Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

może i tak, ale chyba powinieneś wyciągnąć ciut więcej za gracza pokroju Powella, @fluber się zbroi pod pick Knicks i znowu udaje mu się to robić minimalnym kosztem

Ale @ernie9005 chyba sprawdzał, co mu zaoferowali inni i klepnął ze mną, bo dałem mu najwyższą ofertę. Powell ma ostatni rok kontraktu, więc jego wartość jest mniejsza niż gdyby miał dłuższą umowę, poza tym Cavs mają overkilla na pozycji Powella, więc byli trochę na musiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Ale @ernie9005 chyba sprawdzał, co mu zaoferowali inni i klepnął ze mną, bo dałem mu najwyższą ofertę. Powell ma ostatni rok kontraktu, więc jego wartość jest mniejsza niż gdyby miał dłuższą umowę, poza tym Cavs mają overkilla na pozycji Powella, więc byli trochę na musiku.

to dziwna sytuacja, rynek FA w takich graczy jest ubogi, ponadto zawsze można liczyć, że gracz u Cb przedłuży tak jak stało się chociażby z Portisem na którego @tangiers nie szczędził assetów i elegancko na tym wyszedł 

no i też nie jest przesądzone, że Powell na stówę odrzuci PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie probowalem wytargowac cos wiecej za Powella, ale i tak jestem zadowolony, bo imo teraz mam lepszy balans na pozycjach. Johnson jest fajnym, perspektywicznym zawodnikiem. A po pozyskaniu Browna na 3 razy nizszym kontrakcie od Powella troche mnie juz te jego 17mln zaczynalo bolec. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Loool, Pablo i jak ja mam cie chwalić? Derozan 5 godzin na blocku, serio ?? 
 

Dalbym ci dwa 1st roundery + dodatki za niego luźno. @fluber jakbyś chciał szybko zarobić zamiast go trzymać to daj znać na priv 

Wolę patrzeć jak nikogo ze znaczących graczy nie podpisujesz na tym FA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Wolę patrzeć jak nikogo ze znaczących graczy nie podpisujesz na tym FA :)

Dramat, tu już nawet nie chodzi o mnie, za 1st pick sprzedałes top20 ligi na 16 mlnowym kontrakcie, a dałeś sobie 4 godziny na przemyślenie tego i podbieranie ofert od innych. Teraz fluber znowu się bedzie szczycił ze zrobił team z niczego, bo dałeś mu taki prezent. W ogóle nie wiadomo po co ten ruch, pewnie zeby wyrównać trzy razy gorszego Keldona za dwa razy więcej kasy. Jesteś dramatycznym gm, tyle ode mnie. 

Derozan to prawdopodobnie najlepszy kontrakt w begm na sezon 23/24 a gość go oddaje w trzy godziny za pick i paczkę gruszek, ojp. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Dramat, tu już nawet nie chodzi o mnie, za 1st pick sprzedałes top20 ligi na 16 mlnowym kontrakcie, a dałeś sobie 4 godziny na przemyślenie tego i podbieranie ofert od innych. Teraz fluber znowu się bedzie szczycił ze zrobił team z niczego, bo dałeś mu taki prezent. W ogóle nie wiadomo po co ten ruch, pewnie zeby wyrównać trzy razy gorszego Keldona za dwa razy więcej kasy. Jesteś dramatycznym gm, tyle ode mnie. 

Derozan to prawdopodobnie najlepszy kontrakt w begm na sezon 23/24 a gość go oddaje w trzy godziny za pick i paczkę gruszek, ojp. 

Przecież ja to zrobiłem w głównej mierze po to, żeby wyrównać Keldona, więc o czym Ty piszesz?

Ciekawe, ile za rok skasuje 35 letni DDR?

To samo pytanie:

34letni DDR na spadajcym > Keldon + ciekawy 1st + 4x 2nd + TPE?

Ciekawe też jakież to 1sty byś mi dał, mając na uwadze stepien rule? :)

Interesujące jaki będziesz mieć roster na starcie sezonu, a jaki ja. Może delikatnie przeplacilem, ale twoje skompstwo (oferta dla Browna - lol) spowoduje, że twoimi największymi gwiazdami zostaną dalej FVV, Horford i Nurkic.

Popatrz lepiej na siebie.

Ile razy w ciągu ostatnich kilku miesięcy DDR był na bloku? 2-3?

Dzisiaj zainteresowanie wykazały nim dokładnie te same osoby, co poprzednio. Więc po co pi*****ić takie farmazony?

 

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Przecież ja to zrobiłem w głównej mierze oo to, żeby wyrównać Keldona, więc o czym Ty piszesz?

Ciekawe, ile za rok skasuje 35 letni DDR.

To samo pytanie.

34letni DDR na spadajcym > Keldon + ciekawy 1st + 4x 2nd + TPE?

Ciekawe jakież to 1sty byś mi dał, mając na uwadze stepien rule? :)

Ciekawe jaki będziesz mieć roster na starcie sezonu, a jaki ja. Może delikatnie przeplacilem, ale twoje skompstwo (oferta dla Browna - lol) spowoduje, że twoimi największymi gwiazdami zostaną dalej FVV, Horford i Nurkic.

Popatrz lepiej na siebie.

 

XD podsumowujac : 

Trzy dni temu wyjechałeś z oburzeniem ze może trzeba kontrolować czy Fluber nie udupia Kings tym kontraktem dla Keldona. 

trzy dni później sam chcesz ten kontrakt wyrównać i zeby to zrobić oddajesz najlepszy oprócz kontraktow rookiech kontrakt w  całej lidze. 
 

do tego jak wchodzę w głosowanie to widzę randle 235 mln gwarantowane a druga najwyższa oferta to chyba 80mln. Ty masz jakieś problemy z niedowartościowaniem, żeby wyjeżdżać do kogos z tekstem ze przepłaca Keldona i udupia organizacje, a zaraz to wyrównać i jednocześnie samemu przebić oferty randle o 150mln więcej niż market wycenil.

 

Ponadto gowno wiesz o mojej taktyce na to fa, wiec się nie mieszaj. rzuciłem oferty sondujące, zobaczyłem po kontrofertach ze na nikogo nie mam szans za pieniądze które byłbym w stanie dać ( nie mam miejsca na max kontrakt dla Browna, Keldonowi, czy Middletonowi tyle co wy dajecie nie chce płacić) wiec się wycofuje z tej tury i czekam na kolejna. U mnie wszystko idzie jak narazie zgodnie z planem, a Ty od czerwca zmieniłeś juz chyba z trzy razy kurs budowy drużyny :) i za każdym razem wybierasz coraz gorzej… 

Odpowiedz mi prosze na jedno pytanie, albo SOBIE szczerze odpowiedz : czy mając w ręku ~top20 ligi na kontrakcie 16mln nie powinieneś poczekać jednak więcej niż 5 godzin na oferty? Czy to nie Ty od pół roku wyśmiewasz jednocześnie flubera ze jest zawsze online? :) 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał(a):

XD podsumowujac : 

Trzy dni temu wyjechałeś z oburzeniem ze może trzeba kontrolować czy Fluber nie udupia Kings tym kontraktem dla Keldona. 

trzy dni później sam chcesz ten kontrakt wyrównać i zeby to zrobić oddajesz najlepszy oprócz kontraktow rookiech kontrakt w  całej lidze. 
 

do tego jak wchodzę w głosowanie to widzę randle 235 mln gwarantowane a druga najwyższa oferta to chyba 80mln. Ty masz jakieś problemy z niedowartościowaniem, żeby wyjeżdżać do kogos z tekstem ze przepłaca Keldona i udupia organizacje, a zaraz to wyrównać i jednocześnie samemu przebić oferty randle o 150mln więcej niż market wycenil.

 

gowno wiesz o mojej taktyce na to fa, rzuciłem oferty sondujące, zobaczyłem ze na nikogo nie mam szans za pieniądze które byłbym w stanie dać ( nie mam miejsca na max kontrakt dla Browna), wiec się wycofuje z tej tury i czekam na kolejna. U mnie wszystko idzie zgodnie z planem jak narazie, a Ty od czerwca zmieniłeś z trzy razy chyba kurs budowy drużyny :) i za każdym razem coraz gorzej… 

A DDR ile razy był na bloku w ciągu ostatnich kilku miesięcy? 2-3x? 

Teraz się odezwały te same osoby (oprócz Flubera), co ostatnio. Więc po co pierdolisz takie głupoty?

Jakie byś 1sty dal? Słucham?

Co do tematu skladow, to wrócimy pod koniec FA. Trafiło się tobie zmartwychwstanie CP3 jak ślepej kurze ziarno i teraz jesteś międzynarodowym ekspertem, bo grałeś w II rundzie? Trochę pokory. 

Rynek w realu wycenił Randlea przed zeszlym zajebistym sezonem. Więc o czym szemrzesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, RonnieArtestics napisał(a):

XD podsumowujac : 

Trzy dni temu wyjechałeś z oburzeniem ze może trzeba kontrolować czy Fluber nie udupia Kings tym kontraktem dla Keldona. 

trzy dni później sam chcesz ten kontrakt wyrównać i zeby to zrobić oddajesz najlepszy oprócz kontraktow rookiech kontrakt w  całej lidze. 
 

do tego jak wchodzę w głosowanie to widzę randle 235 mln gwarantowane a druga najwyższa oferta to chyba 80mln. Ty masz jakieś problemy z niedowartościowaniem, żeby wyjeżdżać do kogos z tekstem ze przepłaca Keldona i udupia organizacje, a zaraz to wyrównać i jednocześnie samemu przebić oferty randle o 150mln więcej niż market wycenil.

