Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, mac napisał:

W 2017 roku Isaiah Thomas był 5 w MVP voting (min przed Currym). Niedługo później Boston wymienił go, co jest uważane raczej nadal za nie fair w stosunku do niego.

Jak to wpłynęło na Tatuma w przypadku chęci gry w Celtic?

Oszukanie Thomasa ponoć często się Bostonowi w kuluarach wypomina.

A to jest dość mocno skrajny przypadek w RL NBA, który Wolves robią non stop.

Chciałbym powiedzieć, że Wolves na FA są spaleni, ale tu spalona jest 1/3 ligi, więc w sumie nie ma tragedii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Oszukanie Thomasa ponoć często się Bostonowi w kuluarach wypomina.

No właśnie dokładnie jak piszesz.

Natomiast na Tatuma akurat nie wpływa, mówimy o kolesiu co na pytanie o rumorsy ze jest proponowany za ADavisa odpowiedzial ze to dla niego zaszczyt..

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Chciałbym powiedzieć, że Wolves na FA są spaleni, ale tu spalona jest 1/3 ligi, więc w sumie nie ma tragedii.

Dokładnie, w tym ten co najbardziej krzyczy i to też ten co chyba całe przepisy tak ustawił finansowe, a sam jako lakers bierze sobie grajków za minimum co inni proponują 5baniek jak chociazby Batum.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Oszukanie Thomasa ponoć często się Bostonowi w kuluarach wypomina.

A to jest dość mocno skrajny przypadek w RL NBA, który Wolves robią non stop.

Chciałbym powiedzieć, że Wolves na FA są spaleni, ale tu spalona jest 1/3 ligi, więc w sumie nie ma tragedii.

już niedługo tylko Cavs będą mogli brać udział w FA, bo reszta skreślona (btw, jest jakiś wężyk w razie gdyby o jednego gracza walczyło 4 skreślencow? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, cvbe napisał:

Kurde, jak ja oddałem PG All-Stara to prawie zerowy odzew a tutaj burza... No ale szczerze to dla mnie lepiej bo core LaMelo-Kawhi-Ayton + ktoś z FA byłby ciężki do ogrania, a tak to ktoś z pary PG/Kawhi i tak będzie kontuzjowany więc Cavs pozostaną w tabeli nad Bulls :D

za rok Reggie - Sexton - Kawhi - PGeorge - Ayton to raczej jedzie jak walec po tytuł.

Picku nie liczę, bo to jednak loteria, ja widzę 3bdb prospecty, z czego dwa bardzo chciałem mieć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Najpierw daj mi przykład z RL, gdzie contender oddał sobie ot tak z dupy kontuzjowanego superstara.

Bo bieda grajek Thomas, który był waflem w porównaniu do tego kim są w lidze Lillard czy George spowodował, że Celtics przestali mieć szanse na FA (choćby AD), a ich zawodnicy po rookie umowach (Irving, Hayward) uciekali stamtąd w podskokach.

To sobie pomnóż reakcję, gdy zamiast bieda IT byliby to Lillard i PG13 i pomyśl jak miły jestem, że Wam nie wrzucam TR Tatuma i Bookera od razu.

czyli to my mamy szukać przykładów choć Ty nie masz żadnego? xd spoko 

January zawsze w formie xd

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Najpierw daj mi przykład z RL, gdzie contender oddał sobie ot tak z dupy kontuzjowanego superstara.

Ale to nie możesz sobie wymyślać na podstawie swoich jedynie słusznych poglądów, jakby coś miało na kogoś wpłynąć.

Podałem najbliższy z Thomasem i tak się składa, że jest tam Tatum.

Podałem Jego opinię na pytania o bycie proponowanym w dealu z ADavisa (kojarzysz sytuację, czy mam szukać źródło?).

Ty WSZYSTKO opierasz na podstawie swojego wyobrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mac napisał:

za rok Reggie - Sexton - Kawhi - PGeorge - Ayton to raczej jedzie jak walec po tytuł.

Picku nie liczę, bo to jednak loteria, ja widzę 3bdb prospecty, z czego dwa bardzo chciałem mieć.

