Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, kuba2419 napisał:

Tate będzie zbierał minuty głównie na pozycji 4 ewentualnie 3, o C bardziej wspominałem że nie mam nikogo oprócz rookie Kesslera czy Garaż na twoway.

No to tym bardziej niezrozumiały ruch, bo na 4 masz MPJ, Sochana, Kumingę i ewentualnie Wooda. To chyba najlepiej obsadzona pozycja u Ciebie, a na 5 wciąż masz dziurę, a nawet nie złożyłeś nikomu oferty w IV turze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, człowiek...morza napisał:

zastanawiam sie jak c***owy musi byc deal, zeby rada go zablokowala?

imo tu nie chodzi o czysta wartosc wymienianych towarow (choc ta oczywiscie tez nierowna), tylko o to, ze jest to idiotyczny ruch

a memphis podobnej masci gracza mogli sobie sciagnac na fa. zamaist tego lepiej wyjebac pick

szkoda strzepic ryja

i gdzie wgl ma te minuty tate znalezc?

edward - haradawy jr

porter jr - hwayard
kuminga-sochan
wood-robinson

no ja pi****le

czy rada probowala w jakikolwiek spsoob wytlumaczyc delikwentowi, ze ten ruch nie ma sensu?

Tylko u mnie rotacja będzie wyglądał następująco

Mills - Graham

Edwards - Tim/NAW

MPJ - Hayward/Kuminga 

Wood - Tate/Sochan

Robinson - Kessler/Garza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kuba2419 napisał:

Tylko u mnie rotacja będzie wyglądał następująco

Mills - Graham

Edwards - Tim/NAW

MPJ - Hayward/Kuminga 

Wood - Tate/Sochan

Robinson - Kessler/Garza

a no to zajebiscie. wywaliles 5 pick z sentmentalnych powodow na sochana. i postawiles kropke nad i wydajac pick na na tate'a, bo sochan jednak nie zasluguje na gre.

co nastepne?

az sie boje

i rozumiem, ze hayward to bedzie gral 15 minut?

kuminga bez minut.

ta twoja rotacja to z pizdy wzieta, na szkode klubu. jedynie utwierdza w przekonaniu, ze tam parasol ochronny powinien zostac wydluzony na czas nieoznaczony, zeby nie zrobil sie syf.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oho, krzykacze już dopuszczeni do głosu i cieknie piana tak ze jestem gotów zaraz ujrzeć Syrenkę Ariel. 

Late 1st pick wydaje mi się normalna cena za startera, który dodatkowo jest w kwiecienwieku. 2 lata temu oddawałem 1st pick za D.Howarda i tez Karpik chciał blokować bo Mac był pod protekcja.

Kuba jest tu jakieś 8 miesięcy, przerobił już wystarczająco wymian i dyskusji by moc samodzielnie decydować, a to ze niektóre wyceny się różnią to inna sprawa, nie wydaje mi się żeby oddanie takiego pucku za Tate było nadużyciem nawet w połowie porównywalnym do oddawania picku w c*** słabszych OKC za cash @january .

Nie wydaje mi się również, żeby oddanie Tate za pick było „kradzieżą” na niee oddanie Jordana Bella za Rudyego Goberta @człowiek...morza

 

Tbh nie znam do końca wartości Tate, z tego co wiem były za niego niezle oferty w tym takie z kilkoma 2ndami, wiec zdaje się ze to co tutaj czytam nie jest w żaden sposób równoważne z tym co do powiedzenia ma rynek.

psy szczekają, tabor jedzie dalej 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, fluber napisał:

Przypomnę tylko że rola rady jest taka żeby nie dopuścić do dymania nowych gm-ow. Ten deal trafił na tapetę do rady od wymian, ale gm Memphis jest z nami od ponad pół roku, to od strony nowego gm-a Wolves mógł być tylko badany trade. Zarówno ja, jak i pozostali członkowie Rady uznali że deal jest ok dla Wolves, więc go puściliśmy. 

Jak dla mnie to konczy jakakolwiek krytyke rady. Jesli minal okres parasola ochronnego, to nie ma sie co przypierdalac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, człowiek...morza napisał:

a no to zajebiscie. wywaliles 5 pick z sentmentalnych powodow na sochana. i postawiles kropke nad i wydajac pick na na tate'a, bo sochan jednak nie zasluguje na gre.

co nastepne?

az sie boje

i rozumiem, ze hayward to bedzie gral 15 minut?

kuminga bez minut.

ta twoja rotacja to z pizdy wzieta, na szkode klubu. jedynie utwierdza w przekonaniu, ze tam parasol ochronny powinien zostac wydluzony na czas nieoznaczony, zeby nie zrobil sie syf.

Spokojnie, Hayward rozegrał w zeszłym sezonie 45 spotkań, MPJ w swoim rookie sezonie po kontuzji pleców 55, Wood 68 więc myślę że każdy znajdzie swoje minuty i grę. Niestety mam w składzie ludzi łapiących wiele mniejszych urazów, więc potrzebna jest również szerszą kadra.

Co następne? Pewnie będzie regularne klepanie Knicks w RS 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę jaki jest rynek na PFów, a sam szukając fitu pod Sabonisa wiem, że jest cholernie wąski i chociażby @january to potwierdzał.

Tate za minimum, będąc po sezonie jako RFA za late picka to dobra oferta. Szczerze to wewnątrz rady, raczej panowało przekonanie, że to Kuba wygrał tą wymianę. Także ocena dealu mnie zaskoczyła, ale już komentarze w tym obecnych i byłych radnych to już poziom szamba. Wstyd Panowie. 

Szczerze to jakby ktoś ten deal cofnął to za prawa do Tate dałbym myślę, że więcej warty pick Bucks. 

Temat zamknięty, bo szambonurkiem nie jestem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ignazz napisał:

Tamten pick jest dobry i bez protekcji. Ciagle wszyscy wałkują ze oddanie unprotected to błąd a tu poszedł Tate który jest ciekawy ale czy wart ceny? 

My mówimy o picku drugiej najdroższej drużyny ligi lub najlepszej drużyny w historii BeGM bilansów RS. 

Oba kluby celują w HCA, prognozy spadnięcia do poziomu play-in niskie. Jaką tu można protekcję nakładać? 

Niektórym ciągłym krytykantom to już po prostu dawno zwoje odcięło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, MarcusCamby napisał:

My mówimy o picku drugiej najdroższej drużyny ligi lub najlepszej drużyny w historii BeGM bilansów RS. 

Oba kluby celują w HCA, prognozy spadnięcia do poziomu play-in niskie. Jaką tu można protekcję nakładać? 

Niektórym ciągłym krytykantom to już po prostu dawno zwoje odcięło. 

Czyli wychodzi na to, ze rada podejmuje decyzje na podstawie elementarnych braków w wiedzy. 

Pozostawiam bez komentarza, bo zaraz znów ściek się na mnie wyleje, pomimo działania w dobrej wierze.

Oczywiście skrót myślowy z mojej strony. Natomiast wydatkowanie na drugim miejsce w lidze nie zaprzecza temu, ze Toronto jest drużyna obarczona ryzykiem bycia drużyna loteryjna. Wiec powinno być tam co najmniej zastrzeżenie w loterii. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

My mówimy o picku drugiej najdroższej drużyny ligi lub najlepszej drużyny w historii BeGM bilansów RS. 

Oba kluby celują w HCA, prognozy spadnięcia do poziomu play-in niskie. Jaką tu można protekcję nakładać? 

Niektórym ciągłym krytykantom to już po prostu dawno zwoje odcięło. 

Dwie kontuzje i sezon z bani. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.