Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli chodzi o mnie to cóż, ten sezon mam i tak na przeczekanie a nie chciałem marnować last dance cp3 jak taka okazja się pojawiła, wiec mam nadzieje tylko ze nie bedzie minusów na free agents, cpgoat w zeszłe lato zastanawiał się zresztą mocno czy tam dojść do Heat, więc chyba powinien być zadowolony. 
 

ostatniego momentu na sell high cp3 nie mogłem przegapić po prostu, a u mnie i tak by nie było nic więcej niż 1st round. 
 

mam swoj pick w tym sezonie, wiec z wymiany jestem chyba zadowolony, ale i tak jak coś o PO będę zaciekle walczyć ze względu na bilans finansowy jaki mnie czeka w tym sezonie... ale mam szczerą nadzieje na awans do PO z jak najniższego seedu w playin 😜 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał:

Dlaczego Raptors oddali lepszego grajka i dwa picki?

Strus ma gorsze %, bo dostaje duzo gorsze rzuty. Nie tyle gorsza ma selekcja, a winie injury rotacje Miami oraz wynikajace z tego wieksze volume. Nie jest kolkiem w obronie jak Duncan Robinsom. Wazny gracz mocnego teamu, wiec z wielkim zalem go oddaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Ale na boisku nie było tego widać. To raczej różnica charakterów. 

Obaj są dość "trudni" w współżyciu.

W drugim sezonie Paul grał słabiej, całe Rox miało słabsze wyniki. 

Pewnie charakter też odegrał swoją rolę, ale też styl gry Hardena za DAntoniego i ciągle iso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pablo81 napisał:

W drugim sezonie Paul grał słabiej, całe Rox miało słabsze wyniki. 

Mieli już słabszy skład. Przecież Ariza w 2018 kasował Duranta i był x-factorem serii.

A mimo to ja cały czas, uważam że seria 2019 była bliższa, mimo wyniku.

Harden nie dostał wtedy lepszego wsparcia, no i jakoś ta kontuzja Duranta i zrobienie z Nich faworyta spowodowała, że liderzy Rockets nie udźwignęli presji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Mieli już słabszy skład. Przecież Ariza w 2018 kasował Duranta i był x-factorem serii.

A mimo to ja cały czas, uważam że seria 2019 była bliższa, mimo wyniku.

Harden nie dostał wtedy lepszego wsparcia, no i jakoś ta kontuzja Duranta i zrobienie z Nich faworyta spowodowała, że liderzy Rockets nie udźwignęli presji.

 

Tam CP3 zagral jeden zajebisty mecz, ten elimination. Wczesniej zabraklo troche od niego, zeby to przepchneli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Mieli już słabszy skład. Przecież Ariza w 2018 kasował Duranta i był x-factorem serii.

A mimo to ja cały czas, uważam że seria 2019 była bliższa, mimo wyniku.

Harden nie dostał wtedy lepszego wsparcia, no i jakoś ta kontuzja Duranta i zrobienie z Nich faworyta spowodowała, że liderzy Rockets nie udźwignęli presji.

 

https://www.si.com/.amp/nba/2019/05/23/james-harden-chris-paul-verbal-altercation-fight-game-6-loss-warriors-playoffs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, tangiers napisał:

Strus ma gorsze %, bo dostaje duzo gorsze rzuty. Nie tyle gorsza ma selekcja, a winie injury rotacje Miami oraz wynikajace z tego wieksze volume. Nie jest kolkiem w obronie jak Duncan Robinsom. Wazny gracz mocnego teamu, wiec z wielkim zalem go oddaje.

Strus to niezly grajek i nie jest zadnym scrubem, ale Raptors tu oddali lepszego grajka doplacajac dwoma pickami. Nie rozumiem, chyba ze to czesc czegos wiekszego.?

Zubac jest fajny i pieknie bedzie fitowal w Miami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.