Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

to byly długie i żmudne negocjacje na szczycie, dwóch Goatow jak negocjuje to zawsze dochodzi do wielkich zdarzeń, ten deal oceni sie dopiero za rok, dwa - jakby wymiana dotyczyła tego co już wiemy to mogłoby tak wyglądać ze spoko dealik dla Soty, ale od tego są GOATowie by patrzeć w przód, a w przod ten deal to Win-Win 

Knicks wygrali tutaj depresje fanów co najwyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Reikai napisał:

Nie powiem, żeby oddać top3 mocnego draftu i potencjalnego franchise playera, z fajnym rookie i dodatkowymi 2x1st za Lamelo Balla po to, żeby stworzyć najgorszy backcourt w D w historii NBA opartymi na kostkach Lamelo ktory byl jednym z gorszych obroncow w nba i Jordanie Poole ,to się nie spodziewałem że można.

Sota?Top.

no coz, nie zgadzamy sie do oceny lamelo :)

jak chce to broni

a miller mnie nie przekonywal, Ball z kolei wrecz przeciwnie. juz jest legit, a bedzie jeszcze lepszy. dzieli ich tylko rok zycia 

dorzucilem dwa picki ktore beda 20<, zatem nic specjalnego i rolesa brauna. przezyje.

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reikai napisał:

Knicks wygrali tutaj depresje fanów co najwyżej.

ja tam daleki jestem od takich wyrokowan, dla mnie Lamelo to najlepszy młody PG w lidze, tyle ze jego zdrowie budzi pewne wątpliwości + to co wykorzystał CM- kończy mu się po sezonie Rookie kontrakt- a no salary nie jest z gumy niestety i aspekt finansowy zawsze był dla mnie istotny - powiedzmy ze jestem taki Dani Levy z Tottenhamu, ale z mistrzostwem xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poole bedzie smigał na 25 ppg i zamknie wam japy.  Już nikt nie pamięta roku wcześniej, ale spokojnie przypomni się. Miło, że odszedł z GSW.

Zatem piątka Ball-Poole-Bridges-Mobley-Collins. Średnia wieku 24 lata i trzech prawdopodobnych all-starów (a może i czterech) w przyszłym sezonie.

I to wszystko przy martwym Simmonsie 37 mln. Przez to ogolnie to co teraz zbudowalem traktuje jako jeszcze wiekszy sukces niz zdobyte mistrzostwo. Bo wrzucicie sobie taki wydatek i żadna drużyna by nie przetrwała.

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem fanem ten wymiany dla @człowiek...morza - osobiście Miller też mnie nie przekonuje i wzięcie za niego sprawdzonego już gracza do Mobleya wygląda świetnie. 

Sota niewiele gorzej, bo możemy mylić się do oceny Millera + dodatkowi rolsi wokół gwiazd są zawsze przydatni.

Natomiast nie jestem totalnie fanem oddania Jabariego - nie wiem na ile zmotywowany był Sylwek po Whitemora ale Jabari w drugiej połowie zeszłego sezonu pokazał się z naprawdę dobrej strony - także trochę szkoda tak szybko z niego zrezygnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Szulim napisał:

Natomiast nie jestem totalnie fanem oddania Jabariego - nie wiem na ile zmotywowany był Sylwek po Whitemora ale Jabari w drugiej połowie zeszłego sezonu pokazał się z naprawdę dobrej strony - także trochę szkoda tak szybko z niego zrezygnować.

