Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, człowiek...morza napisał:

przeproś, doceń mój scouting, a rozejdziemy się w pokoju (o tym powyżej zapomnę). 

Scoutingiem nazywasz kopiowanie opinii twitterow nerdow, ktorzy myla sie nie rzadziej niz GMowie? ;)

Godzinę temu, człowiek...morza napisał:
2 godziny temu, tangiers napisał:

 

Ale skąd wiesz, skoro nie oglądasz NBA, tylko to swoją akademicką? Nawiasem mówiąc c***a z tego oglądania NCAA masz via perełki, że Mobley będzie waflem czy fakt, że tak naprawde nie trafiłeś ani jednego prospecta w całej swojej historii BeGM (jak chcesz mogę dać Ci parę wskazówek jak prowadzić fachowy scouting, w promocji, bo Cię mimo wszystko lubię i życzę dobrze Luce).

Meh. Ten scouting to pytania gdzie oglada sie mecze xd?

To nie ja opisywalem z zachwytem wystepy Mitchella Robinsona nie ogladajac jego meczow, liczac ze nikt sie nie skapnie. Podobny case jak teraz. Bamba. Czuc handelek ;) 

Mobleya waflem nigdy nie nazwalem, wiec nie musisz robic narracji. W boardzie mialem go na 3 pozycji gdzies, a ze jest teraz 2 po Cadzie to super. Na plus dla niego. Wystarczylo mi, ze wzialem z 1ka Luke w przeciwienstwie do profesjonalistow i od tego momentu wiecej czasu poswiecalem na walke w PO niz szukanie prospectow. Ale rozumiem, mamy inne cele organizacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tangiers napisał:

Scoutingiem nazywasz kopiowanie opinii twitterow nerdow, ktorzy myla sie nie rzadziej niz GMowie? ;)

Meh. Ten scouting to pytania gdzie oglada sie mecze xd?

To nie ja opisywalem z zachwytem wystepy Mitchella Robinsona nie ogladajac jego meczow, liczac ze nikt sie nie skapnie. Podobny case jak teraz. Bamba. Czuc handelek ;) 

Mobleya waflem nigdy nie nazwalem, wiec nie musisz robic narracji. W boardzie mialem go na 3 pozycji gdzies, a ze jest teraz 2 po Cadzie to super. Na plus dla niego. Wystarczylo mi, ze wzialem z 1ka Luke w przeciwienstwie do profesjonalistow i od tego momentu wiecej czasu poswiecalem na walke w PO niz szukanie prospectow. Ale rozumiem, mamy inne cele organizacji. 

skończ karmić trolla :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tangiers napisał:

Scoutingiem nazywasz kopiowanie opinii twitterow nerdow, ktorzy myla sie nie rzadziej niz GMowie? ;)

Meh. Ten scouting to pytania gdzie oglada sie mecze xd?

zupełnie co innego, ale modus operandi Be..GM GOATA nie będę z oczywistych przyczyn zdradzał.

widze dalej jednak, ze honoru ci brakuje. moze dlatego nigdy msitrza nie zdobedziesz.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, człowiek...morza napisał:

ale nie oddales swoich assetów by go sciagnac, a je miales.

ergo nie byłes przekonany co do jego talentu

Prowadzisz narracje jakbyś tego Mobleya wyciągnął z 20 numerem i jak 19 osób przed tobą mogło go przeoczyć. No i dopowiadasz sobie wiele rzeczy, które w rzeczywistości nie miały miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kolader napisał:

Prowadzisz narracje jakbyś tego Mobleya wyciągnął z 20 numerem i jak 19 osób przed tobą mogło go przeoczyć. No i dopowiadasz sobie wiele rzeczy, które w rzeczywistości nie miały miejsca.

nie. prowadzę narrację według której to ja miałem rację wykonując ten trade, a nie moi krytycy źle go oceniając.

i co konkretnie dopowiedziałem, co nie zaistniało? cytaty tangiersa?

jjak juz to Ty dopowiadasz narracje o 20 numerze, ktora nie ma tu nic do rzeczy. bo rzecz tyczyła się transferu i jego rentowności.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, człowiek...morza napisał:

nie. prowadzę narrację według której to ja miałem rację wykonując ten trade, a nie moi krytycy źle go oceniając.

i co konkretnie dopowiedziałem, co nie zaistniało? cytaty tangiersa?

jjak juz to Ty dopowiadasz narracje o 20 numerze, ktora nie ma tu nic do rzeczy. bo rzecz tyczyła się transferu i jego rentowności.

Pozyskanie Mobleya to bardzo dobry ruch, krytykę dostajesz za oddanie superstara. Chcąc nie chcąc jest to liga graczy i myślę że w rl nba taki ruch na pewno nie zostałby dobrze odebrany przez Davisa i Simmonsa. Tak samo jak oberwać powinien january za rozmianę Brogdona/Bartona na picki i tu mi się wydaje że za mało jest krytyki tego ruchu. 