 

Z backcourtem RJ + Sexton to szczerze wątpię ;) No ale nie takie rzeczy już widziałem, więc jakieś 10% na tytuł może by i mieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to january przyklepał w to lato Currego za Ingrama i Brogdona z miljonem pickow za Capele który odszedłby za darmo do tego samego klubu, ale teraz się burzy do Wolves, bo oczywiście widzi że dostali młodziutkiego superstara na rookie kontrakcie troszkę po promocji ;)

 

Ta gra już dawno straciła szansę na bycie realną, wiec proponuje january żebyś wyluzował, sam grabisz leszczy jeszcze gorzej niż Qcin ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Bo ku*wa żaden contender nigdy w RL z dupy sobie kontuzjowanego superstara nie oddał? To jest ten poziom jaki zrobiliście

to w końcu ten George jest superstarem czy nie? 

Bo jeszcze rok temu pisałeś o nim bieda allstar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

Z backcourtem RJ + Sexton to szczerze wątpię ;) No ale nie takie rzeczy już widziałem, więc jakieś 10% na tytuł może by i mieli.

a co jest nie tak z tym backcourtem?

Pisze o sytuacji, ktora zaklada skces LAC w real NBA, gdzie sa 3Ci sami najlepsi i najwazniejsi gracze, a tu msz Aytona (duzo lepszy niz jakikolwiek c lac) i sexton (tu fitowo moze gorzej niz banda rolesow w lac, a na pewno gorzej tez niz powell).

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Ta gra już dawno straciła szansę na bycie realną, wiec proponuje january żebyś wyluzował, sam grabisz leszczy jeszcze gorzej niż Qcin ;)

Dokładnie, ja uważam, że powinno być jakieś veto na zasadzie głosowania całej ligi np, czy dany deal miałby realnie szansę się wydarzyć.

Z drugiej strony, deal ADavisa nie miałby szans, a liga więc zmusiła do tego, więc to i tak po c***u rozwiązanie.

Tak czy siak, ta gierka i simka to wiadomo że ClownGierki.

Roto je wciąga nosem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pablo81 żeby nie było ja Ci kibicuje i mam nadzieję, że Leonard i George nie powtórzą casusu Wall-Griffin, który zatopił Pelicans na dobre kilka lat :)

Lada moment za drobne poleci Huerter, wciąż konsekwencja tamtych lat.

Ano i oczywiście tego, że zostałem oszukany z odrzuceniem ubezpieczenia kontraktowego dla Walla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ten deal oceniam za bardzo ryzykowny i pochopny dla pablo ale tym wracającym pickiem ten deal na pewno się broni bardziej niż deale Elda i ememema z januarym. Nikt się latem nie burzył jak liga była dwoma ruchami ustawiona na najbliższe dwa lata, a teraz jedyny january się burzy bo widzi jak wolves się wzmacniają w „perspektywie na przyszłość” - classic january  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Pablo81 napisał:

Dość ostro :)

1. Skąd masz pewność, czy Lamelo/Mobley osiągną poziom PG/KL.

2. Lamelo gra lepiej jako sofomor niż jako rookas?  Hornets grają z nim lepiej niż bez niego? 

3. W jakim momencie oddawalem Cama? Po fakcie łatwo być mądrym. To nie od Ciebie kupiłem Allena?

1. Nikt nie ma tu szklanej kuli, ale LaMelo jest w wieku 20 lat dużo lepszy od PG, kiedy ten miał 20 lat, a Mobley to elite prospect. Ja bym na Twoim miejscu zadał se pytanie skąd pewność, że PG i KL w 2023 osiągną poziom z 2019? ;)

2. Jako sophomore, i tak, LaMelo jest plusowym graczem jeśli to masz na myśli pytając czy Hornets z nim lepiej grają czy nie :) Jednocześnie na pewno nie jest póki co na poziomie all-star, ale ma wszystko, żeby nim zaraz zostać (mowa o impakcie).

