Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, fluber napisał:

I w parze z monkiem, tak jak atak Lakers żyje dzięki nim, tak obrona jest wtedy fatalna i w opisach będzie to atakowane, a przecież jest jeszcze curry. 

Curry nie jest tak c***owy w obronie jak się zwykło pisać, ale Lebron w tym roku co oglądam Lakers jest zaskakująco słaby w obronie i wcale nie jakiś rewelacyjny w ataku (imo to jego najgorszy sezon w karierze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, january napisał:

 

No potężnie wymianami idzie czołówka wschodu, Pacers 1st rounder, Mitchell i Keldon za Mikala, Sixers idą finansowo all-in (tytuł albo bankrut), Magic 1st za Tuckera, teraz Cavs 2x1sts za Love'a...

Grubo się bawicie;)

Za milesa a nie mikala i swap oddałem a nie 1st :)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie ten deal pacers i wizards maks ciekawy.

ronnie pewnie tym wygral przedluzenie cp3 i van fujary (choc nie wiem czy na jego miejscy bym sie cieszyl. dwa ryzykowne deale pod katem dlugofalowym),

pytanie kto wygra ten deal za 3 lata.

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, człowiek...morza napisał:

ogolnie ten deal pacers i wizards maks ciekawy.

ronnie pewnie tym wygral przedluzenie cp3 i van fujary (choc nie wiem czy na jego miejscy bym sie cieszyl. dwa ryzykowne deale pod katem dlugofalowym),

pytanie kto wygra ten deal za 3 lata.

 

Wszyscy gracze w tym dealu wciąż sie rozwijają więc to na pewno ciekawe i trudne do przewidzenia co się z każdym z nim wydarzy.
 

Keldon widać że chyba ma przyszłość w Spurs jako 2-3 opcja ataku. Mitchell gra w Kings co go mocno może spowolnić, ale to powinien być taki poor-man’s Jrue Holiday w przyszłości. Chociaż ma swoje ograniczenia fizyczne i już nie jest taki młody ( ten sam rocznik co Bridges, który gra czwarty rok w lidze) 
 

Ja z kolei pewnie jestem nieobiektywny w przypadku Milesa ale jesli dalej bedzie robił postępy w ataku w tempie w którym robi je w tym sezonie, to być może czeka go kariera „2nd tier„ two-way superstar a’la Paul George. Tzn, ja Mam takie oczekiwania wobec niego i jeśli je spełni to nie powinienem być stratny w przyszłości. 
 

Naprawdę z trudem oddałem obydwóch moich prospektów na raz, ale tak się złożyło ze Sylvinho wiedział od dawna ze Miles to w tej chwili mój ulubiony zawodnik w NBA i że nie odpuszczę okazji by go pozyskać i to wykorzystał. Nie oddałbym tej dwójki na raz za żadną podstarzałą gwiazdę czy coś w tym stylu, ale że mam okazje zbudować teraz zespół przez lata oparty na moim ulubionym zawodniku to skorzystałem. 

 

 

Btw to nie jest z dupy porównanie go do Paul George -  Miles vs PG w czwartym sezonie gry i tym samym wieku :

https://stathead.com/basketball/pcm_finder.cgi?request=1&sum=0&player_id1=bridgmi02&p1yrfrom=2022&p1yrto=2022&player_id2=georgpa01&p2yrfrom=2014&p2yrto=2014
 

bardzo podobni gracze w ataku, wyróżniający się atletyzm. Jesli Bridges rozwinąłby tak trójkę jak Paul George w ciągu swojej kariery, to na pewno czeka go świetlana przyszłość. W obronie George był lepszy imo, ale głównie w obronie niskich, obwodowych graczy, bo at the rimBridges broni lepiej, tzn ma lepszy timing.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

btw to nie jest z dupy porównanie go do Paul George -  Miles vs PG w czwartym sezonie gry i tym samym wieku :

paul george w swoim czwartym sezonie mial juz finaly konfy na wschodzie, szedl po kolejne i byl uwazany za top5 gracza nba.

Tymczasem bridges w 4lata nie zrobi prawdopodobnie ani razu play off.

