Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, fluber napisał:

Mogę wyjaśnić.

Minnesota potrzebowała pozyskać pg13 , ale nie mogła zrobić multiwaya z Charlotte żeby odpowiednio za niego zaplacic więc najpierw Chicago za pół darmo oddało pg13 a następnie dostało rekompensatę za pół darmo od Charlotte.

Oczywiście to że matthews poszedł z Minnesoty do Charlotte to dwa zupełnie odrębne deale i przecież nie można się do niczego przyczepić bo najpierw poszedł on do Chicago a potem Pablo zupełnie niezależnie wpadł na pomysł żeby go wysłać lafowi.

W tym przypadku wyjaśnienie że Alvarado który jest w top 50 advanced stats i ma kontrakt na 12/3+to musiał odejść żeby zejść z hardcapu bo jest stanowczo za drogi jest przecież w pełni zrozumiałe.

W sumie to się cieszę że odszedłem wraz z powrotem qcina, nie muszę się denerwować kolejnymi próbami rozwalenia gry od środka.

Bawcie się dobrze!

bzdura :) 

W sensie , mnie proszę w to nie mieszać, deal z Georgem był uzgodniony już znacznie wcześniej,  deal Hornets-Bulls nie miał z tym absolutnie nic wspólnego, a to ze tłumaczenie Lafa jest dziwne, no cóż, chcieliście go spuścić ze smyczy to spusciliscie.

Ja chciałem tylko jednego gracza z Hornets na ławkę, ale rada zablokowała możliwość wymiany, wiec stwierdziłem ze to pi****le i przez rok z Lafem nie rozmawiam na temat wymian, bo to bez sensu, jednocześnie pisałem już miesiąc temu czemu mi się taki obrót sprawy nie podoba, ale już trudno :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LAF napisał:

Nie jest dziwne po prostu nie muszę wyjawiać publicznie swoich zamiarów , prawda ?

oczywiście ze nie musisz, w sensie żeby być dobrze zrozumianym, ja się w Twoja wizje zespołu zupełnie nie mieszam co zdaje się poświadczysz, raz tylko wyraziłem swoje zdanie w dość dobitny sposób tutaj na forum, ale wtedy zostałem zlany i nałożono na mnie roczny zakaz dealow z Tobą czego się trzymam choć od początku pisałem ze imo jest to rzucanie kłód pod nogi rozpędzonych Wilków :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.02.2023 o 18:53, Qcin_69 napisał:

a to Paul George to nie jest wystarczające wzmocnienie? 

Lamelo-Booker-George-Tatum-R.Williams to tak jakby hybryda Bostonu z Suns po mocnym upgradzie xd 

 

Pisałeś o najlepszym składzie w historii, to liczyłem na coś więcej. S5 mocne, jak zdrowie dopisze, ale ławka słaba. Ogólnie spoko, ale myślałem że coś lepszego wymyśliłeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LAF napisał:

Oddałeś gracza lepszego za gorszego 1:1. Jeszcze gdyby to był prospect to bym zrozumiał. Do tego po dojściu Poetla może mieć problemy z rotacją.

Chociaż może to część z kilku Twoich ruchów i tak trzeba było. Bez odbioru. 

A Poetl i Boucher to te same pozycje, tak? 

Godzinę temu, ozzy110 napisał:

Miałem pytać, ale mówię "nie no Gafforda zostawisz"

:(

Trzeba było pisać, na liście wystawiony od jakiegoś czasu

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Ten ruch traktujesz To jako wzmocnienie czy jako co ? 

Jako wzmocnienie skrzydeł, które według wielu z was mam słabe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, karpik napisał:

Oddanie jednego z centrów przez Nets całkiem logiczne i ten Boucher może nawet pasować. Trzeba było jednak wyciągnąć jakiś asset z Magic, a najlepiej dwa.

A mi pasuje taka wymiana, nie uważam bym był stratny. 

3 minuty temu, LAF napisał:

Ehh. Przecież zrobi się tłok na pozycji SF / PF bo tam zostanie przesunięty Siakam. Zresztą i tak poleciały jego m po dojściu Poetla a jeszcze wróci OG Anunoby

@karpik ładnie podsumował zresztą. 

No że ruch logiczny i będzie pasować. Czyli to co sam wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LAF napisał:

Tu bardziej chodzi o to, że oddałeś gracza lepszego , który ma stałe miejsce w rotacji na gracza gorszego , gdzie może stracić m jak wszyscy będą do dyspozycji bo raczej tam beda walczyć o conajmniej o Play - In aby uniknąć kompromitacji 

Super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miami ida all in, pytanie jak Luka bedzie wygladal z CP3? Poki co Kyrie, Brunson i Dinnwidie grali z nim w stylu raz ja,raz ty. Doncic bez pilkimusi jeszcze udowodnic swoja wartosc i troche oddac pilke CP3, bo przeciez nie dasz Krzysia do rogu.

Pacers fajny sell high, zaraz ten kontrakt CP3 moze bolec, a Horford jest krotszy, moze grac z Nurkiciem i do tego dostaja pick ze swapem. Fajna wymiana dla obu stron, tylko kto bedzie wysokim w Heat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał:

Miami ida all in, pytanie jak Luka bedzie wygladal z CP3? Poki co Kyrie, Brunson i Dinnwidie grali z nim w stylu raz ja,raz ty. Doncic bez pilkimusi jeszcze udowodnic swoja wartosc i troche oddac pilke CP3, bo przeciez nie dasz Krzysia do rogu.

Pacers fajny sell high, zaraz ten kontrakt CP3 moze bolec, a Horford jest krotszy, moze grac z Nurkiciem i do tego dostaja pick ze swapem. Fajna wymiana dla obu stron, tylko kto bedzie wysokim w Heat?

Przecież mieliśmy już CP3 z Hardenem w prime i wyglądało to fantastycznie, mimo podobnych komentarzy po początkowym dealu Rockets, że zabraknie piłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Przecież mieliśmy już CP3 z Hardenem w prime i wyglądało to fantastycznie, mimo podobnych komentarzy po początkowym dealu Rockets, że zabraknie piłki.

Ale ja bardziej sie tu martwie o Doncicia, nie CP3. W sumie, to jak Doncic bedzie wygladal z Irivingiem moze rzutowac jak zostanie odebrany CP3 obok Doncicia, bo jednak CP3 jest pare lat starszy i z kreowaniem rzutu coraz gorzej.

Mavs wygladali najlepiej w PO rok temu, gdy Doncic klepal przez 16 sekund i ogolnie gra musi byc do niego dostowana.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Reikai napisał:

Ale ja bardziej sie tu martwie o Doncicia, nie CP3. W sumie, to jak Doncic bedzie wygladal z Irivingiem moze rzutowac jak zostanie odebrany CP3 obok Doncicia, bo jednak CP3 jest pare lat starszy i z kreowaniem rzutu coraz gorzej.

Ja mocno koreluję obecną karierę Doncica z Kobem post Shaq before Gasol. Tylko, ze Luka jest lepszy. Kyrie gra na wiekszym usage niz CP3. Kobe pojal the secret, a mysle ze Luka juz je zna. Poza tym to mam 48 minut elite kreacji, a Luka tracil czesto do tej pory trafcil sily w 4Q.

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.