3. No oddałeś dobrego młodego shootera na rookie contract akurat jak był w slumpie :) Allen był ode mnie i w sumie go rozmieniłeś na late 1st, a on jest graczem podobnej klasy do Aytona, za którego oddałeś więcej i latem mu jeszcze więcej zapłacisz. To nie są dobre ruchy, wystarczyło trochę cierpliwości i byśmy się widzieli co roku w finałach za jakiś czas :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

Ten przykład nie jest nawet blisko tego co wyprawiacie i doskonale o tym wiesz to po pierwsze.
Po drugie, Wam pierwszy znacznie poważniejsze niż kwestia IT (oddanie Lillarda) szmacenie gwiazdy uszło pod kątem Tatuma na sucho - podobnie jak w RL Celtics. Tatum był na rookie umowie, jak w RL i u nas.

Po trzecie, wielokrotnie składaliście obietnice PG13, a teraz go jak śmiecia potraktowaliście.
Po czwarte w RL Tatum w Cs akurat ma szansę na supermaxa, u Was nie, więc finansowo inna bajka.
Po piąte, w przykładzie w nawet nie 1/10 tak bulwersującym jak Wasze już dwukrotne szmacenie gwiazd - który sam podałeś z RL (IT) Celtics zostali na FA zmasakrowani w następnych latach (AD, Irving, Hay).
Po szóste, co ma wypowiedź Tatuma do tego w ogóle?? U Was Booker i Tatum też byli proponowani, Booker nawet w DC na lotnisku spał.

A ty nie potraktowałeś jak śmiecia Brogdona ? Nawet nie zdążył rozpakować walizki u ciebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Ten przykład nie jest nawet blisko tego co wyprawiacie i doskonale o tym wiesz to po pierwsze.
Po drugie, Wam pierwszy znacznie poważniejsze niż kwestia IT (oddanie Lillarda) szmacenie gwiazdy uszło pod kątem Tatuma na sucho - podobnie jak w RL Celtics. Tatum był na rookie umowie, jak w RL i u nas.

Po trzecie, wielokrotnie składaliście obietnice PG13, a teraz go jak śmiecia potraktowaliście.
Po czwarte w RL Tatum w Cs akurat ma szansę na supermaxa, u Was nie, więc finansowo inna bajka.
Po piąte, w przykładzie w nawet nie 1/10 tak bulwersującym jak Wasze już dwukrotne szmacenie gwiazd - który sam podałeś z RL (IT) Celtics zostali na FA zmasakrowani w następnych latach (AD, Irving, Hay).
Po szóste, co ma wypowiedź Tatuma do tego w ogóle?? U Was Booker i Tatum też byli proponowani, Booker nawet w DC na lotnisku spał.

po pierwsze piszesz glupoty

po drugie wyłącz telewizje bo gadasz jak politycy :) nadużywasz wulgaryzmów i hejtu ;) szmaceniem prędzej nazwałbym płacz o 13mln extension dla Russella niż wymianę Lillarda :)

po trzecie nikt niczego nie składał, to jest k**** forumowa gierka a Ty i Alonzo to niedługo będziecie oczekiwać podpisów u notariusza pod każdym postem

po czwarte- pieprzysz głupoty, doczytaj sobie CBA, Tatum normalnie u nas supermaksa może dostać :)

po piąte- Celtics nigdy nie było nawet blisko begm Minnesoty pod względem zarządzania i nie mieli nawet połowy talentu co jest j nas- a no j mistrzostwa tez nie mieli ;)

po szóste- więcej niż Twój- tradycyjnie- c***a wnoszący post

Teraz, RonnieArtestics napisał:

A ty nie potraktowałeś jak śmiecia Brogdona ? Nawet nie zdążył rozpakować walizki u ciebie. 

a TOp20 ligi Capela? co z nim? 

Szybko się zapomina w Los Angeles o swoim brudzie za pazurkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde zapomniałbym na smierć xd

Pamietacie jeszcze jak January przehandlował Butlera za Cj McColluma? po czym się z tego wycofał na FA? 

Dla mnie Curry odchodzi po sezonie z Lakers

Teraz, january napisał:

A kim jest Brogdon? My piszemy o SS, a nie rolesach. Swoich SS nie przerzucam jak kartofli.

 

Jimmy Butler FA 2020 PAMIETAMY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.