Dostałem po prostu 6 pick za Jabariego. Oczywiście, że Jabari miał lepszą drugą część sezonu ale według mnie będzie max dobrym rolesem. Jednak pożyjemy zobaczymy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna wymiana, ciężko tu będzie o obustronny win, z perspektywy CMa zapłacił o 1st za dużo, LaMelo ma w tym momencie najniższe value w historii, natomiast nie rozumiem opinii o najgorszym backcourcie  w obronie sporo jest Bridges a pod koszem Mobley,, a może i Simmons będzie żył,  może trochę za drogo, ale lepiej iść taką drogą niż pakowanie się w gwiazdę mając tyle znaków zapytania, ja nie skreślam LaMelo, mam nadzieję, że się odbuduje, ligę nie stać na stratę drugiego Balla 

nie wiem natomiast czym kierowała się Sota poza spuszczeniem kolejnego "nietykalnego"  gracza w klopie i odzyskania części wkładu, Jabari i Miller, to nie są uzupełnienia, które gwawantują coś na teraz na tym Zachodzie, wszystko dalej wisi na kolanach PG, a dalej pod koszem pustynia, może mnie zaskoczą czymś jeszcze, ale na teraz te ruchy oceniam na 3+ a w perspektywie walki na tu i teraz na mocną dwójkę, fajnie, że dodano Brauna, ale to jeszcze długo nie będzie za bardzo dodatni asset

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Dziwna wymiana, ciężko tu będzie o obustronny win, z perspektywy CMa zapłacił o 1st za dużo, LaMelo ma w tym momencie najniższe value w historii, natomiast nie rozumiem opinii o najgorszym backcourcie  w obronie sporo jest Bridges a pod koszem Mobley,, a może i Simmons będzie żył,  może trochę za drogo, ale lepiej iść taką drogą niż pakowanie się w gwiazdę mając tyle znaków zapytania, ja nie skreślam LaMelo, mam nadzieję, że się odbuduje, ligę nie stać na stratę drugiego Balla 

nie wiem natomiast czym kierowała się Sota poza spuszczeniem kolejnego "nietykalnego"  gracza w klopie i odzyskania części wkładu, Jabari i Miller, to nie są uzupełnienia, które gwawantują coś na teraz na tym Zachodzie, wszystko dalej wisi na kolanach PG, a dalej pod koszem pustynia, może mnie zaskoczą czymś jeszcze, ale na teraz te ruchy oceniam na 3+ a w perspektywie walki na tu i teraz na mocną dwójkę, fajnie, że dodano Brauna, ale to jeszcze długo nie będzie za bardzo dodatni asset

 

Nie rozumiesz opinii o najgorszym polaczeniu Ball i Poole w D jako backcourt i wymieniasz Mobleya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Reikai napisał:

Nie rozumiesz opinii o najgorszym polaczeniu Ball i Poole w D jako backcourt i wymieniasz Mobleya.

a Ty nie rozumiesz, że patrzy się szeroko i przyszłościowo. Dlatego GSW nigdzie nie zajedzie i straciło za free all-stara.

Jak wybierasz w drafcie, też w pierwszej kolejności kierujesz się fitem w defensywie?

Ta drużyna jest w takim wieku, że będzie się rozwijać.

W mojej ocenie zaś Ball ma wszelkie predyspozycje, żeby być dobrym obrońcą. Ma dobre wymiary i dobrze czyta grę, co już pokazywał. Kwestia zaangażowania, doświadczenia. To jak brat broni również daje podpowiedź.

 

No i najważniejsze, w mojej ocenie Ball bedzie po prostu lepszym graczem od Millera. Wartym co najmniej tyle co dorzuciłem.

A jak chcesz spojrzeć na terazniejszosc, to uwazasz, ze po tym transferze jestem gorsza druzyna? xd

 
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

a Ty nie rozumiesz, że patrzy się szeroko i przyszłościowo. Dlatego GSW nigdzie nie zajedzie i straciło za free all-stara.

Jak wybierasz w drafcie, też w pierwszej kolejności kierujesz się fitem w defensywie?

Ta drużyna jest w takim wieku, że będzie się rozwijać.

W mojej ocenie zaś Ball ma wszelkie predyspozycje, żeby być dobrym obrońcą. Ma dobre wymiary i dobrze czyta grę, co już pokazywał. Kwestia zaangażowania, doświadczenia. To jak brat broni również daje podpowiedź.

 

No i najważniejsze, w mojej ocenie Ball bedzie po prostu lepszym graczem od Millera. Wartym co najmniej tyle co dorzuciłem.

