Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

 

Swoją drogą jak się czujesz jak wykluczony z śmietanki gry? Od lat robisz za marne tło.

no kiepsko sie czuje, co tu kryc. 

ruchy w teorii dobre, natomiast los nie sprzyja. najpierw simmons. teraz poole. 

pozostaje byc cierpliwym, prime moich dwoch glownych graczy zaczyna sie za 5 lat

 

7 minut temu, Reikai napisał(a):

Bucks bardzo fajne ruchy, no ten rozier troche to psuje ale odkad Giannisa nie ma w Bucks to @evitacre robi swietna robote.

no dlatego nie wiem czemu to spierodlil tym rozierem xd

9 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

 

Swoją drogą jak się czujesz jak wykluczony z śmietanki gry? Od lat robisz za marne tło.

choc w grze moglem byc :)

@evitacre potwierdzi, ze moglem miec janisa.

a i assety na jakies dodatkowe wzmocnienia by pozostaly. i bylaby na pewno lepsza sytuacja niz kuby.

natomiast uznalem, ze tak czy inaczej to za malo, zeby zbudowac realnie liczacy sie w walce o tytul team. wiec imo bez sensu.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew opinii krzykaczy Rozier gra solidny sezon. 
Wiem ze jest u nas pewna moda na wyśmiewanie graczy których się nie ogląda ale spójrzcie łaskawszym okiem na obecny sezon. 
23,2/3,7/7,2 oraz znacząco na tle kariery poprawiona efektywność tyle ile oczywiście może grając w słabej ekipie. 
46,5%FG na tle kariery 41 oraz 87,5%FT daje EF 53,5 cztery punkty lepiej niż kariera. 
 

tu musicie zauważyć poprawę 

a gracz pozyskany za darmo. Nie rozdaje się często 23 punkty na mecz i 7 asyst 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał(a):

Wbrew opinii krzykaczy Rozier gra solidny sezon. 
Wiem ze jest u nas pewna moda na wyśmiewanie graczy których się nie ogląda ale spójrzcie łaskawszym okiem na obecny sezon. 
23,2/3,7/7,2 oraz znacząco na tle kariery poprawiona efektywność tyle ile oczywiście może grając w słabej ekipie. 
46,5%FG na tle kariery 41 oraz 87,5%FT daje EF 53,5 cztery punkty lepiej niż kariera. 
 

tu musicie zauważyć poprawę 

a gracz pozyskany za darmo. Nie rozdaje się często 23 punkty na mecz i 7 asyst 

Akurat mi nikt nie zarzuci nie ogladanie Hornets, bo ogladam ich 2 sezon. Rozier jest spoko. O ile nie musi podejmowac decyzji.

Jesli chodzi o scoring, to bez zarzutu. Z tym, ze jest zwyczajnie k**** glupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pablo81 dobry deal, hield to jest przetragiczny w tym sezonie, dobrze ze to mówiłem już wcześniej na forum, nie będziesz mógł mi zarzucić ze to pisze dlatego ze cie nie lubie. Już lepiej mieć serio Keldona z tankera w realu. Gdy hield bedzie robił choke w play-in, Keldona ewentualnego choke nie bedzie można zobaczyć. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Reikai napisał(a):

Akurat mi nikt nie zarzuci nie ogladanie Hornets, bo ogladam ich 2 sezon. Rozier jest spoko. O ile nie musi podejmowac decyzji.

Jesli chodzi o scoring, to bez zarzutu. Z tym, ze jest zwyczajnie k**** glupi.

to w sumie pasuje do bucks. bo tam nikt poza williamsem i wadem nie ogarnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

@Pablo81 dobry deal, hield to jest przetragiczny w tym sezonie, dobrze ze to mówiłem już wcześniej na forum, nie będziesz mógł mi zarzucić ze to pisze dlatego ze cie nie lubie. Już lepiej mieć serio Keldona z tankera w realu. Gdy hield bedzie robił choke w play-in, Keldona ewentualnego choke nie bedzie można zobaczyć.

