Skocz do zawartości
karpik

beGM: Wymiany - komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Eld napisał:

Core jest ustabilizowany. SGA, Powell, OG, Nurkić grają u mnie już drugi rok. W tym roku udało mi się przynajmniej jeden solidny element do niego dołożyć w postaci Brogdona. W lato na dłużej pewnie zagości jakiś s5 center. Nie wiem jeszcze kto to będzie bo konkurencja nie zamierza spać ale są trzy nazwiska + RFA Bam którymi mam zamiar się zainteresować na tej pozycji.

a co z randlem lol?

gosc jest twoim najlepsym zawodnikiem 

wtf

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

a co z randlem lol?

gosc jest twoim najlepsym zawodnikiem 

wtf

Pisałem o s5 centrze, nie o PF z którego to Randle do końca sezonu się nie ruszy. Do Randle podchodzę bardzo ostrożnie bo nie wiem co komu może do głowy strzelić i jak zobaczę jakieś 120/4 to trzeba będzie spasować. Jest bdb graczem, ale nie na takie pieniądze. Naturalnym jest, że bardzo chciał bym go zatrzymać ale wszystko w granicach zdrowego rozsądku. 

Gorące lato mi się szykuje. Randle, Powell i Nurkić mają player option. Raczej no brainer, że cała trójka zrezygnuje z opcji. Dobrze, że kasa na nich jest choć ani mi w głowie obiecać, że całą trójkę zobaczymy w przyszłym sezonie ponownie w Thunder bo to w tym momencie nie zależy tylko ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Eld napisał:

jak zobaczę jakieś 120/4 to trzeba będzie spasować. Jest bdb graczem, ale nie na takie pieniądze. 

all-star jest wart takich pieniedzy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, człowiek...morza napisał:

all-star jest wart takich pieniedzy

Domantas Sabonis lubi to.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Eld napisał:

Gorące lato mi się szykuje. Randle, Powell i Nurkić mają player option. Raczej no brainer, że cała trójka zrezygnuje z opcji.

Wątpię, by Norman Powell zrezygnował z takiej kasy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, MarcusCamby napisał:

Wątpię, by Norman Powell zrezygnował z takiej kasy.

Jak 11,1M to dla niego dużo to w tym miejscu składam deklaracje (* - o ile nie dozna poważnej kontuzji ), że może śmiało odstępować od player option bo dostanie od rodzimego klubu wyżej niż zwykłe MLE. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Braveheart22 napisał:

@Eld tego multiwaya można wprowadzać, bo wszyscy potwierdzili :)

Coś się nie mogę wziąć za niego. Poudawałem, że pracuję, odkurzyłem, byłem na zakupach, pranie poskładałem i generalnie to robię wszystko aby się za to nie wziąć :P.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Eld napisał:

Coś się nie mogę wziąć za niego. Poudawałem, że pracuję, odkurzyłem, byłem na zakupach, pranie poskładałem i generalnie to robię wszystko aby się za to nie wziąć :P.

http://wierszykidladzieci.pl/brzechwa/len.php

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, Pablo81 napisał:

Bulls wysłuchają ofert za:

- Riversa

- Monka

Serio po, tym co zagrał wczoraj Monk, nic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Nikt tu nie składa ofert po jednym dobrym meczu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, cvbe napisał:

Nikt tu nie składa ofert po jednym dobrym meczu :)

W ciągu ostatniego miesiąca zagrał przynajmniej 7 dobrych i 3 b dobre. A co do powsciagliwosci GMow, to zdarzało mi się czytać dziesieciostronicowe peany na temat 3x gorszych wafli :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Pablo81 napisał:

W ciągu ostatniego miesiąca zagrał przynajmniej 7 dobrych i 3 b dobre. A co do powsciagliwosci GMow, to zdarzało mi się czytać dziesieciostronicowe peany na temat 3x gorszych wafli :)

No tak, ale jak tych wafli masz u siebie to już nie musisz za nich płacić :D Monk to przeciętniak, pewnie nikt się na niego nie rzuci o tak o z ofertą, zostaw go sobie bo masz szansę go taniutko podpisać po sezonie a na niskim kontrakcie może się przydawać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Pablo81 napisał:

Ja złożyłem pięć minut po tym jak pojawił na blocku :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Eld @kolader deal nie przechodzi, bo Hill nie może być wymieniony 3 miesiące po podpisaniu umowy, co niestety uruchamia lawinę...

To samo się ma z Boucherem @mac @Alonzo @Szulim i kto tam jeszcze, to samo z Clarksonem @shevcu@cvbe, to samo z Leonardem @january @Principe, to samo z Juancho i może jeszcze kimś, trzeba sprawdzić.

Wszystkie te wymiany przejdą w następnym okienku, teraz nie są zgodne z CBA.

Sorry, ale olśniło mnie dopiero przy Hillu... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, karpik napisał:

@Eld @kolader deal nie przechodzi, bo Hill nie może być wymieniony 3 miesiące po podpisaniu umowy, co niestety uruchamia lawinę...

To samo się ma z Boucherem @mac @Alonzo @Szulim i kto tam jeszcze, to samo z Clarksonem @shevcu@cvbe, to samo z Leonardem @january @Principe, to samo z Juancho i może jeszcze kimś, trzeba sprawdzić.

A nie padło już te pytanie jakiś czas temu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@karpik a czy przypadkiem w związku z covidem, skróconymi kwartałami nie powiinismy dopasować ten okres do zasad naszej gry?

w RL NBA ma to sens bo trade deadline kończy się później niż te 3mc od podpisania umowy..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, karpik napisał:

W RL NBA nie mają tur. My mamy. W RL NBA nie skończyli tych tur 24 Grudnia. My tak. 

Jak w 99,9% przypadków jestem za trzymaniem się CBA, tak w tym przypadku to zepsuje i zabije grę. Nikt na to uwagi nie zwrócił przed planowaniem trymestrów więc wywalenie kilku dobrych godzin na śmietnik na negocjowanie wymian czy w moim przypadku - na ich wprowadzanie do arkusza jest zniechęcające. 

Jeśli tak ma być to ja ze skutkiem natychmiastowym składam rezygnację z uczestnictwa w Radzie. Nie podpiszę się pod tym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowo podpisani zawodnicy mogą być trejdowani po 6. lutego.

Chyba, że któryś z nich podpisał kontrakt z 20% zwyżką salary na podstawie praw Birda, wtedy nie, ale nie wiem czy któryś z wymienionych graczy się pod to łapie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi