Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Tak @RonnieArtestics - to co wysłał nam Kuba było odrzucone do waszego ponownego dyskutowania ;) 

a co zrobił dalej - to już jego inwencja ;) 

ja cały czas powtórzę - Rada nie decyduje za gmow - możemy odrzucić lub zatwierdzić 

jesli odrzucamy - to zwykle piszemy dlaczego, a co zrobi dalej gm z tym to już jego sprawa ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Szulim napisał:

Tak @RonnieArtestics - to co wysłał nam Kuba było odrzucone do waszego ponownego dyskutowania ;) 

a co zrobił dalej - to już jego inwencja ;) 

ja cały czas powtórzę - Rada nie decyduje za gmow - możemy odrzucić lub zatwierdzić 

jesli odrzucamy - to zwykle piszemy dlaczego, a co zrobi dalej gm z tym to już jego sprawa ;) 

Wstepnie się dogadaliśmy - ale powiedzieliśmy sobie ze jeszcze nie oficjalnie, a on uruchomił swoja procedure z kontrola rodzicielska, a wy to odrzuciliscie wiec zaniechaliśmy negocjacji, bo ja więcej niż to bym na pewno nie dorzucił, bo sam się zastanawiałem czy draymond w przyszłości bedzie wart 3 bardzo dobrych rolesow. 

Wiec z tego wynika ze tak jakby zasugerowaliscie mu ze to za mało za draymonda, ciekawe czemu teraz nie było takiej sugestii. Bo gm OKC to tez rookie, czy co? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Well, nie umiem odpowiedzieć na to pytanie w prosty sposób ale przypomnę tylko ze Rada podejmuje decyzje większością głosów i uwierz mi, praktycznie nad każda propozycja są dyskusje za i przeciw

Poza tym - ja naprawdę bardzo zapraszam Cię do Rady ;) jeśli masz jakieś wątpliwości co do naszej pracy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Sylvinho. napisał:

Też myślałem, że to będą jakieś większe nazwiska.

no zdecydowanie mógł walczyc o talenty z fa i popodbijac nam rfa trochę, nawet jakbyśmy wszyscy wszystkich wyrównali to zostałby z masa capspace na branie na siebie słabych kontraktow z assetami, ale nie lepiej się bic o 32W z Bojanem i Banchero, w dodatku pomagać Dallas zrobić miejsce na Trae za free :) 

A jak jakis contender da full MLE 3 letnie Brookowi to ten tez ucieknie. Bez sensu

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, january napisał:

Jest jakiś role-player, którego Dallas chwilę później po podpisaniu nie wypierdoliło w wymianie :D ?

Tak wyglądał skład Lakers 2 lata temu. Co się stało jasiu z tymi wszystkimi Twoimi rolesami? 😛 Tradycyjnie drzazgę w oku wypominasz, belki u siebie nie widząc.

Screenshot_20220702-152525~2.png

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze -  ile osób zagłosowało by na FA na tankera na np takiego Fleeta, KD czy PG? 

Po drugie - nie od razu rzym zbudowano, przykład takiego Clips z zeszłego roku pokazuje że da się wejść do PO przy dobrej formie zawodników 

Po trzecie - FA się jeszcze nie zaczęło ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

no zdecydowanie mógł walczyc o talenty z fa i popodbijac nam rfa trochę, nawet jakbyśmy wszyscy wszystkich wyrównali to zostałby z masa capspace na branie na siebie słabych kontraktow z assetami, ale nie lepiej się bic o 32W z Bojanem i Banchero, w dodatku pomagać Dallas zrobić miejsce na Trae za free :) 

A jak jakis contender da full MLE 3 letnie Brookowi to ten tez ucieknie. Bez sensu

Ty się bój. CambyGOAT Wam podbije :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Szulim napisał:

Po pierwsze -  ile osób zagłosowało by na FA na tankera na np takiego Fleeta, KD czy PG? 

Po drugie - nie od razu rzym zbudowano, przykład takiego Clips z zeszłego roku pokazuje że da się wejść do PO przy dobrej formie zawodników 

Po trzecie - FA się jeszcze nie zaczęło ;) 

z tym pierwszym mówiłem raczej o wszystkich najlepszych rfa + ewentualnje anfernee simons który wydaje się być realnym celem dla teamu jak twój, mógłby się wybić…


Z tym trzecim : sam powiedziałes co planujesz na fa a za minimum i wyjątki gamechangera nie wyciagnięsz ;)

 

nie chce cie już rugac za checi wyjścia z tanku. Szanuje walkę. Po prostu jeszcze jeden rok mogles se poczekać, ja bym tak zrobił na twoim miejscu. A jak już się zdecydowałeś na walkę to mało po prostu wyciągnąłeś bo Bojan i Zubac to wiele nie zmieniają. No ale Laf na priv napisał mi,  ze masz team na playoffs, wiec może banchero bedzie faktycznie miał impact duncana z rookie Season :) 

32 minuty temu, january napisał:

Cofnij się jeszcze do sezonu 99/00, stamtąd na pewno nikogo nie mam! :)

 

Swoją drogą wymiana @RonnieArtestics - @Sylvinho. z Bridgesem zaraz może być jedną z większych kradzieży, jak Miles zostanie wyrzucony z NBA.

