Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, karpik napisał:

Conley woli przetestować wolny rynek niż polecieć na wypizdowo.

Conley dostał ode mnie wywrotkę hajsu w momencie gdy nikt nie chciał go tknąć kijem, miałem prawo go wymienić, jak pisałem, że powinien pójść na FA to jakoś nikt tego nie poparł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia zatoczyła koło.

Mój pierwszy wynaleziony znikąd prospect wraca do domu (pamiętam najpierw po statsach szukałem ludzi w g-league, spodobal sie dobry % za 3 i liczba asyst ze skrzydła nianga, to potem obejrzało się pare spotkań i wzieło na two-way). 

Nawet toczyłem bój o jego pozostanie przy okazji transferu Goberta lub Irvinga, ale już się zrobił na niego hype i był assetem.

Aktualnie najstarszy zawodnik w druzynie (30 lat) xd

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ozzy110 napisał:

New York Knicks - Indiana Pacers

NYK in: G. Niang, 2nd IND 28'

NYK out: Lonnie Walker IV, 2nd SAS 26', 2nd NYK 30'

IND in: Lonnie Walker IV, 2nd SAS 26', 2nd NYK 30'

IND out: G. Niang, 2nd IND 28'

@człowiek...morza @RonnieArtestics poprawcie ten deal. Pacers nie mają swojego 2nd 28

zminilismy na 29'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
4 minuty temu, LONGER01 napisał:

Giannis to ma ciężką karierę u nas. Trzy sezony temu jego najlepszym teammate był Kemba Walker, potem Buddy Hield a teraz Porter Jr. Może coś się jeszcze wydarzy.

Tak tylko przypomnę, że większość to się Kemba Walkerem zachwycała na początku, a samo Bucks @SlaKB robiło u Nas większe sukcesy niż ich odpowiednik z RL NBA.

Dopiero potem się karta odwróciła jak stracili Middletona, Kemba się posypał i przed wszystkim Giannis nie był jeszcze aż tak dominujący w ofensywie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Tak tylko przypomnę, że większość to się Kemba Walkerem zachwycała na początku, a samo Bucks @SlaKB robiło u Nas większe sukcesy niż ich odpowiednik z RL NBA.

Dopiero potem się karta odwróciła jak stracili Middletona, Kemba się posypał i przed wszystkim Giannis nie był jeszcze aż tak dominujący w ofensywie. 

+ ja nie miałem czasu, żeby ogarniać i z doskoku zrobiłem 2-3 c***owe ruchy bez jakiejkolwiek analizy 

a karierę Giannisa w begm zepsuła szkoła syna Lebrona 

KMWTW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.