 

Ponadto gowno wiesz o mojej taktyce na to fa, wiec się nie mieszaj. rzuciłem oferty sondujące, zobaczyłem po kontrofertach ze na nikogo nie mam szans za pieniądze które byłbym w stanie dać ( nie mam miejsca na max kontrakt dla Browna, Keldonowi, czy Middletonowi tyle co wy dajecie nie chce płacić) wiec się wycofuje z tej tury i czekam na kolejna. U mnie wszystko idzie jak narazie zgodnie z planem, a Ty od czerwca zmieniłeś juz chyba z trzy razy kurs budowy drużyny :) i za każdym razem wybierasz coraz gorzej… 

Odpowiedz mi prosze na jedno pytanie, albo SOBIE szczerze odpowiedz : czy mając w ręku ~top20 ligi na kontrakcie 16mln nie powinieneś poczekać jednak więcej niż 5 godzin na oferty? Czy to nie Ty od pół roku wyśmiewasz jednocześnie flubera ze jest zawsze online? :) 

No ale to chyba wszyscy wiedzieliśmy, że złość @Pablo81 wynikała z tego, że keldon dostał ode mnie taka duża ofertę i wyrównanie będzie sporo kosztować, a nie z tego, że keldon jest słaby. To gracz z dużym potencjałem.

Ddr był kilka razy na tb przez ostatnie kilka okienek, na dziś jest top 20 na dobrym kontrakcie, ale tylko rocznym i raczej nie utrzyma poziomu dłużej niż przez 2 sezony. 

Poza tym paradoksalnie moja oferta dla keldona i oferty bulls dla randla, kristapsa i khrisa sprawiły że derozan musiał pójść za cap space, a tutaj miałem duży atut.

Kings są zadluzeni, pick 27 może być dobry, nie uważam tej wymiany za kradzież, nikt nic lepszego co by odpowiadało jego potrzebom Pablo by nie dostał.

Piszcie do ludzi którzy wrzucają oferty, proponujcie konkretne wymiany, żebyście potem nie pluli sobie w brodę, że nie próbowaliście i okazja przeszła wam koło nosa.

Przy okazji @Pablo81 dziękuję za szybkie choć intensywne i owocne negocjacje Przyjacielu!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Sylvinho. napisał(a):

Tak patrząc po arkuszu to czy Kings mogli w ogóle handlować pickiem z 2027 ? Chodzi mi o ten zapis: * - jeśli MIN nie dostanie w 2026 ani 1st NYK, ani 1st SAC to dostaje w 2027 1st SAC unprotected

Jeżeli nie mam picku 27, albo mogę nie mieć picku 27 to nie mogę, ale skąd jest ten zapis? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

Z arkuszu ''uwagi''.

 

Teraz, Sylvinho. napisał(a):

W arkuszu tak jest zapisane ale nie wiem o jaką wymianę dokładnie chodzi.

Tak, tylko na jakich zasadach wolves mieliby dostać pick Kings albo Knicks w 2026? Nie widzę żadnych swapów, protekcji, niczego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał(a):

 

Tak, tylko na jakich zasadach wolves mieliby dostać pick Kings albo Knicks w 2026? Nie widzę żadnych swapów, protekcji, niczego

W temacie „Historia beGM” znalazłem taką wymianę: 

#465 Timberwolves - Raptors - Celtics - Hornets - Clippers - Kings

MIN out: D.Lillard, J.Winslow, D.Finney-Smith, K.Olynyk, prawa do L.Samanic, MIN 22’1st (15-30), GSW 21’ 1st, CLE 24’ 2nd, $1 cash
MIN in:P.George, Miles Bridges, Robert Williams, D.Howard, M.Conley, IND/HOU gorszy 22’ 1st, IND 24’ 2nd, MIN 24’ 2nd ( 46-60 ), NYK/SAC gorszy 1st 26’ (top5 protected) przechodzi w SAC 27’ 1st

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sylvinho. napisał(a):

W temacie „Historia beGM” znalazłem taką wymianę: 

 

#465 Timberwolves - Raptors - Celtics - Hornets - Clippers - Kings

MIN out: D.Lillard, J.Winslow, D.Finney-Smith, K.Olynyk, prawa do L.Samanic, MIN 22’1st (15-30), GSW 21’ 1st, CLE 24’ 2nd, $1 cash
MIN in:P.George, Miles Bridges, Robert Williams, D.Howard, M.Conley, IND/HOU gorszy 22’ 1st, IND 24’ 2nd, MIN 24’ 2nd ( 46-60 ), NYK/SAC gorszy 1st 26’ (top5 protected) przechodzi w SAC 27’ 1st

Ok, czyli w arkuszu brakuje tego wpisu i trzeba zmodyfikować wymianę z @Pablo81 kosmetycznie .

Ale proszę jeszcze o potwierdzenie radę @ozzy110

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.06.2023 o 12:12, kuba2419 napisał(a):

Źródło bliskie Memphis Grizzlies donoszą o dzisiejszym spotkaniu Tyus Jones z GM. Tematem miało być extension już podczas tego offseason. Mówi się o kwotach rzędu 45mln/3lata.

 

Godzinę temu, Pablo81 napisał(a):

Bulls - Grizzlies

Bulls in: Tyus Jones (TPE)

Bulls out: 1st Mem 26 (4-30)

Grizzlies out: Tyus Jones (TPE)

Grizzlies in: 1st Mem 26 (4-30)

@kuba2419

Kulturka nie ma co :P

Btw, o co chodzi? Bo kasy i tak na wzmocnienia za bardzo nie ma. Aż tak cenny ten przyszłoroczny 1st?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.