Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

no to zjebałeś stary, to były normalne pytania, a handlowanie graczami których się nie ma czasami kończy się źle, można popsuć deala wieku ekipom 

a nie czekaj, dokładnie tak się stało, najlepsze jest to, że Qcin mówi teraz o honorze

to o Bogdanie to świadomie napisałeś czy rzeczywiście jego 17ppg w drużynie z najdłuższym lose streakiem uważasz za coś szczególnego? sam pisałeś po info o kontuzji "decyzja należy do Kuby"

 

Nie ja uwazam, cytuje tylko argumentacje GM Memphis. Postanowil postawic jednak na Bogdana, a do tego kontuzja Zacha go odstraszyla. 

I Bogdan gra w RL Hawks, wiec nie wiem ocb z tym streakiem.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

Nie ja uwazam, cytuje tylko argumentacje GM Memphis. Postanowil postawic na Bogdana, a do tego kontuzja Zacha go odstraszyla. W tej kolejnosci.

I Bogdan gra w RL Hawks, wiec nie wiem ocb z tym streakiem.

faktycznie pojebałem Bogdanoviciów 

jeśli Kuba napisał Tobie, że postanowił postawić na niego to zwracam honor, w tym aspekcie, nie wynikało to jednoznacznie z Twojego wpisu

natomiast argument o tym, że nie chciałeś słuchać pretensji o nieposiadanych graczach, potraktuj jako nauczkę na przyszłość i piszę to zupełnie szczerze, nie słuchaj Qcina bo mnóstwo dealów upadło w ten sposób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

wystarczyło napisać, że dealu nie ma, a potem wrzucać graczy na trade block, to chyba jest logiczne, że takie rzeczy się ogłasza, a nie, że trzeba się dopytywać, jak trzeba było wrzucić deal, to jakoś długo przed okienkiem się udało, a tu o jedno zdanie ciężko?

Wystarczyło napisać, że nie zwalniasz Coopera, to jest chyba logiczne, że takie rzeczy się ogłasza, a nie, że trzeba się dopytywać, o jedne zdanie ciężko?

 

11 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

 

 

11 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

jeśli deal pada 3 tygodnie po ogłoszeniu, to wypada o tym napisać, nie musisz mnie atakować jakimiś dziwnymi tekstami, ale ja masz taką potrzebę, to w sumie nic z tym nie zrobię, równie dobrze Kuba mógł wrzucić w ofertę 2nda z dealu, to nie ma znaczenia

wystarczyło napisać, że rzeczywiście info miała zaraz być, a lepiej mnie obrażać przez 4 posty

jeśli zmieniasz zdanie 3 tygodnie po ogłoszeniu, to wypada o tym napisać, nie musisz mnie atakować jakimiś dziwnymi tekstami, ale ja masz taką potrzebę, to w sumie nic z tym nie zrobię,

 

Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać, bez urazy 😉

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Reikai napisał(a):

To znaczy ja glownie mialem dosc odpowiadania na pytania ''a czemu oferujesz mi X, skoro nie masz go w skladzie?'', odpowiadalem chyba ze 4x na to samo pytanie, co juz przelao czare goryczy. Zwlaszcza, ze chwile wczesniej wrzucono deal OKC - Lakers, w wakacje CM wrzucal deal pomimo braku okienka, wiec uznalem to za martwy przepis.

A, ze Lavine sie polamal a Kuba zmienil zdanie(lub mial pretekst do zmiany zdania przez kontuzje + niezlego Bogdana), to juz inna kwestia. Nie wiem, czy by zmienil zdanie jakby byl zdrowy, moze tak, moze nie. Tak czy siak, peszek.

Gentleman agreement jest jedną z najważniejszych zasad w tej grze. Jak dochodzi do uścisku ręki, to obie strony zgadzają się na wymianę licząc się z pozytywnymi/negatywnymi konsekwencjami dotyczącymi graczy, czy wartości oddawanych picków. Rozumiem, że u większości GMów potrzeba ciągłego handlowania, wymieniania graczy jest na poziomie szału shoppingu w galeriach handlowych naszych kobiet, ale opamiętajcie się w tym trochę, bo później wychodzi coś takiego, że rozwalacie jeszcze deale innym (nie piszę tu o sobie, bo Orlando żadnej wymiany nie planuje).

Plusem tej całej sytuacji jest to, że może przestaniecie z d.. wrzucać wymiany, których jeszcze nie ma oraz przestaniecie bezmyślnie handlować graczami, których jeszcze oficjalnie nie pozyskaliście. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Alonzo napisał(a):

 

Plusem tej całej sytuacji jest to, że może przestaniecie z d.. wrzucać wymiany, których jeszcze nie ma oraz przestaniecie bezmyślnie handlować graczami, których jeszcze oficjalnie nie pozyskaliście. 

 Z tym, ze nie zostala wrzucona wymiana ktorej nie bylo, tylko taka ktora zostala przyklepana. Z gwiazdka, ze jak Lavine czy ktos inny zerwie ACL np, to wymiany nie ma. Raczej oczywista sprawa.

ACL nikt nie zerwal, Lavine mial wrocic na poczatku T2, ale w miedzyczasie Bogdan zagral kilka fajnych meczow, a Kuba zmienil zdanie.

Nauczke na pewno wyciagne z tego, chcialem dla wygody poinformowac kogo mam multi team deal do wymiany, bo mialem dosc duzy spam na skrzynce w tym czasie, a  wyszlo jak wyszlo.

