Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Też mnie ciekawią te staty na Hielda.

Wg mnie trzeci najlepszy gracz Pacers i w poprzednim sezonie też wyglądał mocno.

On robi w tym sezonie 13/3/3, jakie to jest mocno? 

Taki Nesmith robi praktycznie tyle samo tyle ze na lepszej efektywności ( a to nie shooter),  a do tego trzy razy lepiej broni. 
 

hali, Turner, Nesmith a potem długo długo nic jak dla mnie. Brown. Potem dopiero hield. Ale ja serio nie mam teraz za bardzo czasu wiec poki co ucinam wątek. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, człowiek...morza napisał(a): 

na c*** bucks ladowanie sie w roziera xd

 

Jordan Poole był niedostępny 😞

1 godzinę temu, Reikai napisał(a):

Bucks bardzo fajne ruchy, no ten rozier troche to psuje ale odkad Giannisa nie ma w Bucks to @evitacre robi swietna robote.

Thx!

wiem ze nie jest jakiś super duper, 23-4-7 robi na 46% z gry, a nie wiem co z Fultzim będzie. Jak Fultz wróci to Rozier w roli takiego Clarcsona będzie ok  raczej. 

1 godzinę temu, człowiek...morza napisał(a):

 potwierdzi, ze moglem miec janisa.

Mogłeś mogłeś, a teraz będzie kończył karierę u Kuby! :)  @kuba2419

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Reikai napisał(a):

@ignazz czemu przy mlodym zespole odpusciles Christiego? Totalnie nie czaje.

No nie da się pozyskać Keldona za gracza gorszego na fatalnym kontrakcie bez dołożenia assetow. Nie chciałem dawać picku to oddałem Maxa. Tym samym rozstałem się i z Collinsem i Rozierem No i jakiś koszt tego musiał być. Wycofałem się z graczy którzy maja wysokie kontrakty łącznie 120.000.000$. Mogę żyć bez gracza lakers. 

A ze mam cały zestaw młodych to jeden mniej nie robi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał(a):

No nie da się pozyskać Keldona za gracza gorszego na fatalnym kontrakcie bez dołożenia assetow. Nie chciałem dawać picku to oddałem Maxa. Tym samym rozstałem się i z Collinsem i Rozierem No i jakiś koszt tego musiał być. Wycofałem się z graczy którzy maja wysokie kontrakty łącznie 120.000.000$. Mogę żyć bez gracza lakers. 

A ze mam cały zestaw młodych to jeden mniej nie robi. 

Po prostu imo wybrales zlego mlodego gracza do oddania, ale to czas pokaze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, evitacre napisał(a):

Jordan Poole był niedostępny 😞

Thx!

wiem ze nie jest jakiś super duper, 23-4-7 robi na 46% z gry, a nie wiem co z Fultzim będzie. Jak Fultz wróci to Rozier w roli takiego Clarcsona będzie ok  raczej. 

Mogłeś mogłeś, a teraz będzie kończył karierę u Kuby! :)  @kuba2419

Tez myśle ze jakby taki Rozier grał w lepszym zespole z ławki to nagle na tle rezerw każdy by się nim może zachwycał. On ma za dużo role w słabym zespole. Coś jak kiedyś Wiggins 

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

Po prostu imo wybrales zlego mlodego gracza do oddania, ale to czas pokaze 

Możliwe ale takie były reguły gry. Pozyskując najlepszego gracza w wymianie musisz mieć koszty. 

A wykreowałem dodatkowo potężne oszczędności finansowe. 

W sam raz aby za rok się wzmocnić i nie dawać mocnego swapu lakers w drafcie 25. 

Uciekłem z dwóch bardzo nielubianych graczy którzy na forum są przedmiotem drwin i wyzwisk gdzie głupek to najdelikatniejsze określenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LAF napisał(a):

Mają też Sharpe oraz dużo prospektów więc raczej nie za wysoki. Owszem ciężko jest przewidzieć bo gdy ktoś przed ostatnim RS stwierdziłby , że pick @Qcin_69 będzie 6 ? No właśnie dlatego nie można orzec ani w jedną ani w drugą stronę. Sa pewne przesłanki , ale wiadomo jak to bywa. 
 

Umknęło Ci, że za trzy oddał prawie połowę mniej rzutów. 

No i co z tego? Wg mnie to chyba dobrze ze nie oddaje tyle głupich ( czy tam niecelnych) rzutów co Hield. Ty mówiłeś o jakims dużym Volume hielda a on rzuca na najniższym Volume w karierze (10,8FGA) nie poprawiając przy tym nawet skuteczności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atlanta bierze centra pod kosz, coby chronic to kruche cialo Victora. Przypomne, ze wiekszosc trymetsru opuscil starter WCJ. Przyszloroczne 8 mln nie bedzie wadzilo, skoro w payrollu na przyszly rok jest takze Tj Warren. Finanse w Hawks nie maja sie zle, takze dostajemy niezlego w tym sezonie backup C za goscia, który nie gra w NBA, a do tego wpada 2nd Memphis z zapowiadajacego sie na niezly draft 26.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kuba2419 napisał(a):

Widzę że te 2ndy Memphis są na propsie 😉😅

Do tego czasu Giannis zlozy trade request wiec pewnie ze na propsie. 
Powiedz może jak tam atmosfera w druzynie bo tym jak pięciu graczy usłyszało ze lecą do innego klubu i gdy już spakowali walizki dowiedzieli się ze lavine jednak nie przeszedł testów medycznych? :)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Do tego czasu Giannis zlozy trade request wiec pewnie ze na propsie. 
Powiedz może jak tam atmosfera w druzynie bo tym jak pięciu graczy usłyszało ze lecą do innego klubu i gdy już spakowali walizki dowiedzieli się ze lavine jednak nie przeszedł testów medycznych? :)

Spoko, chłopaki są profesjonalistami i wiedza na czym ten biznes polega 😉

Co do TR Giannisa to zobaczymy co przyniesie kolejny offseason😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, kuba2419 napisał(a):

Spoko, chłopaki są profesjonalistami i wiedza na czym ten biznes polega 😉

Co do TR Giannisa to zobaczymy co przyniesie kolejny offseason😉

nic nie przyniesie, bo nie ma nazwisk, które zrobiłyby z Memphis realnego contandera. Z pogranicza all-stara jedynie Murray, przy czym nie jest nawet powiedziane, że do Ciebie przyjdzie. 

Także jak na moje to trade-request powinien pójść już w okienku lutowym, jeżeli w aktualnym nic się nie zmieni. Na lato nie ma co czekać, bo to zwykła strata czasu.

Celtics, Suns.

Wolves, Mavs, Lakers, Magic, Clippers.

Kandydaci z ofertami są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

nic nie przyniesie, bo nie ma nazwisk, które zrobiłyby z Memphis realnego contandera. Z pogranicza all-stara jedynie Murray, przy czym nie jest nawet powiedziane, że do Ciebie przyjdzie. 

Także jak na moje to trade-request powinien pójść już w okienku lutowym, jeżeli w aktualnym nic się nie zmieni. Na lato nie ma co czekać, bo to zwykła strata czasu.

Celtics, Suns.

Wolves, Mavs, Lakers, Magic, Clippers.

Kandydaci z ofertami są.

Murray zostaje z Victorem, chyba ze dostane oferte ktorej sie nie odrzuca. Ale na pewno na ten moment czeka supermax od Hawks.

Trade request jest mozliwy dopiero rok po wymianie, takze lato.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.