Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

miesiąc temu:

W dniu 15.08.2022 o 21:45, Qcin_69 napisał:

nIetrafione porównanie, Minnesota nigdy młodych i utalentowanych nie pchnęła dalej, już może bliżej temu do primu Wengera 

Williams-Campbell

Khris-Bergkamp

Tatum-Henry 

Booker-Vieira 

Lamelo- Pires

Tate- Ljungberg 

 

Ależ ładnie się to zestarzało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, january napisał:

Grizzlies nie mają żadnej luki na pozycji PF, pick to jest de facto unprotected ostatnio kontuzjowanych Raps na mocnym wschodzie. A Wolves mają c***oławkę, ale jak już ktoś wyżej napisał - sprzedaż chwilkę przed wypłatą to norma tam :) 

Bardzo słaby deal dla Memphis.

Cóż, Rada taki gówniany deal dla Grizz puściła, więc EoT.

Przypomnę tylko że rola rady jest taka żeby nie dopuścić do dymania nowych gm-ow. Ten deal trafił na tapetę do rady od wymian, ale gm Memphis jest z nami od ponad pół roku, to od strony nowego gm-a Wolves mógł być tylko badany trade. Zarówno ja, jak i pozostali członkowie Rady uznali że deal jest ok dla Wolves, więc go puściliśmy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, LAF napisał:

Minnesota Timberwolves - Memphis Grizzlies

Minnesota Timberwolves in : TOR or (OKC/MIL/DEN - worst) - better

Minnesota Timberwolves out : Jae'Sean Tate

 

Memphis Grizzlies in : Jae'Sean Tate

Memphis Grizzlies out : TOR or (OKC/MIL/DEN - worst) - better

 

Przestańcie se robić z nas jaja i rozpiszcie to poprawnie :)

Ten pick to 1st rounder czy 2nd? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ozzy110 napisał:

Lol. A to główna rada miała być niekompetentna. Off-season się jeszcze nie skończył i Memphis powinni mieć jeszcze ochronę. Ale w sumie co ja tam wiem.

Żałosny wpis... 

I to pisze pożal się Boże radny....

I skoro już tak sobie szczerze wywlekamy to ta rada jest niekompetentna, a przed wszystkim nieprofesjonalna. 

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Żałosny wpis... 

I to pisze pożal się Boże radny....

I skoro już tak sobie szczerze wywlekamy to ta rada jest niekompetentna, a przed wszystkim nieprofesjonalna. 

*Były radny. Skończyłem już tę robotę wraz z końcem 4 tury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, karpik napisał:

Fatalny deal dla Grizzlies. Tate tam będzie wstępnie patrząc zgarniał jakieś 15 mpg (jak dobrze pójdzie), trochę drogo płacić 1st rounderem za spadający kontrakt gracza, dla którego zabraknie dobrych minut.

Na pozycję PF i C mam jedynie dwóch rookie oraz może Fernando, Tate będzie dostawał regularne minuty w rotacji więc nie powinien się martwić i grę. Jak próbowałem ściągać kogoś na PG kto był by dla mnie wzmocnieniem względem Millsa czy Grahama to słyszałem że ten pick jest słaby i będzie pewnie z końca pierwszej rd. Potrzebowałem kogoś kto da mi te 8-11pkt z ławki, może i przepłaciłem ale nie sądzę aby jakoś rażąco i niestety musiałem bo mając łatkę tankera ciężko było by mi wygrać jakiegoś weterana na pozycję PF i C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, kuba2419 napisał:

Na pozycję PF i C mam jedynie dwóch rookie oraz może Fernando, Tate będzie dostawał regularne minuty w rotacji więc nie powinien się martwić i grę. Jak próbowałem ściągać kogoś na PG kto był by dla mnie wzmocnieniem względem Millsa czy Grahama to słyszałem że ten pick jest słaby i będzie pewnie z końca pierwszej rd. Potrzebowałem kogoś kto da mi te 8-11pkt z ławki, może i przepłaciłem ale nie sądzę aby jakoś rażąco i niestety musiałem bo mając łatkę tankera ciężko było by mi wygrać jakiegoś weterana na pozycję PF i C.

Przecież Tate to slasher na pozycje 3-4 i ewentualnie na 2, a już na pewno nie 5. Także patrząc na Twój roster myślałem, że będzie on rywalizował o minuty z MPJ, Sochanem, Kumingą, Haywardem, ew. THJ czy Woodem. W pełnym składzie pewnie by z ławki nie wstawał, ale mając MPJ i Haywarda trudno liczyć na pełny skład, więc rozumiem chęć zabezpieczenia tej pozycji, ale płacić 1st rounderem za kogoś takiego, to trochę jak otwieranie 15yr PVW o trzeciej nad ranem, gdy wszyscy są już najebani - wystarczyłaby zwykła wóda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie jak c***owy musi byc deal, zeby rada go zablokowala?

imo tu nie chodzi o czysta wartosc wymienianych towarow (choc ta oczywiscie tez nierowna), tylko o to, ze jest to idiotyczny ruch

a memphis podobnej masci gracza mogli sobie sciagnac na fa. zamaist tego lepiej wyjebac pick

szkoda strzepic ryja

i gdzie wgl ma te minuty tate znalezc?

edward - haradawy jr

porter jr - hwayard
kuminga-sochan
wood-robinson

no ja pi****le

czy rada probowala w jakikolwiek spsoob wytlumaczyc delikwentowi, ze ten ruch nie ma sensu?

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, karpik napisał:

Przecież Tate to slasher na pozycje 3-4 i ewentualnie na 2, a już na pewno nie 5. Także patrząc na Twój roster myślałem, że będzie on rywalizował o minuty z MPJ, Sochanem, Kumingą, Haywardem, ew. THJ czy Woodem. W pełnym składzie pewnie by z ławki nie wstawał, ale mając MPJ i Haywarda trudno liczyć na pełny skład, więc rozumiem chęć zabezpieczenia tej pozycji, ale płacić 1st rounderem za kogoś takiego, to trochę jak otwieranie 15yr PVW o trzeciej nad ranem, gdy wszyscy są już najebani - wystarczyłaby zwykła wóda ;)

Tate będzie zbierał minuty głównie na pozycji 4 ewentualnie 3, o C bardziej wspominałem że nie mam nikogo oprócz rookie Kesslera czy Garaż na twoway.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.