Spoko, po prostu nie oglądałeś Balla w zeszłym sezonie i tyle. Rozumiem.

Lonzo od początku był spoko obrońca.

Lamelo od poczatku jest scierką w obronie.

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no chyba wiadomo, że Bridges może kryć wiele pozycji to czego nie rozumiesz? 

No to będzie musiał kryć 3 na raz.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Reikai napisał:

No to będzie musiał kryć 3 na raz.

no i ? Kings zrobili topowy bilans bez wybitnych obrońców(nie mówie, że NYK też zrobią), Knicks mają przynajmniej teraz topowego playmakera, który odciąży trochę Bridgesa w ataku, a dodatkowo będzie mógł lepiej karmić Mobleya niż robią to w Cavs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

spoko

dobrze, ze sie odniosles

Ale do czego się tu odnosić.

Napisałeś że Lamelo będzie dobrze bronił bo jego brat dobrze bronił. Nie bardzo jest jak to komentować nawet. Lonzo bronił od początku w Lakers, a Lamelo od początku jest ścierką w D. Na szczęście dla Knicks mniejsza niż Poole.

A nie chce mi się nawet wspominać o tym że nie potrafi rzucić layupa(on ma z 49% at rim?), a jego gra polega na napierdalaniu przez ręce z 10 metra zazwyczaj  czy problemach z kontuzjami.

Jak Miller nie będzie ultra bustem to jest przepłacenie jak sk****syn, bo za taką paczkę mogłeś mieć lepszych grajkow niż Lamelo. Ale baw się po swojemu, tylko jakiekolwiek rady i poczucie wyższości nad kimkolwiek możesz spuścić w kiblu.

 

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no i ? Kings zrobili topowy bilans bez wybitnych obrońców(nie mówie, że NYK też zrobią), Knicks mają przynajmniej teraz topowego playmakera, który odciąży trochę Bridgesa w ataku, a dodatkowo będzie mógł lepiej karmić Mobleya niż robią to w Cavs

1. Pomiędzy brak wybitnych obrońców a Lamelo i Poole jest jeszcze dużo przestrzeni.

2. Nie krytykuje samej wymiany po Lamelo, krytykuje potężne przepłacenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Reikai napisał:

 

Napisałeś że Lamelo będzie dobrze bronił bo jego brat dobrze bronił. Nie bardzo jest jak to komentować nawet. Lonzo bronił od początku w Lakers, a Lamelo od początku jest ścierką w D. Na szczęście dla Knicks mniejsza niż Poole.

 

nie, nie napisałem tylko to. 

25 minut temu, Reikai napisał:

Jak Miller nie będzie ultra bustem to jest przepłacenie jak sk****syn, bo za taką paczkę mogłeś mieć lepszych grajkow niż Lamelo. 

Ok, wskaż mi :P

23 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

chyba sobie żartujesz, nie porównuj wszystkiego do value Zacha, przepłacony owszem, ale w granicach rozsądku

Reaikii nie rozumie też, że gdy sięgasz po all-stara / franchise playera to zawsze w jakimś stopniu się przepłaca. Owszem, możesz nie dorzucać, ale wtedy stoisz w miejscu. W tym momencie uznałem, że trzeba wcisnąć przycisk.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Reaikii nie rozumie też, że gdy sięgasz po all-stara / franchise playera to zawsze w jakimś stopniu się przepłaca. Owszem, możesz nie dorzucać, ale wtedy stoisz w miejscu. 

ja się Tobię dziwię, że nie zbiłeś z ceny, Qcin ma fazę przejściową ze zbierania allstarów przerzucił się na poprawczak z allstarami, to by się zgodził jakbyś przeczekał 

szkoda, że taki uległy nie byłeś jak się tydzień o 2nda za Malika srałeś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizards najbardziej oszwabione. Wymienili 2 pick za 20 (Whitmoore jakos tak poszedl)? Rada to zatwierdzila??? Moim zdaniem powinien dostac jakas pierwsza runde (to minimum) zeby to przeszlo. Dajcie to pod glosowanie, ja sie nie zgadzam 😊

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.