Paul George jest tez wyzszy jak i ma wyzsza rozpietosc ramion.

W 4 sezonach mial juz 2 razy all teams i all star

Miles Bridges zas może dostał jakies shaqtain afool award.

Wiec porownanie jak najbardziej z dupy.

Porownujesz gowno do czekolady. Ten sam kolor i konsystencja, ale smak i zapach znacznie rozne.

Ironia, ze nie dawno sie oburzales ze ktos porownuje lowrego do cp3..

Co do samego dealu to mocno na plus, nie dales nic specjalne wyjatkowego, a dostales bdb 2way forwarda mogacego grac na sf-pf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, mac napisał:

paul george w swoim czwartym sezonie mial juz finaly konfy na wschodzie, szedl po kolejne i byl uwazany za top5 gracza nba.

Tymczasem bridges w 4lata nie zrobi prawdopodobnie ani razu play off.

Paul George jest tez wyzszy jak i ma wyzsza rozpietosc ramion.

W 4 sezonach mial juz 2 razy all teams i all star

Miles Bridges zas może dostał jakies shaqtain afool award.

Wiec porownanie jak najbardziej z dupy.

Porownujesz gowno do czekolady. Ten sam kolor i konsystencja, ale smak i zapach znacznie rozne.

Ironia, ze nie dawno sie oburzales ze ktos porownuje lowrego do cp3..

Co do samego dealu to mocno na plus, nie dales nic specjalne wyjatkowego, a dostales bdb 2way forwarda mogacego grac na sf-pf.

Ale widzisz np ze Bridges gra w realu młodej druzynie, a Paul George grał po prostu w jednej z najlepszych drużyn? Na szczęście u nas Bridges bedzie miał szansę powtórzyć wyczyn PG w czwartym sezonie bo trafił do jednej z najlepszych drużyn :)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Ale widzisz np ze Bridges gra w realu młodej druzynie, a Paul George grał po prostu w jednej z najlepszych drużyn? Na szczęście u nas Bridges bedzie miał szansę powtórzyć wyczyn PG w czwartym sezonie bo trafił do jednej z najlepszych drużyn :)

tamta druzyna bez george'a to by PO nie powachala

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

tamta druzyna bez george'a to by PO nie powachala

dokladnie, za to bridges gra z ballem, haywardem (ironia ze tez byl uwazany swego czasu za paula george przez fanow jazz), rozier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PG i Miles to inny typ gracza jednak. George już w tamtym czasie znacznie więcej operował na pullup j, więcej i zdecydowanie lepiej kreował siebie. Miles bardziej ukierunkowany na grę do kosza, świetne połączenie siły i eksplozywności (+ fajnie rozwinął słabszą, prawą rękę co warto zaznaczyć), mocna sylwetka, zaś George szczupły chłopak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Braveheart22 napisał:

PG i Miles to inny typ gracza jednak. George już w tamtym czasie znacznie więcej operował na pullup j, więcej i zdecydowanie lepiej kreował siebie. Miles bardziej ukierunkowany na grę do kosza, świetne połączenie siły i eksplozywności (+ fajnie rozwinął słabszą, prawą rękę co warto zaznaczyć), mocna sylwetka, zaś George szczupły chłopak. 

ergo porownanie z dupy

to juz lepsze lowrego z cp3, gdzie faktycznie jest co porownywac. jeden to mercedes, drugi dacia, ale sluza tym samym

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Braveheart22 napisał:

PG i Miles to inny typ gracza jednak. George już w tamtym czasie znacznie więcej operował na pullup j, więcej i zdecydowanie lepiej kreował siebie. Miles bardziej ukierunkowany na grę do kosza, świetne połączenie siły i eksplozywności (+ fajnie rozwinął słabszą, prawą rękę co warto zaznaczyć), mocna sylwetka, zaś George szczupły chłopak. 

Po prostu PGeorge to to co wymieniles o bridgesie (bo mimo ze szczuply to na pewno silny, uwielbia przeciez elbow push w ataku a w obronie nie przepchniesz go, czy chociazby na C na zbiorce walczyl z Gobertem).

