Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ale to, że mogłeś wyciągnąć znacznie więcej za pakuet Kawhi-Irving to przecież prawda i fart z Mobleyem tego nie zmienia

w jakim sensie moglem?

Za Kyriego nie pojawiły się żadne lepsze oferty (a dostawała je rada).

Za Kawhiego także nie.

I w jakim sensie fart z Mobley'em?

Honor nakazuje przeprosic, ale tu honoru nikt nie ma.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

w jakim sensie moglem?

Za Kyriego nie pojawiły się żadne lepsze oferty (a dostawała je rada).

Za Kawhiego także nie.

I w jakim sensie fart z Mobley'em?

Honor nakazuje przeprosic, ale tu honoru nikt nie ma.

ja nie znam realiów tych dilów, jak byłeś pod Syndykiem, to raczej też nie moja wina :)

na oko oceniając natomiast brakuje kilku picków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ja nie znam realiów tych dilów, jak byłeś pod Syndykiem, to raczej też nie moja wina :)

na oko oceniając natomiast brakuje kilku picków

ja wiem, nie ma dobrych ofert, to nie musisz klepać pierwszej lepszej. Niemniej w mojej ocenie to były oferty dobre. Jak pokazuje czas, nie myliłem się. Jeśli się sprzeczasz co do tego, to tak jakbyś dyskutował z Newtonem na temat prawa newtona. 

Ja już nic nie muszę w tej grze udowadniać.

Byli Knicks zbudowani od zera i najbardziej wiekopomne mistrzostwo w historii NBA.

Byli Jazz zbudowani w 2 tygodnie (Paul, Lavine, Brown, Hayward, Draymond Green, Ayton).

Teraz dostosowanie się do sytuacji, wyprzedzenie faktów i trafna ocena potencjału.

W każdych warunkach sprawdzony, niczym Pat Riley or Larry Bird.

Goat jest jeden, a nagroda gm' roku winna nosić moje imię.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, cvbe napisał:

Cavs wysłuchają ofert za:

Camerona Johnsona

Wizards -> Celtics -> Bulls -> Cavs - choć jeszcze 1/3 czy tam 1/4 trymestru przed nami i tu również już na sprzedaż.. Poważnie? 

.. a w rl gra cały czas w Phoenix

i jak ja mam na poważnie brać jego dobrą grę skoro gracz wybrany 2,5 roku temu w drafcie jest już w 4 klubie, a szuka mu sie piątego.. W rl Cam to fajny gracz, ale w BeGM widzę, że to zwykły ogór i tak go tu zamierzam w tym sezonie traktować.

W co my tu gramy - bo ja naprawdę tej gry nie rozumiem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Wizards -> Celtics -> Bulls -> Cavs - choć jeszcze 1/3 czy tam 1/4 trymestru przed nami i tu również już na sprzedaż.. Poważnie? 

.. a w rl gra cały czas w Phoenix

i jak ja mam na poważnie brać jego dobrą grę skoro gracz wybrany 2,5 roku temu w drafcie jest już w 4 klubie, a szuka mu sie piątego.. W rl Cam to fajny gracz, ale w BeGM widzę, że to zwykły ogór i tak go tu zamierzam w tym sezonie traktować.

W co my tu gramy - bo ja naprawdę tej gry nie rozumiem?

Przecież u mnie nie zagrał jeszcze nawet meczu, więc ewentualnie by był elementem 3-waya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

Przecież u mnie nie zagrał jeszcze nawet meczu, więc ewentualnie by był elementem 3-waya.

Mnie tu za kasztany spoza NBA krzyżowali - pomimo, że pisałem kto gra w rotacji, a kto jest tylko na chwile przelotem..

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

@Alonzo

sumowałeś statystki boxscore graczy i się nas pytasz w co my gramy?

I tylko to z tego mojego sumowania zapamiętałeś, bo robiłem to w konkretnym celu którego najwyraźniej albo nie zrozumiałeś, albo udajesz, że nie rozumiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Mnie tu za kasztany spoza NBA krzyżowali - pomimo, że pisałem kto gra w rotacji, a kto jest tylko na chwile przelotem..

