Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, january napisał:

Ja za zrzutkę Jareda Butlera (umowa  prawie minimum 2,3/2,4 jakoś) dostałem w pierwszej ofercie żądanie tegorocznego picku Spurs, więc wersja koladera nie jest mi obca :D 

Ja za zrzutkę noela miałem dać 5x2nd, to chyba kurde tanio, mogłem jednak na to iść..:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Pomijając Aldamę za którego wpadły trzy 2nd round picki to LAF dziś na mikrotransakcjach ugrał dodatkowe trzy 2nd roundery za graczy, którzy chodzili za darmo. 

Fajna robota. 

Szkoda tego zamieszania z Qcin. 

 

Jeśli chodzi o mój deal to ja płaciłem nie tylko za wzmocnienie na III trymestr i play-offs (a już tutaj zamiana praktycznie niegrających Harklessa i Kieffa) na DSJ(PG!), Aldamę i Diallo jest sporą nadwyżką, ale również za zrzucenie tych dwóch słabych umów na kolejny sezon. Harkless i Morris mają PO , które zapewne podejmą , a pierwszy z nich pewnie będzie poza ligą, Kieffa to niewiadoma, ale też bardzo prawdopodobne że już jest na wylocie. Przykład Hitlera czy Noela pokazuje, że zrzucenie takich umów nie jest proste i ma swoją cenę. Więc ja z wymian jestem zadowolony:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ozzy110 napisał:

Wymiany wrzucę dzisiaj, ale nowe TPE będą pojawiać się stopniowo podczas trymestru.

Tak widzę, że w tej wymianie Lakers Bulls. Bulls nie mogą oddać 2nd 27 bo go nie mają @january @Pablo81

 

W dniu 11.02.2023 o 10:09, Qcin_69 napisał:

Bulls-Timberwolves

CHI out:P.George

CHI in:K.Middleton, D.Nix, TOR or (OKC/MIL/DEN - worst) - better 1st 23’, NYK/SAC - worse (top 5 protected)* 26’ 1st (niewykorzystany przechodzi w SAC 27’ 1st unp,

SAS 24’ 2nd, CHI 27’ 2nd, GSW 28’ 2nd, DET (46-60)2nd 25’(niewykorzystany przechodzi w MEM 27’ 2nd (31-50)

MIN out:

K.Middleton, D.Nix, TOR or (OKC/MIL/DEN - worst) - better 1st 23’, NYK/SAC - worse (top 5 protected)* 26’ 1st (niewykorzystany przechodzi w SAC 27’ 1st unp,

SAS 24’ 2nd, CHI 27’ 2nd, GSW 28’ 2nd, DET (46-60)2nd 25’(niewykorzystany przechodzi w MEM 27’ 2nd (31-50)

MIN in: Paul George

 

@Pablo81

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.02.2023 o 20:23, LAF napisał:

 

Ogólnie nie chce mi się rozpisywać dokładnie czemu oni odeszli , ale chodzi o to aby jak najszybciej chce się wbić w F.A bez hard capu

Czy ja dobrze widzę że dopierdoliles hornets prawie 134 miliony tymi wymianami które miały na celu jak najszybciej się wbić w fa bez hard capu?

Jak się koledze znudzi to nikt nie weźmie tego teamu przez lata bo nie będzie czego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, LAF napisał:

xD 

Czepianie się o 4M w momencie gdy obok w rubryce jest -41 jest na miejscu. Jak widać dump 8 M miał na celu bardziej kolejny RS bo z tym to i tak już się nie da nic zrobić. 
 

Wbicie na rynek F.A będzie szybciej niż to się może wydawać. 

Pisanie że się oddaje Alvarado z kontraktem na 3 miliony rocznie żeby zejść z hc to jest xd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, january napisał:

Ozzy, a z wymianami już fertig? Bo w arkuszu Sota ma tylko 12 graczy na umowach i jak wszystko jest ready to im trza będzie jakiś deal cofnąć/jakoś to ogarnąć inaczej, więc mam nadzieję, że coś się zgubiło...

Zostały mi tylko picki do uzupełnienia, ale zawodnicy są tam grze powinni być

@january wystarczy podpisać McLaugha z TW i jednego gościa z FA i będzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

Nie jestem w Radzie, więc nie jestem od rozdzielania kar, poniżej pewnej liczby graczy w rosterze nie można zejść, a to zrobiła Sota, więc tu decyzja Rady co z nimi zrobić

@Szulim @RonnieArtestics

co Ty gadasz, można mieć 12 graczy w rosterze, mam czas do uzupełnienia do końca FA, patrząc na moja ławkę to chyba nie będzie problemem dla graczy szukających gry i powinienem być faworytem w przypadku wszystkich graczy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.