu w konferencji? No nieźle.

*tier 10-13. I oczywiście poczekam na opisy ekip, zawsze byłem i jestem otwarty przy głosowaniach na argumenty. Niemniej przy całym docenieniu tegorocznej D Goberta to poziom poszczególnych graczy/konstrukcja rosteru rl Wolves jest zupełnie inna po obu stronach parkietu wokół Goberta [można porównać Edwards vs DeRozan, Towns vs Barnes, Conley vs Schroeder, McDaniels vs Powell i ławka vs ławka) . Bardzo źle wygląda ławka frountcourtu Kings, ogólna głębia, ilość graczy dobrze grających bez piłki w ofensywie, ilość dobrych defensorów. I firepower naprawdę też nie urywa. A, że sezon taki, iż na zachodzie 13 ekip się budowało na PO to ten tier miejsc 10-13 wygląda zupełnie inaczej pod kątem poziomu/bilansu niż potrafił kiedyś wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.