Dopowiadasz sobie kwestię możliwości pozyskania Mobleya, ergo można śmiało napisać że każdy mógł go pozyskać bo przecież mógł oddać assety. Dopowiadasz sobie bo nie masz pojęcia czy i jakie oferty składałem, ile zostało z nich odrzuconych. Wiesz że nie byłem przekonany do jego talentu i to sobie dopowiadasz. No to tak jak nie jestem przekonany do Ziona i szczerze to w tamtym momencie chyba byłbym jedynym który nie wziąłby go z numerem 1.

"przeproś, doceń mój scouting, a rozejdziemy się w pokoju (o tym powyżej zapomnę). " - chełpisz się swoim scoutingiem jakbyś go wyciągnął z niskim numerem a w rzeczywistości takie coś nie miało miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Misiek, ale Ty nie rozumiesz, że główna krytyka dotyczy tego, że zaorałeś sobie możliwość sprowadzania topowych FA przez najbliższą dekadę po tym co odwaliłeś z oddaniem najpierw Irvinga, a potem kontuzjowanego Kawhiego.

99 % osob sobie zaorala

i nie tego tyczyla sie glowna krytyka lol

8 minut temu, kolader napisał:

"przeproś, doceń mój scouting, a rozejdziemy się w pokoju (o tym powyżej zapomnę). " - chełpisz się swoim scoutingiem jakbyś go wyciągnął z niskim numerem a w rzeczywistości takie coś nie miało miejsca.

przecież to była odpowiedź do Tangiersa, który ów scouting w tamtym momencie skrytykował. przeciez to oczywiste, ze nie wyciagnalem go z czelusci, niemniej cenilem go bardziej, niz wiekszosc co do zasady, o czym swiadczy trade, ktorego ow wiekszosc by nie wykonala.

8 minut temu, kolader napisał:

Dopowiadasz sobie kwestię możliwości pozyskania Mobleya, ergo można śmiało napisać że każdy mógł go pozyskać bo przecież mógł oddać assety. Dopowiadasz sobie bo nie masz pojęcia czy i jakie oferty składałem, ile zostało z nich odrzuconych. Wiesz że nie byłem przekonany do jego talentu i to sobie dopowiadasz. No to tak jak nie jestem przekonany do Ziona i szczerze to w tamtym momencie chyba byłbym jedynym który nie wziąłby go z numerem 1.

ale to jest prosta matematyka. gdybys go cemil bardziej ode mnie, to bys oddal wiecej. tyle. nie nacisnales guzika, taki jest fakt. co nie oznacza, ze go nie cenisz.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Teraz, january napisał:

SGA to 30% 3pt strzelec, akurat pechowo jak to raz na jakiś czas wpadło ;) 

Ty z kolei coś przycichłeś, jak grasz jednocześnie bez Bookera i PG, chyba wizja grubych minut dla Miye Oni powoduje taką ciszę... :D 

rozumiem ze Tate nie gra tez?:D 

Reggie-Melton-Tate-Tatum-Ayton myśle ze dalej byłoby w najgorszym przypadku 5 siła Zachodu :)) zwłaszcza jak zajebisty w grudniu jest Tatum, ale nie mam potrzeby o tym pisać co tydzień bo myśle ze nawet Tobie ciężko byłoby pisać ze jest inaczej :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, january napisał:

Patrząc na to jak rzucają (dramatycznie), nieefektywnie punktują, nie potrafią rozgrywać i na muszącą tu grać duże minuty ławkę to poziom +- naszych Spurs. Ale to raczej będzie 10-12 siła Zachodu;)

Dalej nie dobił nawet do średniej ligowej jak chodzi o efektywność, dziś znów ceglił na potęgę;)

żyj w swoim świecie :~

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

January jak zgrabnie pominął c***owa obronę Batuma :D 

O tym samym w Media Room pisał @karpik. Chciałem przenieść posta i jak Boga kocham gdzieś go wsiąkło. Więc Karp - nie usunąłem, ale albo gdzieś wrzuciłem i nie wiem gdzie, ale coś już mi admina zabrali ;).

W ostatniej akcji Batum zgłupiał. Przed oczami widział tabelkę liderów drives w tym sezonie i na jej szczycie SGA, więc zrobiło mu się zwarcie czy iść w pomalowane za Shaiem, czy contestować rzut.

Za to sam Shai zachował się po profesorsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, january napisał:

Patrząc na to jak rzucają (dramatycznie), nieefektywnie punktują, nie potrafią rozgrywać i na muszącą tu grać duże minuty ławkę to poziom +- naszych Spurs. Ale to raczej będzie 10-12 siła Zachodu;)

Dalej nie dobił nawet do średniej ligowej jak chodzi o efektywność, dziś znów ceglił na potęgę;)

No. I jeszcze taki Josh Richardson musiał go ciągnąć żeby chłop jako tako wyglądał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
20 minut temu, Pablo81 napisał:

W momencie robienia GA na wymianę Cama ten ceglił niemiłosiernie. Teraz ten trade wygląda średnio dla Bulls. Wiem i proszę oszczędzić uszczypliwosci.

Dlatego ja nie robię już od dawna deali do przodu ( w trakcie sezonu). Zawsze ktoś się może połamać, czy coś. Ponadto skoro tak ceglil to nie psuł Ci pozycji w tankathonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.