Skocz do zawartości
karpik

beGM: Wymiany - komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

Ważne, żeby był zdrowy na play offs. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aż jestemmciekaw dalszych ruchów Rockets, bo jednak 100mln już w salary na przyszły sezon + 2 maksy dla Beala i Adebayo pewnie będzie trzeba rzucić, co tam jeszcze ten Cyrulik przygotował, bo to chyba nie koniec :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Aż jestemmciekaw dalszych ruchów Rockets, bo jednak 100mln już w salary na przyszły sezon + 2 maksy dla Beala i Adebayo pewnie będzie trzeba rzucić, co tam jeszcze ten Cyrulik przygotował, bo to chyba nie koniec :)

Chciałem jeszcze dowalić do salary Lonzo, ale mi nie pozwolili. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Regis napisał:

Chciałem jeszcze dowalić do salary Lonzo, ale mi nie pozwolili. 

Wiem xD 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Qcin_69 napisał:

Beal jak przedłuży z Rockets to może być na 110% pewien, że nie dogra do końca sezonu 2021/2022 w tym mieście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Szulim powiedz proszę, że latem nie będziesz sprzedawał Isaaca za psigrosz, tylko po to, by Ci nie psuł tanku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Eld napisał:

Beal jak przedłuży z Rockets to może być na 110% pewien, że nie dogra do końca sezonu 2021/2022 w tym mieście.

Czemu? Nie doceniasz Regisa, to Principe Zachodu, skurwiel zawsze sprzedaje w najwyższym punkcie tylko robi to na większych nazwiskach stad tez efekt jest wyraźniejszy- nawet tutaj oddać Greena i jakiś szrot za Nance’a i dostać picki :D Przecież jakbym ja zrobił taki deal to Camby pisałby o Spółdzielni, a tak to cyk, proszę bardzo, Regis jeszcze - zasłużone oczywiście :D- propsy zbiera :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, MarcusCamby napisał:

@Szulim powiedz proszę, że latem nie będziesz sprzedawał Isaaca za psigrosz, tylko po to, by Ci nie psuł tanku?

Odrzuciłem wszelkie propozycje dotyczące issaaca i nadal będę je odrzucał jeśli ktoś zamierza pytać - a deklaratywnie moge powiedzieć ze wyrównam każde pieniądze jeśli ktoś będzie chciał go podkupić ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Szulim napisał:

Odrzuciłem wszelkie propozycje dotyczące issaaca i nadal będę je odrzucał jeśli ktoś zamierza pytać - a deklaratywnie moge powiedzieć ze wyrównam każde pieniądze jeśli ktoś będzie chciał go podkupić ;) 

Trzymam za słowo bo to mój ulubiony zawodnik u Ciebie przed i po porządkach. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@MarcusCamby szanuje to ze nie pochwalasz mojego sposobu prowadzenia zespołu ale spokojnie, nie zamierzam uciekać za pół roku i mam w głowie pewien plan na zespół długoterminowy 

takze issac na pewno zostaje - all around player robiący wszystko i do tego wciąż młody? Zostaje 😎

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Szulim napisał:

@MarcusCamby szanuje to ze nie pochwalasz mojego sposobu prowadzenia zespołu ale spokojnie, nie zamierzam uciekać za pół roku i mam w głowie pewien plan na zespół długoterminowy

Ja tankerów wypalam gorącym żelazem 😎

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Ja tankerów wypalam gorącym żelazem 😎

Marcus lubisz zbierać pokemony?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Eld napisał:

Marcus lubisz zbierać pokemony?

Dawaj nazwisko GMa Bucks.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, tangiers napisał:

Po stronie Rockets oczywiscie dobry ruch, ale ja juz przyzwyczailem sie do pochwal w ich kierunku. Teraz zobaczymy czy uda sie gdzies upchnac Porzingisa, na ktorego nie moge juz patrzec. 

To dlatego o niego pytałeś? Lubisz się katować białymi jednorożcami? 

50 minut temu, Eld napisał:

A to niby czemu? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Dawaj nazwisko GMa Bucks.

Tylko wtedy kiedy mi odpowiesz na pytanie po co Ci tyle centrów?

2 minuty temu, Regis napisał:

A to niby czemu? 

No jak Hardena pogoniłeś to z Bealem raczej się wahał nie będziesz. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Regis napisał:

To dlatego o niego pytałeś? Lubisz się katować białymi jednorożcami?

Nie trzeba lubic assetu, ktory sie posiada. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Eld napisał:

No jak Hardena pogoniłeś to z Bealem raczej się wahał nie będziesz. 

Kiedy to było? Nie doceniasz tego, że jestem wizjonerem, po tym co Hardena odstawił w Rockets pierwszy byś krzyczał o trade request. 

Wiem, że Beal jest jednym z Twoich celów na FA, ale patrząc na jego lojalność w real NBA i na to, jakie ma perspektywy w Houston raczej powinieneś znaleźć sobie inny obiekt zainteresowania:) 

2 minuty temu, tangiers napisał:

Nie trzeba lubic assetu, ktory sie posiada. 

A to już zależy, jakie kto ma podejście. Ja tam uderzam głównie po graczy, których lubię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Regis napisał:

Kiedy to było? Nie doceniasz tego, że jestem wizjonerem, po tym co Hardena odstawił w Rockets pierwszy byś krzyczał o trade request. 

Wiem, że Beal jest jednym z Twoich celów na FA, ale patrząc na jego lojalność w real NBA i na to, jakie ma perspektywy w Houston raczej powinieneś znaleźć sobie inny obiekt zainteresowania:) 

Mam już inny obiekt zainteresowania ale niestety jest RFA :(.

A Beal nie ma ani krzty powodu aby wobec Ciebie zachowywać się tak jak wobec RL Wizzards. Natomiast co do Hardena to zgoda tyle, że akurat miano wizjonera to Sylwek może sobie tylko rościć. Sorry. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Eld napisał:

Tylko wtedy kiedy mi odpowiesz na pytanie po co Ci tyle centrów?

Noela traktuje jak typowego expiringa. A Cody Zellera bardzo cenię. Dałem jakiś daleki 2nd rounder, by mieć prawa Birda do Niego. Może będę szukał opcji z gamblingiem inwestując w Niego. Wiseman to melodia przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Biedny Noel jak gorący ziemniak :(. On już połowę beGM zwiedził z czego w Orlando był dwa razy. 

Mamy swojego własnego Trevora Arizę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi