Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, karpik napisał:

1. Nikt nie ma tu szklanej kuli, ale LaMelo jest w wieku 20 lat dużo lepszy od PG, kiedy ten miał 20 lat, a Mobley to elite prospect. Ja bym na Twoim miejscu zadał se pytanie skąd pewność, że PG i KL w 2023 osiągną poziom z 2019? ;)

2. Jako sophomore, i tak, LaMelo jest plusowym graczem jeśli to masz na myśli pytając czy Hornets z nim lepiej grają czy nie :) Jednocześnie na pewno nie jest póki co na poziomie all-star, ale ma wszystko, żeby nim zaraz zostać (mowa o impakcie).

3. No oddałeś dobrego młodego shootera na rookie contract akurat jak był w slumpie :) Allen był ode mnie i w sumie go rozmieniłeś na late 1st, a on jest graczem podobnej klasy do Aytona, za którego oddałeś więcej i latem mu jeszcze więcej zapłacisz. To nie są dobre ruchy, wystarczyło trochę cierpliwości i byśmy się widzieli co roku w finałach za jakiś czas :)

 

Ad.2. Hornets po prostu mają sporo lepszy bilans bez Lamelo niż z nim. Każdy patrzy też na niego przez pryzmat szkół jakie robi. A z takim poczciwym Haywardem Hornets są dużo lepsza drużyną. O Lamelo ciężko to powiedzieć. Dodatkowo Lamelo poszły fg%, a jego mechanika rzutu jest dalej dość specyficzna.

Ad. 3. Ja oddałem Allena tanio, Ty też. Wielu tu twierdzilo, że nie nadaje się do nowoczesnego basketu, a jest Allstarem. Nikt nie ma szklanej kuli. Więc spokojnie z tak surowymi ocenami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MarcusCamby napisał:

Roto? Ta gierka, gdzie się liczą suche cyferki jak punkty i zbiórki?

Wiesz, ja akurat jestem zwolenników suchych cyferek.

I nikt mnie nie przekona, że do oceny czegokolwiek są lepsze emocje czy widzimisę decydentów, od jakiejkolwiek formuł mtematycznej.

Więc rozumiem, że dla dla kogoś, gdzie emocje ważniejsze niż prawa matematyczn, ale pomyśl, że jest garstka osób co uważa odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mac napisał:

Wiesz, ja akurat jestem zwolenników suchych cyferek.

I nikt mnie nie przekona, że do oceny czegokolwiek są lepsze emocje czy widzimisę decydentów, od jakiejkolwiek formuł mtematycznej.

Więc rozumiem, że dla dla kogoś, gdzie emocje ważniejsze niż prawa matematyczn, ale pomyśl, że jest garstka osób co uważa odwrotnie.

Ale ja nie wpadam do ich działu i nie piszę o rotoclownach, a ty to robisz nagminnie co mnie razi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Ale ja nie wpadam do ich działu i nie piszę o rotoclownach, a ty to robisz nagminnie co mnie razi.

fair point, ale nie tak często chyba, o dawno tego nie pisałem.

Tak czy siak, przepraszam i postaram się tego uniknąć w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj january , przyznaj że troszkę Ci po prostu gul skoczył bo widzisz w tym pewną promocję, i przyznaj uczciwie ze taki deal z Eldem anno domini 2021 powinien zostać przez kogoś zawetowany, a nie wymyślasz teraz jakieś „sankcje” dla wolves podczas najbliższych FA za Alonzowski „brak kultury organizacji”… 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Ale ja się nie czepiam nigdy value dealów, zawsze ktoś kogoś musi wydymać, by zyskać.

Czepiam się robienia w ciula superstarów tej ligi, bo to jest aberracja, którą trza piętnować. Już widzę jak handel LeBronem nie miałby dla mnie konsekwencji żadnych, już to widzę...

Dla Warriors handel curry nie miał jakos żadnych🙃smiem twierdzić że mógłbym wymienić więcej przykładów jakbym się skupił i zajrzał w głąb mej pamięci, ale mi się nie chce ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Ale ja się nie czepiam nigdy value dealów, zawsze ktoś kogoś musi wydymać, by zyskać.