A ma być wyrzucony z NBA ? 
 

A nawet jesli to wg bukmacherów bede miał KD + cp3 + FVV + Nurkic, wiec warto było miejsce zrobić i dać Daviona i Keldona za pierwsze mistrzostwo w historii organizacji 😛 

37 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ty się bój. CambyGOAT Wam podbije :)

Czyli przyklepujesz ze puszczenie Milesa było bledem wtedy? ;) 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą @Sylvinho. i @RonnieArtestics

rozumiem, że magia nazwisk robi swoje - choć przykład łączenia Westbrooka z LBJ i AD wyszła jak wyszła, czy chociażby projekt Nets KD, JH i KI ;) 

tak więc może popatrzcie trochę szerzej na skład

back: Lonzo + DAR + Cole + TyTy + Cam

front: Banchero + Isaac + Bojan + Murphy III + House jr

centers: Lopez* + Zubac + Lopez 

*mam nadzieję, że te głosy o zostawieniu opcji dla extension Lopeza nie były tylko słowami ;) 

sprawdźcie sobie def rating takiego składu ;) dodatkowo mam bardzo solidną ławkę, która może wchodzić i rzucać 

Lonzo + Isaac + Lopez - przy zdrowiu - bdb def na każdej pozycji

Murphy III - już rozwinął się jako przydatny 3&D

House - też dobry 3&D

DAR - dorzuci punkty + jego defensywa jest mocno niedoceniona mimo, że jest już neutralnym obrońcą i w socie grał naprawdę dobrze w D, a nie tylko w ataku

do tego strzelcy Thomas (dostanie sporo minut w Nets prawdopodobnie), Bojan 18ppg na 45% FG i 39% 3pt w poprzednim sezonie

Przyszła gwiazda, która powinna od początku rzucać po ok 20ppg - Banchero

do tego fajni rolesi - Cole, TyTy czy Zubac (kolejny niedoceniony, a w Clips pokazał już że może grać na poziomie 10/10 jako roles pod koszem w PO zespole)

okey - rozumiem, że mam all-star gamę changer (póki co), ale chyba wolę taką budowę teamu pod defensywę jak deklarowałem od 2 lat, łącząc dużo młodości i upside z vetami niż wywalanie połowy zespołu za super gwiazdę ;) 

no i na koniec - wciąż mam swoje 1sty i elastyczność w salary gdzie za rok mogę otworzyć ok 30-40mln wolnego capspace :D i wejść w kolejny poziom 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Szulim napisał:

swoją drogą @Sylvinho. i @RonnieArtestics

rozumiem, że magia nazwisk robi swoje - choć przykład łączenia Westbrooka z LBJ i AD wyszła jak wyszła, czy chociażby projekt Nets KD, JH i KI ;) 

tak więc może popatrzcie trochę szerzej na skład

back: Lonzo + DAR + Cole + TyTy + Cam

front: Banchero + Isaac + Bojan + Murphy III + House jr

centers: Lopez* + Zubac + Lopez 

*mam nadzieję, że te głosy o zostawieniu opcji dla extension Lopeza nie były tylko słowami ;) 

sprawdźcie sobie def rating takiego składu ;) dodatkowo mam bardzo solidną ławkę, która może wchodzić i rzucać 

Lonzo + Isaac + Lopez - przy zdrowiu - bdb def na każdej pozycji

Murphy III - już rozwinął się jako przydatny 3&D

House - też dobry 3&D

DAR - dorzuci punkty + jego defensywa jest mocno niedoceniona mimo, że jest już neutralnym obrońcą i w socie grał naprawdę dobrze w D, a nie tylko w ataku

do tego strzelcy Thomas (dostanie sporo minut w Nets prawdopodobnie), Bojan 18ppg na 45% FG i 39% 3pt w poprzednim sezonie

Przyszła gwiazda, która powinna od początku rzucać po ok 20ppg - Banchero

do tego fajni rolesi - Cole, TyTy czy Zubac (kolejny niedoceniony, a w Clips pokazał już że może grać na poziomie 10/10 jako roles pod koszem w PO zespole)

okey - rozumiem, że mam all-star gamę changer (póki co), ale chyba wolę taką budowę teamu pod defensywę jak deklarowałem od 2 lat, łącząc dużo młodości i upside z vetami niż wywalanie połowy zespołu za super gwiazdę ;) 

no i na koniec - wciąż mam swoje 1sty i elastyczność w salary gdzie za rok mogę otworzyć ok 30-40mln wolnego capspace :D i wejść w kolejny poziom 

Ok , zapomniałem ze masz lonzo jeszcze, no to 36w bedzie 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

Lobzo ma regres w rehabilitacji, prawdopodobnie nie będzie gotowy na obóz

Oj fluber, słabe info masz ;)

regres to on miał na przełomie kwietnia i maja a report z 26.06 mówi ze rehab idzie bardzo dobrze i będzie gotowy na obóz ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.