PLUS pullup J i kreowanie siebie (calkiem spory, moze i az za duzy bo czasami wybiera fancy rzuty kosztem tych efektywniejszych opcji) i innych.

Ogolnie jak wiekszosc elitarnych grajków (imo PG bardziej zasluguje na tip top 75 niz lilard czy westbrook) trudno znaleźć mu porownanie.

Jesli chodzi o ballhandling i kreowanie troche mi przypomina Pippena, oboje takie troche nonszalanckie shaky handles, nie az tak często schodzący nisno na kolanach jak większość .

Jeden i drugi sie w tym elemencie jednak sieodnajdywali i sprawdzali.

13 minut temu, człowiek...morza napisał:

to juz lepsze lowrego z cp3, gdzie faktycznie jest co porownywac. jeden to mercedes, drugi dacia, ale sluza tym samym

nom, cp3 to c-klasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, człowiek...morza napisał:

tamta druzyna bez george'a to by PO nie powachala

Prosze cie, ta drużyna to nie byl sam Paul George.

 

zle się wyraziłem z tym ze to tacy sami zawodnicy w ataku, oczywiście braveheart ma racje ze Bridges jest bardziej typowym power forwardem nastawionym i zbudowanym pod to lepiej.

Ale dalej twierdze ze w pierwszych czterech latach podobnej klasy osiągnięcia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Ja nie zagłosuję na żadnego FA już nigdy w Wolves;) Nawet jak ktoś da minimum, a Sota maxa. I mówię to też w kontekście przyszłości Bookera, czy Tatuma.

Żadna organizacja nie traktowała u nas all-nba graczy (Lillard, George) jak ostatnich ścierw.

nie no byczku, gdzie Ci tam do Georga :)

//

By było jasne nim się zacznie pi****lenie xd

George do Leonarda jak w rl NBA, do tego jego przyjaciela Reggiego Jacksona dołożyliśmy zgodnie z obietnica :) 

//

To ze George poleci przecież było jasne dla wszystkich od kiedy do nas trafił, niestety zasady finansowe są jakie są i nie ja je wymyśliłem, trzeba ciąć koszty, 

Lamelo-Booker-Tate-Tatum-Robert Williams

ja tam jestem zadowolony z core, uzupełniano będą już tylko rookasami i vetami, teraz mogę spokojnie napisać, ze przez najbliższe kilka lat core będzie niezmienione :) Misja ukończona.

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

Mój deal z udziałem Blake Griffina był zmieniany na czym utraciłem dwa assety.

Czekam na reakcje @karpik

no widzisz ile można wyciągnąć za Blake Griffina, a Ty dopłacałes do zrzutki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, january napisał:

Ja nie zagłosuję na żadnego FA już nigdy w Wolves;) Nawet jak ktoś da minimum, a Sota maxa. I mówię to też w kontekście przyszłości Bookera, czy Tatuma.

Żadna organizacja nie traktowała u nas all-nba graczy (Lillard, George) jak ostatnich ścierw.

prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

Ja nie zagłosuję na żadnego FA już nigdy w Wolves;) Nawet jak ktoś da minimum, a Sota maxa. I mówię to też w kontekście przyszłości Bookera, czy Tatuma.

Żadna organizacja nie traktowała u nas all-nba graczy (Lillard, George) jak ostatnich ścierw.

a tam ta cała kultura organizacji to niezła beka, nie ma co się szczypać tylko sie wzmacniać kiedy się da bo i tak na końcu możesz przegrać z pierwszymi lepszymi debiutantami, no w najlepszym wypadku Noah Vonleh na starter C urwie Ci trzy mecze

a na FA może nie być sposobności dojebać Socie bo względnie zdrowy jest to core na następne x lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Także trzeba zerknąć na offseasony 2024 (Booker) i 2025 (Tatum), bo z góry mówię, że zagłosuję (albo sam zbiorę xD) na każdą inną organizację poza Knicks (ci też mają szlaban na topFA za tegoroczne okienko, także faktycznie - 2 takie teamy mamy). Kto tam ma capspace to wygrywa głosy vs Wolves.

Boże jaki Ty jesteś zakompleksiony to masakra xd

Myszka od komputera jeszcze cała czy już wyleciała przez okno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.