No być może, ale u mnie tak w zasadzie Cama jeszcze nawet nie ma - po prostu łatwiej jest napisać na TB pod kątem ewentualnego znalezienia 3-waya niż pisać do każdej drużyny z osobna i udawać, że to nieoficjalne sondowanie rynku. Jeśli znajdę jakiś deal typu Robinson+C.Johnson+THT+1st za jakiegoś np bardzo fajnego PG to po prostu to wezmę bo jak zawsze idę po wynik, a jeśli dostanę za nich słabe oferty to ich zostawię i zagrają u mnie w 2gim trymestrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

I tylko to z tego mojego sumowania zapamiętałeś, bo robiłem to w konkretnym celu którego najwyraźniej albo nie zrozumiałeś, albo udajesz, że nie rozumiesz.

dokładnie pamiętam po co, wszyscy pamiętamy

a co do wymian, nigdzie nie ma w regu, że dany gracz ma być w max xx klubach przez xx lat, każdy sobie moze oceniać  takie ruchy względem własnego uznania, ale robienie dramy o ruchy zgodne z zasadami nie jest imo najszczęśliwsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

No być może, ale u mnie tak w zasadzie Cama jeszcze nawet nie ma - po prostu łatwiej jest napisać na TB pod kątem ewentualnego znalezienia 3-waya niż pisać do każdej drużyny z osobna i udawać, że to nieoficjalne sondowanie rynku. Jeśli znajdę jakiś deal typu Robinson+C.Johnson+THT+1st za jakiegoś np bardzo fajnego PG to po prostu to wezmę bo jak zawsze idę po wynik, a jeśli dostanę za nich słabe oferty to ich zostawię i zagrają u mnie w 2gim trymestrze.

ja Ciebie rozumiem - Ignazz tez tak zawsze robił jak schodził z salary, ale ja to przekładam na rl - graczem wybranym w drafcie rzucają z klubu do klubu - to znaczy że jest słaby lub problematyczny. 

 

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

dokładnie pamiętam po co, wszyscy pamiętamy

a co do wymian, nigdzie nie ma w regu, że dany gracz ma być w max xx klubach przez xx lat, każdy sobie moze oceniać  takie ruchy względem własnego uznania, ale robienie dramy o ruchy zgodne z zasadami nie jest imo najszczęśliwsze

to spoko - odnośnie tych stats 

Oczywiście masz rację - każdy może oceniać jak chce - ja staram się odwzorowywać jak najlepiej potrafię rl i gracza wybranego 2,5 roku temu w drafcie (sam Cama bardzo lubię) nie mogę mieć na poziomie tego z rl bo dobry młody prospect nie zmieniałby tak często drużyn. Dla mnie to niepoważne, ale rozumiem że ludzie lubią beztrosko handlować i później powoływać się na statsy z rl - tyle, że te statsy z rl g.. znaczą co pokazuje chociażby ocena takiego wyśmiewanego przez lata Wigginsa, który okazało się, że w odpowiednim systemie może być dobrym graczem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

tyle, że te statsy z rl g.. znaczą co pokazuje chociażby ocena takiego wyśmiewanego przez lata Wigginsa, który okazało się, że w odpowiednim systemie może być dobrym graczem. 

No tak, ale Wigginsa otworzyła właśnie wymiana, więc może Cam byłby jeszcze lepszy wymieniony do innego klubu niż Suns :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cvbe napisał:

No tak, ale Wigginsa otworzyła właśnie wymiana, więc może Cam byłby jeszcze lepszy wymieniony do innego klubu niż Suns :P

Cvbe.. szanujmy się 😏

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

@Alonzo

ale zrozum, ze my nie mamy presji otoczenia, fanów, lokalnych mediów, nie mamy nawet groźby zwolnienia nad soba

to tylko zabawa, nawet jesli bardzo realistyczna to wciąż zabawa, no chyba, ze uwazasz inaczej to ja poprosze pensję GMa NBA, może być taka z niższej półki

Spoko

wyraziłem tylko swoje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

już, no i? 

oni tez ktos inny moglby napisac ze mogles uzyskac wiecej.

Ale w obu przypadkach chciales kogos konretnego (morria,dozier) cm(mobley) i moze co do tych konretnych graczy nie dalo sie wyciagnac cokolwiek dodatkowego.

Zreszta cm dostal szczesliwie bambe, bo chyba on nie szedl jako asset w ogole w wymianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.