Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Dillona Brooksa to można wpisać w CV, ale CambyGOATa 

 

4 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

pamiętaj kto chłopa wydraftował !

Pamiętajcie kto zaoferował mu kontrakt i gdzie zaczął karierę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, eMeS napisał:

Jeżeli pamięć mnie nie myli to właśnie przykład że można dostać wypowiedzenie

No ja nie gralem wtedy i zupelnie nie czaje.

Wiem ze laf znimnal z forum.

Jak to przez te gre to bardzo zle o niej swiadczy.

Jeden z bardziej wartościowych userow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mac napisał:

Zreszta cm dostal szczesliwie bambe, bo chyba on nie szedl jako asset w ogole w wymianie.

ja go chcialem mocno po SL, gdzie sie pokazal z bdb strony i traktowalem jak asset.

6 minut temu, mac napisał:

No ja nie gralem wtedy i zupelnie nie czaje.

na bank nie grales wtedy? bo z tego co pamietam na poczatku byles w grze

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

ja go chcialem mocno po SL, gdzie sie pokazal z bdb strony i traktowalem jak asset.

 

Minnesota chciała go rok temu:) razem z Conleyem był planowany :) ale się nie udało pomieścić w salary kontraktu tak by się nie osłabiać, chyba nawet w tym temacie o tym pisałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Minnesota chciała go rok temu:) razem z Conleyem był planowany :) ale się nie udało pomieścić w salary kontraktu tak by się nie osłabiać, chyba nawet w tym temacie o tym pisałem ;)

Potwierdzam. Minnesota chciała upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Zabrać mi Bambę i wcisnąć (jako asset!) Samanica. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Qcin_69 napisał:

Minnesota chciała go rok temu:) razem z Conleyem był planowany :) ale się nie udało pomieścić w salary kontraktu tak by się nie osłabiać, chyba nawet w tym temacie o tym pisałem ;)

Nie ma co zalowac bo i tak mamy dobrych centrów.

Ale ogolnie bezpiecznie jest uznac, ze Minny się zna na centrach dobrze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mac napisał:

Nie ma co zalowac bo i tak mamy dobrych centrów.

Ale ogolnie bezpiecznie jest uznac, ze Minny się zna na centrach dobrze.

 

 

ani przez chwile nie żałowałem, za minimum byłby git, ale za 10+ to może nosic piłki naszej Robercicy 🍾

11 minut temu, MarcusCamby napisał:

Potwierdzam. Minnesota chciała upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Zabrać mi Bambę i wcisnąć (jako asset!) Samanica. 

:D no za Samanicia i DFSa ostatecznie dostaliśmy 1 rundę i Roberta Williamsa, wiec dobrze ze odrzuciłeś!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, człowiek...morza napisał:

 

 

 

szybko sie posty źle starzeją🤷‍♂️

moglem tam jeszcze pare osob wrzucic, ale wystarczy mi rzekomy specjalista forum od draftu

udało się Luke wyciagnac z draftu przez chamski tank (wiecej szczescia niz rozumu) i na tym sie konczą w zasadzie sukcesy Heat (@MarcusCamby podejrzewam, ze potwierdzi). A fakt, ze druzyna w zasadzie sie wgl nie rozwija, co wiecej nastapil regres (co przy Luce jest conajmniej dziwne), obciaza w pelni @tangiers.

ja wiem. Dillona Brooksa mozna wpisac w CV. 

W ciagu kilku miesiecy dostales wpierdol w 1 rundzie(nie pierwszyzna), prawie zbankrutowales, straciles Irvinga, Kawhiego i doprowadziles do trade request Davisa. Wziales goscia, ktory bal sie rzucic do kosza w PO, a teraz robisz lache Cambemu na kazdym kroku, bo myslisz ze da ci to jakies extra glosy.

Rok temu podniecales sie Mitchelem Robinsonem, Bradleyem,  a teraz masz Bambe. 

Mobley gra bardzo dobrze, ale Davis czy Kawhi to HOF playerzy(Kawhi ze swoim peakiem to juz w ogole), nie ma pewnosci ze Evan dojdzie kiedykolwiek do ich poziomu. Oby tak bylo, bede mu na pewno kibicowal.

Biorac pod uwage, ze Davis ssie w obronie, a twoim PG jest Bryn Forbes to mam cie na poziomie  niewiele wyzszym niz tankera. Mozesz budowac dalej sobie ołtarz podpisaniem Kennarda, co stanowi twoj najwiekszy sukces w ostatnich miesiacach. Prawdziwi gracze nawet nie zauwazyli tego podpisu. Szkoda, bo silni Knicks sa potrzebni w tej lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tangiers napisał:

W ciagu kilku miesiecy dostales wpierdol w 1 rundzie(nie pierwszyzna), prawie zbankrutowales, straciles Irvinga, Kawhiego i doprowadziles do trade request Davisa. Wziales goscia, ktory bal sie rzucic do kosza w PO, a teraz robisz lache Cambemu na kazdym kroku, bo myslisz ze da ci to jakies extra glosy.