Nawet nie tyle jesli chodzi o ogloszenie dealu, a samo klepanie dealow miesiac przed okienkiem. Jak widac, wiele moze sie wydarzyc w tym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, RonnieArtestics napisał(a):

Przecież lavine według doniesień ma wrocic zaraz po I trymestrze xD 

wiadomo o co chodzi, ktoś został zjechany za deal i się wycofuje, mówiłem Reikaiowi żeby nie wrzucał tego dealu na forum 😛

Nie przypominam sobie abym był jakoś mocno jechany za ten deal jak został wyrzucony, notabene nawet nie wiedziałem że będzie.

Na początku kontuzja była jedynie tygodniowa a później przerodziło się to w kontuzje stopy na kilka kolejnych tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtf ten trade dla suns

w sensie nie jest moze jakis zly, ale pytanie czy tu przyjdzie center

choc najlepsze co moga robic to czekac na pojawienie sie janisa na rynku, bo ze sie pojawi to rzecz oczywista

niemniej slabo wyglada pozbycie sie vucevicia tuz po podpisie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale glupia wymiana dla Suns :)

swietny ruch Hornets, @LAF wygral ta wymiane. Brawo.

28 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

Wtf ten trade dla suns

w sensie nie jest moze jakis zly, ale pytanie czy tu przyjdzie center

choc najlepsze co moga robic to czekac na pojawienie sie janisa na rynku, bo ze sie pojawi to rzecz oczywista

niemniej slabo wyglada pozbycie sie vucevicia tuz po podpisie

To jest bardzo zla wymiana dla Suns. Wymieniono przyzwoitego Vucka za niegrywalne 25 mln.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Reikai napisał(a):

Ale glupia wymiana dla Suns :)

swietny ruch Hornets, @LAF wygral ta wymiane. Brawo.

To jest bardzo zla wymiana dla Suns. Wymieniono przyzwoitego Vucka za niegrywalne 25 mln.

dla mnie kolejny pick z perspektywy suns to git asset, jezel:

a) zbierają się po SS, czyli wspomniany Janis - mają 5 pickow 1-rundowych do oddania, ausara, do tego 2-rundowce. 

b) rzucą 2 picki po jakiegos mlodego centra, np. po kesslera.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał(a):

dla mnie kolejny pick z perspektywy suns to git asset, jezel:

a) zbierają się po SS, czyli wspomniany Janis - mają 5 pickow 1-rundowych do oddania, ausara, do tego 2-rundowce. 

b) rzucą 2 picki po jakiegos mlodego centra, np. po kesslera.

 

Najbliższy SS dostępny to zapewne Jamal Murray dopiero będzie😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kuba2419 napisał(a):

Najbliższy SS dostępny to zapewne Jamal Murray dopiero będzie😉

nie masz najmniejszych szans zbudowac cos wokol janisa. 

niewystarczajaca liczba assetow.

dlatego najpozniej w lato janis leci, bo nie bedzie calej kariery marnowal na 1 runde (a tak bylo juz w bucks)

zrobiles nieprzemyslany ruch. ruszyles all-in bez podwalin. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

nie masz najmniejszych szans zbudowac cos wokol janisa. 

niewystarczajaca liczba assetow.

dlatego najpozniej w lato janis leci, bo nie bedzie calej kariery marnowal na 1 runde (a tak bylo juz w bucks)

zrobiles nieprzemyslany ruch. ruszyles all-in bez podwalin. 

Memphis to nie NYK aby Giannis musiał się martwić o 1rd...😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

dlatego najpozniej w lato janis leci, bo nie bedzie calej kariery marnowal na 1 runde (a tak bylo juz w bucks)

Chciałbym przypomnieć, że Giannis grał w finałach z Bucks za kadencji @SlaKB zanim ten stał się jeszcze superstarem.

Także skończ z tą kłamliwą propagandą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas wycofania się z nieudanego eksperymentu jakim było zainwestowanie połowy salary w pare John Collins & Terry Rozier. 
Oni w odpowiednich okolicznościach mogą stać się bardzo wartościowymi graczami jednak kolejny raz stawiam na młodość stad wymiana tych graczy na Keldona Johnsona i uwolnienie w lato salary.  

Keldon ma 24 lata i jeszcze bardziej obniża średnia wieku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Chciałbym przypomnieć, że Giannis grał w finałach z Bucks za kadencji @SlaKB zanim ten stał się jeszcze superstarem.

Także skończ z tą kłamliwą propagandą :)

no zajebista kariera top3 grajka na przestrzeni ostatnich 5 lat

 

imo ten deal dla memphis byl bez sensu.

pdoobnie zrobili kiedys kings z davisem, miesiac pozniej - slusznie - go oddali. 

13 minut temu, evitacre napisał(a):

Potwierdzam swoją część 

 

Wymiana:

Bucks in: Terry Rozier

San Antonio in: Hayes + Seth + Kleber 

@ignazz

na c*** bucks ladowanie sie w roziera xd

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał(a):

no zajebista kariera top3 grajka na przestrzeni ostatnich 5 lat

 

imo ten deal dla memphis byl bez sensu.

pdoobnie zrobili kiedys kings z davisem, miesiac pozniej - slusznie - go oddali. 

Biedny Kuba.

Od początku mówiłem, że będzie przechodził to samo co ja i Shevcu :)

Swoją drogą jak się czujesz jak wykluczony z śmietanki gry? Od lat robisz za marne tło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.