 

Daj proszę staty o jego przetragicznosci :)

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, LAF napisał(a):

Oglądałem mecz z Memphis. Wiem, że nie ma co wysuwać daleko idących wniosków po jednym meczu , ale H i e l d gra na dużym volume i jest druga opcja w ataku. Fakt czasami biegnie i cyk rzuca za trzy w kontrze zamiast wejść pod kosz , ale tacy zawodnicy jak są hot potrafią przechylić szalę na korzyść zespołu.
 

Do tego tutaj jest raczej nie jest druga opcja w ataku więc będzie efektywniejszy. TS ma na poziome Desmonda so ? 

Wszystko inne robi absolutnie c***owo a w ważnych meczacg nawet nie rzuca bo jest pozda i się boi. Zobacz staty z półfinału i finału IST. 
oglądam każdy mecz pacers wiec mysle ze tu akurat wiem co mowie. 

@Pablo81 nie ma potrzeby skoro u ciebie bedzie grał od drugiego trymestru. Jak się nie poprawi to na pewno bedzie dalej miał jechane.  W cztery miechy zrobiłeś z Derozana na super kontrakcie hielda, ale juz mi się nie chce nad tym rozwodzić, idą święta, raz ze nie mam czasu a dwa ze chce być miły.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, człowiek...morza napisał(a):

niemniej slabo wyglada pozbycie sie vucevicia tuz po podpisie

Dobrze, że ktoś o tym powiedział. Latem namawiasz na podpis dość cenionego weterana, a przy pierwszej lepszej okazji go oddajesz w sumie za byle co. 

Wiem, że nowy GM, ale gdzie realizm? Suns byliby spaleni na FA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał(a):

Dobrze, że ktoś o tym powiedział. Latem namawiasz na podpis dość cenionego weterana, a przy pierwszej lepszej okazji go oddajesz w sumie za byle co. 

Wiem, że nowy GM, ale gdzie realizm? Suns byliby spaleni na FA. 

temat rzeka u nas. za duzo takich ruchow by wyciagnac konsekwencji

@january ruch z thybulle czy monkiem to juz na palcach dwoch rak nie zliczysz, gdzie sciaga grajka za c***owy hajs po czym go oddaje za pick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

Wszystko inne robi absolutnie c***owo a w ważnych meczacg nawet nie rzuca bo jest pozda i się boi. Zobacz staty z półfinału i finału IST. 
oglądam każdy mecz pacers wiec mysle ze tu akurat wiem co mowie. 

@Pablo81 nie ma potrzeby skoro u ciebie bedzie grał od drugiego trymestru. Jak się nie poprawi to na pewno bedzie dalej miał jechane. 

Jak mozesz, to serio daj staty z RS. Plusem Hielda jest, że spada, więc nie będę się o niego zabijał. Ale chętnie poczytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał(a):

Nie teraz, nie mam czasu ale zrobiłeś w cztery miesiace z Derozana na super kontrakcie Buddy Hielda….

Gdzieś tam jest jeszcze Rui i pick. 

Jak kiedyś dasz staty, to rozmowa wyjdzie z etapu osobistych niechęci do gracza.

Poza tym DDR spada, Buddy też, więc zobaczymy, czy Demar nie dostanie jakiejś złej umowy w swoim wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Gdzieś tam jest jeszcze Rui i pick. 

Jak kiedyś dasz staty, to rozmowa wyjdzie z etapu osobistych niechęci do gracza.

Poza tym DDR spada, Buddy też, więc zobaczymy, czy Demar nie dostanie jakiejś złej umowy w swoim wieku.

Oddales tez pick 1st unprotected Wizards xD 

a Wizards nie maja franchise playera na ten moment i nie wiadomo co to bedzie za pick. Mega przepłaciłeś za tego hielda moim zdaniem. Keldon jest lepszym zawodnikiem.  Nawet trójek trafia niewiele mniej a ma inne atuty względem Hielda

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał(a):

Oddales tez pick 1st unprotected Wizards xD 

a Wizards nie maja franchise playera na ten moment i nie wiadomo co to bedzie za pick. Mega przepłaciłeś za tego hielda moim zdaniem. Keldon jest lepszym zawodnikiem. 

Keldon za Rui + Hield. Nie za Hielda.

Poza tym jest też następna część wymian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.