Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, człowiek...morza napisał:

tobie jak cvbe kompetencji brak

Cytat

Przyznane kary na dzień 28.02.2022 r.

@człowiek...morza: przesunięcie obu wyborów w wężyku two-way na miejsce 59 i 60 + minus 1 oferta na każdą turę kolejnym FA i offseason + 500k$ odejmowane na koniec sezonu 21/22 od bilansu finansowego.

XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było w ogóle głosowanie w sprawie tej moim zdaniem bardzo złej zasady, że jak deale potwierdzone, to inne finansowo nie można dokładać?

Jaka jest zaleta obecnego systemu?

Bo wady to np może przeczytać ostatnie kilka zdań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Grubo @cvbe ;) 

Wierzyłem bardzo w Kembę ale Knicks niszczy ludzi, więc te jeszcze 80 mln w 2 lata by mnie męczyło cały czas :( A tak Love fajne wzmocnienie pod kosz, jeszcze PG na ławkę i można atakować znowu ECSF :)

Edytowane przez cvbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Bonusów nie dostanę za PO (vide zeszłoroczny run naszych Mavs na Trae) u Brona i Monka, co zrobić;)

A z RL GS pełna zgoda, że żeby liczyć ich jako contendera to tam Draymond musi wrócić.

jednocześnie dość niespodziewanie bardzo wiele będzie zależeć od runu Heat w PO, podobny colaps Butlera nie wchodzi w grę tu musi być przynajmniej odpadnięcie w ECF i to po walce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, january napisał:

No potężnie wymianami idzie czołówka wschodu, Pacers 1st rounder, Mitchell i Keldon za Mikala, Sixers idą finansowo all-in (tytuł albo bankrut), Magic 1st za Tuckera, teraz Cavs 2x1sts za Love'a...

Grubo się bawicie;)

A jeszcze nie wiem czy widziałeś w jakiej formie jest Simmons, ktoś tam wrzucał jakiś mecz z monster prawie triple double

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Zobaczymy co będzie;) Rok temu akurat pechowo Butler po kontuzji zagrał dramat krótką serię PO vs Bux, a co będzie w tym sezonie u moich graczy, ale i u innych to nie mamy pojęcia jeszcze. Przecież nie będę oddawał LeBrona, bo akurat RL Lakers ssą ;)

jasne, ale pewnie nie postawiłbyś centa na to, że będą takie wątpliwości, wciaż jesteś faworytem, ale już na pewno nie takim jak jeszcze 2 miesiące temu, najbardziej powinna martwić gra Curry, który znika w czawartych kwartach i generalnie bez Greena traci większość swoich atutów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Nah, ja od samego początku pisałem, że jestem faworytem, ale mając trójkę liderów z średnią wieku +-35 lat w PO to się zobaczy;)

Co do Kury bez Greena - wiesz, generalnie będzie tu grał dwójkowe akcje z Bronem lub Butlerem, a to z całym szacunkiem do Draymonda inna półka zawodników do takiej gry dwójkowej z Kurą.

I też myślę, że chyba dalej troszkę lud nie ogarnia / w niektórych przypadkach nie chce ogarnąć jakim ogniem byłaby tu taka gra :)

jasne, ale bez LBJa w PO ta narracja traci na sile, roster, rosterem, ale nie potrafi już sam niczego wygrać niezależnie od rywala, w tej sytuacji potrzebujesz mocnej gry reszty gwiazd a to jest pewną zagadką na tym etapie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

Lebron od jakiegoś czasu wyglada bardzo ludzko i niekoniecznie jest to wina wyłącznie supportu. 

 

I w parze z monkiem, tak jak atak Lakers żyje dzięki nim, tak obrona jest wtedy fatalna i w opisach będzie to atakowane, a przecież jest jeszcze curry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.