Czepiam się robienia w ciula superstarów tej ligi, bo to jest aberracja, którą trza piętnować. Już widzę jak handel LeBronem nie miałby dla mnie konsekwencji żadnych, już to widzę...

Człowieku ty handlowałem Butlerem, już go wymieniłeś do Raptors za McColluma przecież xd 

wiec co Ty tu pierdolisz o aberracjach.

 

Teraz, january napisał:

Przecież Wy mi TR za brak przedłużenia o rok groziliście;) A tu drugi po Lillardzie superstar jest potraktowany przez Wolves jak ostatnia szmata. To się nie zdarza w RL nie bez powodu. U nas też nie powinno, a skoro się zdarzyło to i konsekwencje będą brutalne :) 

no dla Zachodu brutalne na pewno xd więcej talentu niż Thunder z Durantem i Hardenem w Socie teraz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Dla Warriors handel curry nie miał jakos żadnych

U mnie miał. Wszędzie gdzie się dało dawałem ich na ostatnim miejscu na FA. Niektórzy też tak robili.

Po co tak kłamać?

Oficjalnie już jesteś w spółdzielni? Bo ostatnio się często widzę z Qcinem po plecach klepiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Mam nadzieje ze nie robicie z gęby dupy i faktycznie dacie mu tego 50mln maxa ;]

No to nie najlepiej to o Tobie świadczy, bo raczej powinno być jasne, że nasza gęba to jedna wielka dupa.

I to tak level Kim Kardashian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, RonnieArtestics napisał:

A ty nie potraktowałeś jak śmiecia Brogdona ? Nawet nie zdążył rozpakować walizki u ciebie. 

i to polaka patriote!!!!!!

taki rodak z januarego. ehhh 

 

tfuuu!

no ale january podobno ze slunska. opcja niemiecka wyrazna

 
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, MarcusCamby napisał:

U mnie miał. Wszędzie gdzie się dało dawałem ich na ostatnim miejscu na FA. Niektórzy też tak robili.

Po co tak kłamać?

Oficjalnie już jesteś w spółdzielni? Bo ostatnio się często widzę z Qcinem po plecach klepiecie.

Tak jak cvbe napisał, warriors wygrali sporo na fa w tym roku chyba, wiec jakie kłamstwo. 
 

Btw Jak oceniasz ruch pablo ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

wielki problem ligi jest taki, ze w zasadzie trzy druzyny zmonopolizowaly czolowych grajkow przyszlosci.

knicks, mavs, wolves.

ciezko bedzie przebic ten mur.

To wypowiedź w tym stylu co "Kobe i Kwame rzucili razem 82 punkty" - Wolves i Mavs mają wszystkie talenty a Knicks mają jeden więc pięknie pasują do układanki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Tak jak cvbe napisał, warriors wygrali sporo na fa w tym roku chyba, wiec jakie kłamstwo. 
 

Btw Jak oceniasz ruch pablo ? 

Batum dostał od Warriors ponad 6 milionów na sezon, a mimo to wyżej miałem Lakers.

Oferta dla Noela dopiero na czwartym miejscu, tylko przed minimum dla Bucks

Theis na trzecim miejscu. Heat karani za Brooksa ( przyszłe FA też ich to notabene czeka )

Patty Mills na ostatnim miejscu przy 6 podobnych ofertach

Lou Williams na trzecim, za Thunder i Rockets, takie same oferty.

U mnie Warriors byli karani równo.

Ruch Pablo uważam za ryzykowny i raczej słaby. Z drugiej strony dobrze, że wreszcie pojawia się jakiś GM chcący zaryzykować i zagrać o wynik na już. To szanuje i tu kultura organizacji Bulls pewnie z miejsca wskoczyła do TOP10 po latach słabizny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

To wypowiedź w tym stylu co "Kobe i Kwame rzucili razem 82 punkty" - Wolves i Mavs mają wszystkie talenty a Knicks mają jeden więc pięknie pasują do układanki :D

jak moga miec wszystkie skoro ja mam jeden i to najwiekszy?

matma w szkole opusczona ta?

na orkegach ci to wyrysyuje

bedzie prsociej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.