Rok temu podniecales sie Mitchelem Robinsonem, Bradleyem,  a teraz masz Bambe. 

Mobley gra bardzo dobrze, ale Davis czy Kawhi to HOF playerzy(Kawhi ze swoim peakiem to juz w ogole), nie ma pewnosci ze Evan dojdzie kiedykolwiek do ich poziomu. Oby tak bylo, bede mu na pewno kibicowal.

Biorac pod uwage, ze Davis ssie w obronie, a twoim PG jest Bryn Forbes to mam cie na poziomie  niewiele wyzszym niz tankera. Mozesz budowac dalej sobie ołtarz podpisaniem Kennarda, co stanowi twoj najwiekszy sukces w ostatnich miesiacach. Prawdziwi gracze nawet nie zauwazyli tego podpisu. Szkoda, bo silni Knicks sa potrzebni w tej lidze.

jeśli masz honor,

przeproś, doceń mój scouting, a rozejdziemy się w pokoju (o tym powyżej zapomnę). 

Godzinę temu, tangiers napisał:

Mobley gra bardzo dobrze,

Ale skąd wiesz, skoro nie oglądasz NBA, tylko to swoją akademicką? Nawiasem mówiąc c***a z tego oglądania NCAA masz via perełki, że Mobley będzie waflem czy fakt, że tak naprawde nie trafiłeś ani jednego prospecta w całej swojej historii BeGM (jak chcesz mogę dać Ci parę wskazówek jak prowadzić fachowy scouting, w promocji, bo Cię mimo wszystko lubię i życzę dobrze Luce).

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, człowiek...morza napisał:

jeśli masz honor,

przeproś, doceń mój scouting, a rozejdziemy się w pokoju (o tym powyżej zapomnę). 

Ale skąd wiesz, skoro nie oglądasz NBA, tylko to swoją akademicką? Nawiasem mówiąc c***a z tego oglądania NCAA masz via perełki, że Mobley będzie waflem czy fakt, że tak naprawde nie trafiłeś ani jednego prospecta w całej swojej historii BeGM (jak chcesz mogę dać Ci parę wskazówek jak prowadzić fachowy scouting, w promocji, bo Cię mimo wszystko lubię i życzę dobrze Luce).

A twoim sukcesem jest znalezienie Mobleya który poszedł w rl nba z numerem 3? Którego każdy wziąłby w top3? Taki to scouting?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kolader napisał:

A twoim sukcesem jest znalezienie Mobleya który poszedł w rl nba z numerem 3? Którego każdy wziąłby w top3? Taki to scouting?

tak, bo specjalnie w niego celowałem i miałem odwagę by podjąć nieszablonowy ruch. znamienna różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

ale nie oddales swoich assetów by go sciagnac, a je miales.

ergo nie byłes przekonany co do jego talentu

Wg mnie to był najlepszy deal w historii ze względu na jedną tylko rzecz - Ty jesteś zadowolony bo możesz wrzucać highlighty Bamby, a reszta ligi jest zadowolona bo spadłeś z tiera top contendera do tiera play in - nie było chyba jeszcze wcześniej takiego dealu, że WSZYSCY GMowie by byli zadowoleni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

Wg mnie to był najlepszy deal w historii ze względu na jedną tylko rzecz - Ty jesteś zadowolony bo możesz wrzucać highlighty Bamby, a reszta ligi jest zadowolona bo spadłeś z tiera top contendera do tiera play in - nie było chyba jeszcze wcześniej takiego dealu, że WSZYSCY GMowie by byli zadowoleni :)

w moich dealach zazwyczaj obie strony są zadowolone :)

dlatego zapraszam każdego do rozmów.

a Bamba dzis super, s5 center na lata

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, cvbe napisał:

Wg mnie to był najlepszy deal w historii ze względu na jedną tylko rzecz - Ty jesteś zadowolony bo możesz wrzucać highlighty Bamby, a reszta ligi jest zadowolona bo spadłeś z tiera top contendera do tiera play in - nie było chyba jeszcze wcześniej takiego dealu, że WSZYSCY GMowie by byli zadowoleni :)

ja tam jestem smutny, o wiele wiecej funu jest gdy cm dochodzi do pierwszej rundy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.