Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, ozzy110 napisał:

@Eld mała prośba na przyszłość. Albo wpisujesz wszystkie deale albo żaden

W ogóle odnośnie wymiany wokół AD. Wszyscy uczestnicy jesteście świadomi, że ta wymiana nie przeszła prawda?

Nic nie wpisywałem. Dopiero jutro miałem na spokojnie nad tym usiąść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ozzy110 napisał:

@Eld mała prośba na przyszłość. Albo wpisujesz wszystkie deale albo żaden

W ogóle odnośnie wymiany wokół AD. Wszyscy uczestnicy jesteście świadomi, że ta wymiana nie przeszła prawda?

 

Godzinę temu, ozzy110 napisał:

A Knicks od 2 trymestru grają w 13

Wymiana przechodzi i Nyk maja 14 zawodników także weryfikacja ponowna proszona ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, tangiers napisał:

To trzeba karac ich walkowerem w kazdym meczu. Swiete krowy BeGM.

LAF nieche bierze Knicksow. Musi ogarnac ten syf.

Zajmij sie swoim burdelem

Dałem Ci pare lat na zrobienie majstra i c***a z tym zrobiłeś. Moja cierpliwość się kończy, wielcy knicks niebawem wracają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
13 minut temu, człowiek...morza napisał:

Ogólnie ten pick knicks będzie c***a wart, wiec nie radzę sporo oferować. Przychodzi all-star bez straty dobrych zawodników. Tak informuje z grzeczności jakby ktoś chciał się wjebac

Czyli jednak Wiggins. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
2 minuty temu, january napisał:

Cóż, ciekawe co dalej wymyślicie Panowie GMowie z Soty;)

Bo jako, że pojawiło się info, że PG13 może do końca sezonu jednak nie zagrać, to trochę Wam zostało uzupełnienia w rotacji. Ale value za Aytona i Brunsona w pickach zacne!

Minnesota chyba dała jasny sygnał, ze podpisanie Georga jest priorytetem na lato.

wciąż mamy top2 s5 ligi, a kilka talentów zdążyliśmy wyscoutowac, jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Bardziej chodziło mi o wypełnienie rotacji w tym okienku co zrobicie dalej, pod kątem przyszłości i value wiadomo, że zwrot jak to w Socie bdb;)

ale jak coś to ten deal nie przechodzi, więc poprawcie (Wizz nie mogą wziąć Bongi, bo przekroczą hardcap)

wyjebany na razie Bonga z dealu, pójdzie po wymianie Indiana-Wizards 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe, pozytywne wymiany.

@Qcin_69 jak zwykle znalazł ciekawy pomysl na ucieczke finansom. I jest to pomysł wydaje się bardzo dobry (aktualny sezon i tak juz na straty). Pytanie czy to oznacza pozostanie P.George'a? Powątpiewam, niemniej może przedłużyć i potem szybko, jak będzie w formie na handel.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, człowiek...morza napisał:

ciekawe, pozytywne wymiany.

@Qcin_69 jak zwykle znalazł ciekawy pomysl na ucieczke finansom. I jest to pomysł wydaje się bardzo dobry (aktualny sezon i tak juz na straty). Pytanie czy to oznacza pozostanie P.George'a? Powątpiewam, niemniej może przedłużyć i potem szybko, jak będzie w formie na handel.

George zostaje, wybór był albo George, albo Ayton, nie było innej możliwości niż wymiana jednego z tej dwójki, George jest jedna z twarzy naszej  Organizacji, Ayton super grajek, ale mamy na jego pozycji Roberta Williamsa, którego oceniamy za przydatniejszego w długofalowej polityce klubu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ignazz napisał:

Wymiana Wizz IND bardzo trudna do oceny. Wizz idą 2 za 1 aby poszerzyć rotacje. Nie wiem tylko czy tam mający świetne notowania na naszym forum Keldon i Mitch równoważą oddanie dosyć mocnego gracza. 

Wizards raczej rozpoczynają przebudowę niż walczą dalej o najwyższe laury w tym sezonie z tego co mi wiadomo. Mysle ze rozwój Mitchella jest nieunikniony pomimo gry w Kings i naprawdę z żalem oddałem trzech graczy których sam wybrałem i wprowadziłem do ligi, ale chcemy walczyć o najwyższe cele już w tym sezonie a Bridges jest tez automatycznie również priorytetem w planach na przyszłość mojej drużyny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.