Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Reikai napisał:

Nom OKC wygryw mocno tutaj. Jeszcze z Shaiem on tak fituje ze o ja pi****le, do tego pozbyl sie chlop tloku na PF z Draymondem.

Shai Wagner Kawhi Draymond Capela huh.

Dokładnie. OKC to zdecydowany zwycięzca. Natomiast według mnie jest to średni deal dla Cavs gdyż oddają będącego w firmie DeRozana na bardzo dobrym kontrakcie oraz będącego w dobrej dyspozycji Porzingisa. Dziwny ruch dla zespołu walczącego docelowo o HCA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sylvinho. napisał:

Dokładnie. OKC to zdecydowany zwycięzca. Natomiast według mnie jest to średni deal dla Cavs gdyż oddają będącego w firmie DeRozana na bardzo dobrym kontrakcie oraz będącego w dobrej dyspozycji Porzingisa. Dziwny ruch dla zespołu walczącego docelowo o HCA.

Chyba chodzi o przyszlosc glownie, bo jednak mozna zakladac ze Porzingins spadnie w produkcji/znowu sie polamie a za chwile trzeba mu zaplacic. Ayton Haliburton moze fajnie funkcjonowac latami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

I co w związku z tym?

Mój pierwszy oddane maxy. Jak patrzę ile Spurs robili wymian kilka sezonów temu, to nawet ci simkowi nie mają podjazdu.

Już nie uprawiaj tu polityki. Twoje simkowe harce to all time i przebijasz Qcina razem ze spółdzielnia. Spurs akurat tu nie są jakimś wyjątkowym handlarzem. Jest tu wielu bardziej aktywnych. 
Odpowiadając na pytanie gdzie zasłaniales się Aytonem to każdy widzi różnice pomiędzy dyskusja GM rl suns z Aytonem a rozbiciem pary gwiazd pierwszoplanowego formatu gdzie znani są oni z relacji dosyć ważnej między sobą. Simkowo się to broni beGM nie sadze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

Chyba chodzi o przyszlosc glownie, bo jednak mozna zakladac ze Porzingins spadnie w produkcji/znowu sie polamie a za chwile trzeba mu zaplacic. Ayton Haliburton moze fajnie funkcjonowac latami.

Porzi - się polamie. Spokojnie można zakładać.

Kawhi - wróci do formy. Można zakładać, że się nie polamie.

Dziwne podejscie.

Teraz, ignazz napisał:

Już nie uprawiaj tu polityki. Twoje simkowe harce to all time i przebijasz Qcina razem ze spółdzielnia. Spurs akurat tu nie są jakimś wyjątkowym handlarzem. Jest tu wielu bardziej aktywnych. 
Odpowiadając na pytanie gdzie zasłaniales się Aytonem to każdy widzi różnice pomiędzy dyskusja GM rl suns z Aytonem a rozbiciem pary gwiazd pierwszoplanowego formatu gdzie znani są oni z relacji dosyć ważnej między sobą. Simkowo się to broni beGM nie sadze. 

Czytałem temat o deklaracji niewymieniana zawodników i tam były twoje statystyki wymian z pierwszych sezonów. Jak.mi się będzie chciało, to poszukam.

Nie broni się. Organizacja, która rotowala swoimi superstarami zdobyła bez problemu misia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Reikai napisał:

Chyba chodzi o przyszlosc glownie, bo jednak mozna zakladac ze Porzingins spadnie w produkcji/znowu sie polamie a za chwile trzeba mu zaplacic. Ayton Haliburton moze fajnie funkcjonowac latami.

Jak dla mnie nie niszczysz drużyny, która pewnie będzie w top 3 konferencji. Dodatkowo Ayton na maxie to też trochę średnia opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ignazz

 

W dniu 10.07.2019 o 10:37, january napisał:

Przecież temat jest bez sensu. Ustaliliśmy kiedyś, że nie ma no-trade clause. A takie deklaracje to zwykły opis podczas FA. Jak jakiś GM łamie to co obiecał to i tak ma przejebane na FA.

Okropny i obrzydliwy marketing ignazza, który oddał 82 graczy dwa lata temu, 175 graczy w ciągu tego roku, pozyskanego za Kawhiego jako future franchise playera Murraya już chce wymienić, kolejne wymiany ma na stole, a teraz nagle rzuca w oczywisty sposób nie wiążącą deklaracje pod publiczkę "no ale nie będzie trade Butlera jak go pozyskam, obiecuję".  Żart.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam się Pablo zgodzić niestety nie mogę, Simka i beGM to są dwie różne symulacje, tutaj najważniejsze jest posiadanie sprawdzonego lidera/liderów a oddaniem Leonarda- mimo ze mało gra póki co (co było przecież planowane) za Randla sprawia ze przestałeś być contenderem - a zostałeś zespołem na 1, maks 2 rundę niestety.

No cóż, liczyłem na jakaś niespodziankę na Wschodzie, a tak wracamy do klasycznego finału z Heat.

Do zobaczenia w Finale Przyjacielu @tangiers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

ja tam się Pablo zgodzić niestety nie mogę, Simka i beGM to są dwie różne symulacje, tutaj najważniejsze jest posiadanie sprawdzonego lidera/liderów a oddaniem Leonarda- mimo ze mało gra póki co (co było przecież planowane) za Randla sprawia ze przestałeś być contenderem - a zostałeś zespołem na 1, maks 2 rundę niestety.

No cóż, liczyłem na jakaś niespodziankę na Wschodzie, a tak wracamy do klasycznego finału z Heat.

Do zobaczenia w Finale Przyjacielu @tangiers

Ale ja wymieniłem Kawhi na Randla i DDRa.

2 za 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pablo81 napisał:

Tak za pół tej 80-tki :)

Więcej meczów nie rozegra w RS, a szansa, że będzie zdrowy na całe PO jest podobna.

Tu mam pewne 70 tam mam 50% szans na 80, 50 na 0.

I to wg Twojej wyceny, bo moja jest inna :)

ok ok, uczcie się na własnych błędach, bo z moich niczego nie wyciągnięcie, gdyz ich nie popelniam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzygac się chce trochę jak takie zespoły jak cleveland czy Chicago są rozpierdalane, oba zespoły w zdrowiu to 2 z 3 faworytów do wygrania wschodu a tu takie akcje, dajcie mi Cavs w takim razie i będę walczył z tym składem co jest…

Najśmieszniejsze ze ten deal nie ma jak dla mnie sensu dla ŻADNEJ ze stron . Na co oklahomie Kawhi jak nie ma tam składu żeby powalczyć ?

pablo za to to nie wiem, miał swoje przebłyski ale widzę ze wraca znowu do bycia najgorszym gm w stawce. Brawo. 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, karpik napisał:

Ayton nie może być wymieniony w tym sezonie po podpisaniu 5-letniej umowy :)

Jesteś pewien? 

Ayton został podpisany jako RFA agent, nie poprzez matchowanie offer sheet

CBA określa to tak:

For one year after exercising the right of first refusal to keep a restricted free agent. The player must consent to a trade to any team, although he cannot be traded to the team that signed him to the offer sheet

For three months or until December 15 of that season (whichever is later) after signing a contract as a free agent or matching an offer sheet to a restricted free agent.

także dla mnie tu nie ma NTC z tej okazji - ale może @karpik wiesz o jakimś innym zapisie CBA, którego ja nie znam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szulim napisał:

Jesteś pewien? 

Ayton został podpisany jako RFA agent, nie poprzez matchowanie offer sheet

CBA określa to tak:

For one year after exercising the right of first refusal to keep a restricted free agent. The player must consent to a trade to any team, although he cannot be traded to the team that signed him to the offer sheet

For three months or until December 15 of that season (whichever is later) after signing a contract as a free agent or matching an offer sheet to a restricted free agent.

także dla mnie tu nie ma NTC z tej okazji - ale może @karpik wiesz o jakimś innym zapisie CBA, którego ja nie znam

To nie jest NTC, bo Ayton NIE MOŻE być wymieniony przez rok po podpisaniu Designated player contract.

  • For one year after signing a player to a Designated Veteran contract or extension (see question number 24).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.