Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Szulim napisał:

to chyba największy przepływ rolesow 2-3 rzędu w historii beGM :D 

największą "gwiazdą" jest tu PJ Tucker :D 

"Rolesów" to duże słowo jak na te nazwiska :D Looney i Tucker tylko wiedzą tutaj na który kosz rzucają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MarcusCamby napisał:

Czysto technicznie u mnie to deal miał wyglądać tak, że najpierw przeprowadzam deal z Jazz, gdzie idzie 2 za 2 i zwalniam wtedy Wes Matthewsa, a potem dopiero idzie deal z Lakers, gdzie idzie 3 za 2. Ale chyba nie ma sensu tego rozbijać na jeszcze więcej dealów.

Tak to potwierdzam

w ostateczności da się to zrobić, ale wtedy rozbicie multi jest na 15 innych deali, bo np taki rivers czy wes nie może być połączony bezpośrednio ode mnie, więc łatwiej zrobić multi w tym przypadku

nie wiem jak to dokładnie jest w CBA bo nie mogłem nigdzie znaleźć odpowiedzi, czy można zwolnić zawodnika od razu po trejdzie żeby pozostać z 15 zawodnikami, czy musi koniecznie być miejsce przed - znalazłem tylko to:

Any remaining players must be on the team's Inactive List, and are ineligible to play in games. Teams temporarily can have four players on their Inactive List (bringing their roster size to 16) with league approval in the event of a hardship2.

A hardship can be deemed to exist when a team has four players who are sick or injured and have missed at least three regular season games, and will continue to be unable to play. If a hardship is granted, the hardship ends when one of the sick or injured players is physically able to resume playing. The team must then release player(s) to get back to the roster limit, although teams have the option to retain the hardship player and release a different player to get back to the limit.

Okafor, Harris, Wiseman, Butler, Cooper - podchodziło by to pod ten zapis, i umożliwia zrobić deal ze zwiększeniem do 16 roster, a potem zwolnieniu do 15 w przypadku powrotu (zakładam że release nastąpił by od razu po dealu) 

Tu mądrzejsze głowy musiałyby potwierdzić niż ja ;) np @january czy @karpik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Szulim napisał:

w ostateczności da się to zrobić, ale wtedy rozbicie multi jest na 15 innych deali, bo np taki rivers czy wes nie może być połączony bezpośrednio ode mnie, więc łatwiej zrobić multi w tym przypadku

nie wiem jak to dokładnie jest w CBA bo nie mogłem nigdzie znaleźć odpowiedzi, czy można zwolnić zawodnika od razu po trejdzie żeby pozostać z 15 zawodnikami, czy musi koniecznie być miejsce przed - znalazłem tylko to:

Any remaining players must be on the team's Inactive List, and are ineligible to play in games. Teams temporarily can have four players on their Inactive List (bringing their roster size to 16) with league approval in the event of a hardship2.

A hardship can be deemed to exist when a team has four players who are sick or injured and have missed at least three regular season games, and will continue to be unable to play. If a hardship is granted, the hardship ends when one of the sick or injured players is physically able to resume playing. The team must then release player(s) to get back to the roster limit, although teams have the option to retain the hardship player and release a different player to get back to the limit.

Okafor, Harris, Wiseman, Butler, Cooper - podchodziło by to pod ten zapis, i umożliwia zrobić deal ze zwiększeniem do 16 roster, a potem zwolnieniu do 15 w przypadku powrotu (zakładam że release nastąpił by od razu po dealu) 

Tu mądrzejsze głowy musiałyby potwierdzić niż ja ;) np @january czy @karpik

Musi być miejsce przed, także kombinujcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bdb deal Knicks, pick z okolic 16-20 za przejęcie raptem 14mln w przyszłym roku to świetne value, dziwny ruch Jazz, chyba ze to cześć dużego czyszczenia choć i to raczej niewiele zmienia w SLC bo na FA nie będą konkurencyjni w walce o większe nazwiska niż przysłowiowy Justise Winslow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Qcin_69 napisał:

bdb deal Knicks, pick z okolic 16-20 za przejęcie raptem 14mln w przyszłym roku to świetne value, dziwny ruch Jazz, chyba ze to cześć dużego czyszczenia choć i to raczej niewiele zmienia w SLC bo na FA nie będą konkurencyjni w walce o większe nazwiska niż przysłowiowy Justise Winslow

dziwny nie dziwny, 3x 1st na 22 pozostały + 2nds które jakoś zagospodarować trzeba, zarówno w salary jak i slotach - niewielka cena za elastyczność finansową 

Edytowane przez Szulim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Szulim napisał:

dziwny nie dziwny, 3x 1st na 22 pozostały + 2nds które jakoś zagospodarować trzeba, zarówno w salary jak i slotach - niewielka cena za elastyczność finansową 

ale jaka elastyczność finansowa? po odjęciu ich, a dodaniu czołowego gracza z draftu wciąż jedyne czym będziesz mógł operować na FA to wyjątki :) 

a oddajesz pick osłabionych Wiz który będzie niewiele ponad loteria i kilka 2ndow które można było lepiej zagospodarować imo, no ale c***,  przyzwyczaiłem się ze mamy inne spojrzenie na to co opłacalne a co nie :D 

Tak jak pisałem, CM wygranym dealu, bo jestem przekonany ze ten duet Len i WCS idzie taniej spuścić :D 

Camby tez spoko ruch, oddał sama padlinę a dostał trochę tych 2ndow, w drafcie nic z nich nie wyłowi ale może uda mu się potem je polaczyc i pozyskać coś sensownego w przyszłym roku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Camby tez spoko ruch, oddał sama padlinę a dostał trochę tych 2ndow, w drafcie nic z nich nie wyłowi ale może uda mu się potem je polaczyc i pozyskać coś sensownego w przyszłym roku  po 24 roku

poprawiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Qcin_69 napisał:

ale jaka elastyczność finansowa? po odjęciu ich, a dodaniu czołowego gracza z draftu wciąż jedyne czym będziesz mógł operować na FA to wyjątki :) 

już dawno ogarnąłem że w kwestiach finansowych to średnio ci idzie ;)  nie przejmuj się - podpisują nawet 2 topowe picki nadal mam ok 20mln wolnego salary ;) także wyjątki zostawiam dla was :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Szulim napisał:

już dawno ogarnąłem że w kwestiach finansowych to średnio ci idzie ;)  nie przejmuj się - podpisują nawet 2 topowe picki nadal mam ok 20mln wolnego salary ;) także wyjątki zostawiam dla was :D 

oho, nie rumakuj tak bardzo :) Brook bierze PO przecież :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kuba2419 napisał:

I nuda 😉 i 2nd xD

czyli de facto rada powinna wkroczyc i zablokowac ten tramsfer.

imo bezsensowny ruch. nawet zalazku sensu ciezko sie doszukiwac, a tlumaczenia jedynie to ptowierdzaja.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

czyli de facto rada powinna wkroczyc i zablokowac ten tramsfer.

imo bezsensowny ruch. nawet zalazku sensu ciezko sie doszukiwac, a tlumaczenia jedynie to ptowierdzaja.

zamiast doszukiwać się drugiego dna to potwierdź nasz deal ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, człowiek...morza napisał:

czyli de facto rada powinna wkroczyc i zablokowac ten tramsfer.

imo bezsensowny ruch. nawet zalazku sensu ciezko sie doszukiwac, a tlumaczenia jedynie to ptowierdzaja.

Dostałem Garze i 2nd plus spadające kontrakty za spadającego Jordana i Lee który ma chyba opcje gracza na przyszły sezon w i tak nie wierzę z nim jakiś planow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.